Swiatgwiazd.pl

fot. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, "Pytanie na Śniadanie", 2022/11/19, KAPiF/Edward Miszczak, "Konferencja Sportowa zima w TVN", 2021/11/17, KAPiF

Prowadzący śniadaniówkę Polsatu wybrani? Mają być odpowiedzią na duet Cichopek i Kurzajewskiego

8 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Polsat chce zaoferować swoim widzom nowy program śniadaniowy, który ma konkurować z dotychczasowymi gigantami. Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a także inni prowadzący programy w TVP i TVN mogą obawiać się utraty popularności?

Przez trzydzieści lat stacja przyciągała odbiorców ciekawymi programami. Teraz zamierza podbić ofertę najnowszą śniadaniówką, mierząc się z "Pytanie na śniadanie" oraz "Dzień Dobry TVN". Prezenterzy mieli zostać już wyłonieni.

Popularność Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zagrożona?

Nie da się ukryć, że duet "Pytania na śniadanie" należy obecnie do grona najsławniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Od dwóch lat wspólnie witają widzów TVP i przedstawiają newsy z kraju oraz za granicy.

Odbiorcy przyzwyczaili się do dwóch rywalizujących śniadaniówek, ale okazuję się, że do gry wchodzi kolejny uczestnik . Edward Miszczak, który jeszcze do niedawna był dyrektorem programowym stacji TVN, teraz zajmie bowiem to samo stanowisko w Polsacie.

Kierowany doświadczeniem chce wprowadzić do oferty programowej kilka zmian, które przyciągnąć jeszcze szersze grono odbiorców. Gwiazdy TVP takie jak m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski czy Ida Nowakowska oraz reprezentacja TVN m.in. Małgorzata Rozenek, Dorota Wellman i Marcin Prokop mogą czuć oddech na karku.

"Super Express" donosi, że dyrektor programowy wybrał już pierwszych kandydatów na rolę prowadzących nowego programu. To nie byle jakie nazwiska, które cieszą się ogólną popularnością.

Kto poprowadzi śniadaniówkę Polsatu?

Od momentu pojawienia się propozycji programu internauci rozmyślali, kto mógłby mierzyć się z dotychczasowymi gwiazdami tego formatu. Media podawały wiele propozycji m.in. Marcelinę Zawadzką, która ma za sobą prezenterskie doświadczenie w "Pytaniu na śniadanie". Okazuje się, że Edward Miszczak ma swoich faworytów do nowej roli.

Pewniakami jest małżeństwo Dowborów, czyli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Miszczak liczy, że ich małżeńskie przekomarzania, dowcipy oraz luz na antenie przyciągną publiczność. Joanna i Maciej mają być polsatowską odpowiedzią na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zdradził informator "Super Expressu".

To jednak nie koniec, bo tabloid zdradza, że widzowie mogą zobaczyć na antenie również dobrze znane twarze z innej stacji telewizyjnej. Jedną z nich ma być była gwiazda "Dzień Dobry TVN", Anna Wendzikowska .

Twarzą programu będzie też Marcelina Zawadzka, która zdobyła doświadczenie w TVP, szefostwo bierze też pod uwagę zatrudnienie sióstr Wędzikowskich. Chodzi o Malwinę Wędzikowską i Anię Wendzikowską. Stylistka i prezenterka są spokrewnione — ujawnia rozmówca.

Na razie żadna z gwiazd nie potwierdziła oficjalnie doniesień mediów, jednak taki skład z pewnością przyciągnąłby widzów do odbiorników. Łatwiej byłoby konkurować ze znanymi śniadaniówkami, gdy wśród prezenterów będą gwiazdy obdarzone dużą sympatią.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
fot. Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, "Gala Hasztagi roku", 2022/06/11, KAPiF
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, "Pytanie na Śniadanie", 2022/11/19, KAPiF
Edward Miszczak
fot. Edward Miszczak, "Konferencja Sportowa zima w TVN", 2021/11/17, KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]