Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" Żródło: Fot. Rolnik szuka żony TVP

Poznaliśmy uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony"

4 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już 8. edycji. Oglądalność programu jest na tyle wysoka, że spokojnie można nazwać go hitem TVP. Poznaliśmy nowych uczestników. Kim są i czego oczekują od swojej przyszłej "drugiej połówki"?

Program Rolnik szuka żony pomógł już niejednej osobie znaleźć miłość i szczęście. Przykładem mogą być Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, których miłość wciąż kwitnie i jak sami zapowiedzieli, może wkrótce zaowocować ślubem. Czego możemy się spodziewać w nowej edycji?

Rolnik szuka żony 8. Kim są nowe uczestniczki?

W Wielkanoc na TVP został wyemitowany pilotażowy odcinek 8. edycji Rolnika, w którym zostali przedstawieni wszyscy uczestnicy. W tej edycji bierze udział 8 bohaterów.

Jedną z uczestniczek jest 28-letnia Kamila z województwa mazowieckiego, która jest producentką pieczarek. Z wykształcenia jest księgową, ale już od 3 lat zajmuje się rolnictwem. Jej pasją są podróże i taniec. Stara się być zawsze szczera. Lubi żyć w zgodzie ze sobą. Jest zdecydowana i wie, czego chce. Pewnie dlatego jedną z jej mocnych stron jest umiejętność dobrej organizacji. Jest optymistką. Szuka mężczyzny, który również będzie z nią szczery i nie będzie udawał kogoś, kim nie jest. To właśnie ona stała się faworytką widzów. Pod postem na Instagramie internauci zostawili masę reakcji, jak i komentarze. Najciekawsze z nich brzmią: "Najpiękniejsza uczestniczka wszystkich edycji, do tego sprawia wrażenie sympatycznej i nie zadufanej . Magnetyzujące oczy , przypomina mi Diane Kruger. Absolutnie zachwycająca Kamila", "Śliczna dziewczyna! Pewnie zobaczymy ją we wrześniu" czy "Śliczna kobieta... Życzę powodzenia... Myślę że znajdzie to czego szuka".

Mam przyjaciół i rodzinę, ale brakuje mi bliskości i więzi z mężczyzną. Przez ostatnie trzy lata skupiłam się na pracy, bałam się stracić niezależność, ale mam nadzieję, że spotkam bratnią duszę - wyznała w programie.

Monika Zamachowska pokazała świąteczny stółMonika Zamachowska pokazała świąteczny stółCzytaj dalej

Drugą uczestniczką jest 56-letnia Elżbieta, która prowadzi ekologiczną plantację truskawek. Kocha rośliny i pracę w ogrodzie. Jest niezależna i odważna, a jej największą radością są jej dzieci. Jest bardzo konsekwentna w działaniu i nie boi się ciężkiej pracy. Akceptuje siebie taką, jaką jest. Ma wiele marzeń. W życiu przeszła wiele. Za sobą ma dwa nieudane małżeństwa. Uważa, że najważniejszy w związku jest szacunek do siebie nawzajem. Chciałaby poznać mężczyznę, przy którym mogłabym czuć się bezpiecznie.

Nowi uczestnicy

Jednym z panów biorących udział w nowej edycji jest 26-letni Stanisław. Jego 300-hektarowe gospodarstwo nastawione jest na produkcję warzyw. Stanisław jest pracowity i zdyscyplinowany i pracowity. Jego pasją jest lotnictwo. Nie wyobraża sobie, by mógł mieszkać w innym miejscu. Szuka partnerki, która to zaakceptuje i będzie wobec niego wyrozumiała i empatyczna. Kolejny uczestnik ma na imię Maciej, ma 33 lata i prowadzi gospodarstwo na Mazowszu. Jakiś czas spędził w wojsku, ale zrezygnował z dalszej kariery. Lubi nawiązywać nowe znajomości. Jest zdecydowany. Jego pasją jest jazda samochodem terenowym i wędkarstwo. W związku najbardziej ceni sobie szczerość.

Kamil ma 23 lata. Prowadzi gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż. Ukończył szkołę górniczą, ale miłość do rolnictwa okazała się silniejsza. Najważniejsze w relacji z kobietą jest dla niego zaufanie. Emil ma 31 lat i pochodzi z Mazur. Hoduje krowy mleczne i uprawia kukurydzę. Razem z pradziadkiem pracował w polu i miał ogromne zamiłowanie do zwierząt, szczególnie do koni. Jeździ na motorze, rolkach, tańczy i śpiewa. Dwa lata temu rozwiódł się i dość mocno przeżył to rozstanie. Na szczęście zamknął już tamten etap. Jest szczery i tego samego wymaga od swojej przyszłej partnerki.

Łukasz, z kolei ma 37 lat i pochodzi z województwa mazowieckiego. Razem z rodzicami zajmuje się hodowlą bydła mięsnego opasowego. Jego praca jest dla niego pasją. Jest utytułowanym sportowcem. Zdobył wicemistrzostwo Polski w zapasach. Ma 10-letnią córeczkę Jagodę. Zawsze stara się patrzeć w przyszłość z optymizmem. Szuka kobiety szczerej i otwartej.

Ostatni z uczestników, Krzysztof, ma 55 lat i zajmuje się hodowlą bydła mięsnego. Ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Ma trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. W związku oczekuje od swojej drugiej połówki przede wszystkim wsparcia, wrażliwości i szczerości. Chciałby też czuć się przez nią w pełni akceptowany. Kocha Mazury i chciałby spędzić tu resztę swojego życia.

Poznajcie uczestników:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek.pl, Instagram.com

Następny artykuł