Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Popularna blogerka poinformowała o śmierci 3-letniego synka. Doszło do tragicznego wypadku
Anna Lipska
Anna Lipska 17.02.2024 07:43

Popularna blogerka poinformowała o śmierci 3-letniego synka. Doszło do tragicznego wypadku

Nie żyje synek blogerki
Nie żyje synek blogerki, fot. instagram.com/merrittandstyle

Nie żyje 3-letni synek popularnej blogerki. Zdruzgotani rodzicie żegnają chłopca w poście na Instagramie. Doszło do tragicznego wypadku.

Synek znanej blogerki nie żyje

Śmierć dziecka to najgorsze co może spotkać rodziców. Nie powinno przeżywać się takiej straty. Kiedy więc znana blogerka poinformowała o tragicznym wypadku, po którym zmarł jej 3-letni synek, wstrząśnięci internauci zasypali ją pełnymi współczucia wpisami:

  • Naprawdę serce mi pęka. Podziwiam was oboje za dar, jaki daliście innym w tak wstrząsającym czasie. Modlę się, aby Bóg otulił was swoim Duchem Świętym i zapewnił wam pokój, siłę i pocieszenie ponad miarę.
  • Pęka mi serce po tej informacji. 
  • Będę się modlił za ciebie i twoją rodzinę. Mam złamane serce. Znam ten ból. Bardzo mi przykro.
  • Nie ma słów, żeby opisać, jak bardzo wam współczuje.
  • Żaden rodzic nie powinien doświadczać takiego bólu, tak mi przykro - pisali.
Zrozpaczona córka Nawalnego o ostatnich chwilach ojca. Żył w zbrodniczych warunkach. Wszystko opisała Dawid Kwiatkowski w końcu powiedział to publicznie! Niby wszyscy się spodziewali, ale jednak...

Nie żyje 3-letni synek Laura Merritt Walker

Laura Merritt Walker prowadzi popularnego bloga modowego, który za cieszy się sporą popularnością za granicami. Jej wpisy śledzi ponad 200 tys. obserwujących. Na swoim Instagramie dzieli się nie tylko inspiracjami, ale uchyla rąbka prywatności.

Informacja o śmierci jej dziecka zszokowała internautów. W poruszającym wpisie na Instagramie Walker i jej mąż oddali hołd swojemu dziecku.

Laura Merritt Walker opublikowała pożegnalny post

Kilka dni temu Laura Merritt Walker udostępniła post ze swoim zmarłym synem. Wraz z mężem pożegnała go w poruszający sposób

Jesteśmy całkowicie załamani, że straciliśmy naszego ukochanego Callahana w tragicznym wypadku w zeszłym tygodniu. Był takim błogosławieństwem i przyniósł tyle radości całej naszej rodzinie. Cal-Bear był absolutnie uwielbiany przez swoich starszych braci i kochał ich ponad miarę. Jako rodzice jesteśmy całkowicie zdruzgotani utratą naszego synka. Pocieszamy się, wiedząc, że jest trzymany w ramionach Jezusa. Będziemy zaszczyceni, jeśli pomodlicie się o pokój i siłę dla naszej rodziny w tym trudnym czasie - napisała na swoim profilu.

Na zdjęciach możemy zobaczyć rodzinę z nieżyjącym chłopcem. Walker udostępniła także nagranie, na którym widać jej synka tuż przed snem. Nie są znane szczegóły wypadku, o którym napisała Walker.