Michał Wiśniewski - żona zwróciła mu uwagę Żródło: Instagram.com/m_wisniewski1972

Pola Wiśniewska zwróciła uwagę mężowi

31 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Michał Wiśniewski wrócił pamięcią do porodu Poli. Lider zespołu „Ich Troje” zamieścił w sieci zdjęcie, które opatrzył wspomnieniem utrudnień napotkanych w szpitalu. Niespodziewanie na wpis muzyka odpowiedziała jego żona. Wyraźnie zaznaczyła, że nie podoba jej się jeden użyty przez niego emotikon.

  • W styczniu 2021 roku Michał i Pola Wiśniewscy powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko
  • Chłopiec o imieniu Falco Amadeus urodził się, gdy na świecie szalała już pandemia COVID-19
  • Lider zespołu „Ich Troje” opisał ten moment, publikując na Instagramie zdjęcie ze stetoskopem
  • Na komentarz pozwoliła sobie Pola Wiśniewska, która zwróciła mężowi drobną uwagę

Michał Wiśniewski regularnie korzysta z mediów społecznościowych, w których dzieli się z internautami najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia. Oprócz spraw zawodowych porusza także kwestie prywatne. Tak jak we wtorek, kiedy z sentymentem postanowił opisać moment narodzin swojego piątego potomka.

Żona Michała Wiśniewskiego skomentowała jego sentymentalny wpis

We wtorek na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawiło się zdjęcie, do którego muzyk pozuje ze stetoskopem. Atrybut nie był przypadkowy, ponieważ wokalista postanowił opowiedzieć fanom o działaniu polskich placówek medycznych w dobie pandemii koronawirusa. Jak przyznał, o paraliżu szpitali przekonał się na własnej skórze.

- (…) Chcieliśmy rodzić w Łodzi, ale tam tatusiom wstęp był już całkowicie wzbroniony. Może w przyszłości :-) Dziękujemy całej ekipie Centrum Żelazna – napisał na Instagramie.

Muzyk dodał, że podczas pobytu w szpitalu czuł się jak lekarz konsultujący pacjenta za pomocą teleporady, ponieważ personel pozwolił mu wejść do żony dopiero podczas samego porodu. Na te słowa zareagowało mnóstwo internautów. Wśród nich znalazła się także Pola. W przeciwieństwie do większości komentujących żona muzyka zwróciła uwagę na jeden, z pozoru błahy element.

Urszula Dudziak tęskni za Nowym JorkiemUrszula Dudziak tęskni za Nowym JorkiemCzytaj dalej

- Skarbie, czasy kiedy wstawiało się pisaną emotkę: dwukropek, myślnik i nawias już dawno minęły – odpowiedziała na wpis męża.

W obronie muzyka szybko stanęły internautki, przyznając, że tak jak on wciąż używają emotikon, które dawno wyszły z mody. Zarówno one, jak i żona Michała Wiśniewskiego, potraktowały jej drobną uwagę z ogromnym dystansem.

- Ja też używam i to jest mega urocze – napisała jedna z fanek.

Komentarz Poli WiśniewskiejŹródło: screen/instagram.com/m_wisniewski1972

Związek Poli i Michała Wiśniewskich

Michał Wiśniewski ma za sobą wiele nieudanych związków, które za każdym razem rozpadały się na oczach całej Polski. Przypomnijmy, że muzyk był związany z Magdą Femme i Dominiką Tajner. Jego żonami były także Mandaryna i Anna Świątczak – każda z nich urodziła mu po dwie pociechy.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną muzyka, z którą ten doczekał się syna o imieniu Falco Amadeus. Choć początkowo fotografka nie chciała pokazywać swojej twarzy, niedawno odważyła się na ten krok. Od tego czasu na jej Instagramie coraz częściej pojawiają się zdjęcia małego Falco, a także jego szczęśliwych rodziców.

Warto wspomnieć, że Pola Wiśniewska ma 36 lat i pochodzi z Warszawy. Falco Amadeus – tak jak w przypadku Michała Wiśniewskiego – jest jej piątym dzieckiem. Przy wychowaniu pozostałej czwórki fotografce pomaga jej popularny mąż.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Onet Kobieta

Następny artykuł