Swiatgwiazd.pl
Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony"

Fot. Rolnik szuka żony TVP

Poznaliśmy uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony"

4 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już 8. edycji. Oglądalność programu jest na tyle wysoka, że spokojnie można nazwać go hitem TVP. Poznaliśmy nowych uczestników. Kim są i czego oczekują od swojej przyszłej "drugiej połó

Program Rolnik szuka żony pomógł już niejednej osobie znaleźć miłość i szczęście. Przykładem mogą być Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, których miłość wciąż kwitnie i jak sami zapowiedzieli, może wkrótce zaowocować ślubem. Czego możemy się spodziewać w nowej edycji? 

Rolnik szuka żony 8. Kim są nowe uczestniczki? 

W Wielkanoc na TVP został wyemitowany pilotażowy odcinek 8. edycji Rolnika, w którym zostali przedstawieni wszyscy uczestnicy. W tej edycji bierze udział 8 bohaterów. 

Jedną z uczestniczek jest 28-letnia Kamila z województwa mazowieckiego, która jest producentką pieczarek. Z wykształcenia jest księgową, ale już od 3 lat zajmuje się rolnictwem. Jej pasją są podróże i taniec. Stara się być zawsze szczera. Lubi żyć w zgodzie ze sobą. Jest zdecydowana i wie, czego chce. Pewnie dlatego jedną z jej mocnych stron jest umiejętność dobrej organizacji. Jest optymistką. Szuka mężczyzny, który również będzie z nią szczery i nie będzie udawał kogoś, kim nie jest. To właśnie ona stała się faworytką widzów. Pod postem na Instagramie internauci zostawili masę reakcji, jak i komentarze. Najciekawsze z nich brzmią: "Najpiękniejsza uczestniczka wszystkich edycji, do tego sprawia wrażenie sympatycznej i nie zadufanej . Magnetyzujące oczy , przypomina mi Diane Kruger. Absolutnie zachwycająca Kamila", "Śliczna dziewczyna! Pewnie zobaczymy ją we wrześniu" czy "Śliczna kobieta... Życzę powodzenia... Myślę że znajdzie to czego szuka".

Mam przyjaciół i rodzinę, ale brakuje mi bliskości i więzi z mężczyzną. Przez ostatnie trzy lata skupiłam się na pracy, bałam się stracić niezależność, ale mam nadzieję, że spotkam bratnią duszę - wyznała w programie.

Drugą uczestniczką jest 56-letnia Elżbieta, która prowadzi ekologiczną plantację truskawek. Kocha rośliny i pracę w ogrodzie. Jest niezależna i odważna, a jej największą radością są jej dzieci. Jest bardzo konsekwentna w działaniu i nie boi się ciężkiej pracy. Akceptuje siebie taką, jaką jest. Ma wiele marzeń. W życiu przeszła wiele. Za sobą ma dwa nieudane małżeństwa. Uważa, że najważniejszy w związku jest szacunek do siebie nawzajem. Chciałaby poznać mężczyznę, przy którym mogłabym czuć się bezpiecznie. 

Nowi uczestnicy

Jednym z panów biorących udział w nowej edycji jest 26-letni Stanisław. Jego 300-hektarowe gospodarstwo nastawione jest na produkcję warzyw. Stanisław jest pracowity i zdyscyplinowany i pracowity. Jego pasją jest lotnictwo. Nie wyobraża sobie, by mógł mieszkać w innym miejscu. Szuka partnerki, która to zaakceptuje i będzie wobec niego wyrozumiała i empatyczna. Kolejny uczestnik ma na imię Maciej, ma 33 lata i prowadzi gospodarstwo na Mazowszu. Jakiś czas spędził w wojsku, ale zrezygnował z dalszej kariery. Lubi nawiązywać nowe znajomości. Jest zdecydowany. Jego pasją jest jazda samochodem terenowym i wędkarstwo. W związku najbardziej ceni sobie szczerość. 

Kamil ma 23 lata. Prowadzi gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż. Ukończył szkołę górniczą, ale miłość do rolnictwa okazała się silniejsza. Najważniejsze w relacji z kobietą jest dla niego zaufanie. Emil ma 31 lat i pochodzi z Mazur. Hoduje krowy mleczne i uprawia kukurydzę. Razem z pradziadkiem pracował w polu i miał ogromne zamiłowanie do zwierząt, szczególnie do koni. Jeździ na motorze, rolkach, tańczy i śpiewa. Dwa lata temu rozwiódł się i dość mocno przeżył to rozstanie. Na szczęście zamknął już tamten etap. Jest szczery i tego samego wymaga od swojej przyszłej partnerki. 

Łukasz, z kolei ma 37 lat i pochodzi z województwa mazowieckiego. Razem z rodzicami zajmuje się hodowlą bydła mięsnego opasowego. Jego praca jest dla niego pasją. Jest utytułowanym sportowcem. Zdobył wicemistrzostwo Polski w zapasach. Ma 10-letnią córeczkę Jagodę. Zawsze stara się patrzeć w przyszłość z optymizmem. Szuka kobiety szczerej i otwartej. 

Ostatni z uczestników, Krzysztof, ma 55 lat i zajmuje się hodowlą bydła mięsnego. Ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Ma trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. W związku oczekuje od swojej drugiej połówki przede wszystkim wsparcia, wrażliwości i szczerości. Chciałby też czuć się przez nią w pełni akceptowany. Kocha Mazury i chciałby spędzić tu resztę swojego życia. 

Poznajcie uczestników:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Podłe, jak potraktowali Krzysztofa Krawczyka

  • Lech Wałęsa już zaplanował własny pogrzeb. Ujawnił szczegóły pochówku

  • Dramatyczne słowa Magdy Gessler. Zdradziła, jak traktowali ją w dzieciństwie

Źródło: Plotek.pl, Instagram.com

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >