Swiatgwiazd.pl > Newsy > Półnagi Maciej Musiał tankuje swoje ferrari pod osłoną nocy. Ma się czym pochwalić
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.08.2022 15:00

Półnagi Maciej Musiał tankuje swoje ferrari pod osłoną nocy. Ma się czym pochwalić

Maciej Musiał EA
fot. Piotr Molecki / East News

Maciej Musiał ponownie zachwycił swoich fanów. Jako aktor, model i aktywny użytkownik mediów społecznościowych podzielił się zdjęciem z odważnej sesji zdjęciowej. Widok rozgrzał do czerwoności internautów, którzy zasypali gwiazdora masą komplementów. Jest na co popatrzeć.

To nie pierwszy raz, kiedy uwielbiany w całej Europie aktor sprawia, że internautkom i internautom zapiera dech w piersiach. Posiadacz sportowego ferrari nie omieszkał pochwalić się nie tylko szybkim samochodem, ale również wyćwiczoną, muskularną klatą.

Maciej Musiał w odważnej sesji zdjęciowej

Maciej Musiał to czołowa polska gwiazda. Największą popularność i uznanie przyniosła mu rola Tomka Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Następnie wystąpił w takich produkcjach jak "Hotel 52", "Czas honoru", "Krew z krwi" czy "Mój biegun".

Ponadto Maciej spełnia się również w roli producenta. Jako pomysłodawca i jeden z producentów, przyczynił się do powstania serialu "1983", dostępnego na platformie Netflix, w którym zagrał główną rolę. Był to pierwszy polski serial, który pojawił się na platformie. Nic więc dziwnego, że aktor doczekał się ogromnej rzeszy fanów, którzy z zapartym tchem śledzą jego media społecznościowe.

Na Instagramie Maciej pojawiła się nie lada gratka dla jego obserwatorów. Gwiazdor uraczył internautów zdjęciem z sesji zdjęciowej wykonanej na stacji benzynowej. Zaprezentował się bez koszulki, pokazując swoje wysportowane ciało. W takie wersji postanowił zatankować swój sportowy wóz. Internauci nie mogą oprzeć się temu widokowi.

Cały Instagram płonie.

— Najpiękniejszy człowiek na tej planecie.

— Niezła forma.

— Świetnie wyglądasz — czytamy.

Inna działalność Macieja Musiała

Maciej Musiał to człowiek o wielu talentach, który czerpie z życia, ile się da. Nie spoczywa na laurach i stale się rozwija. Nic więc dziwnego, że jego osobę umieszczono na europejskiej liście magazynu „Forbes” 30 Under 30 w kategorii "Rozrywka".

Oprócz aktorstwa Maciej działa również w dubbingu. Współpracuje także z licznymi markami, których został twarzą. Ponadto spełnia się jako prezenter telewizyjny. Jego udział mogliśmy zauważyć m.in. w programie "The Voice of Poland", a także współprowadził wiele wydarzeń muzycznych. Musiał aktywnie angażuje się w liczne kampanie społeczne takie jak „BohaterON – włącz historię!” czy „Ostatnia prosta”, w której zachęcał ludzi do szczepienia się przeciwko Covid-19.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Musiał
Maciej Musiał, fot. instagram.com/maciejmusial_official
Maciej Musiał
Maciej Musiał, fot. instagram.com/maciejmusial_official
Maciej Musiał
Maciej Musiał, fot. instagram.com/maciejmusial_official
Maciej Musiał
Maciej Musiał, fot. instagram.com/maciejmusial_official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To koniec polskiej gwiazdy, poinformowała o odejściu. Wskazała tylko jeden powód

  2. Maria Czubaszek dwa razy próbowała odebrać sobie życie. Prawdziwą przyczynę śmierci ujawniono po latach

  3. Gwiazdy oszalały na punkcie nowego trendu. Paznokcie "glazed donut" to hit tego lata, pasuje na każdą okazję Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].