Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Pytanie na śniadanie": Jest decyzja ws. dalszej współpracy Cichopek i Kurzajewskiego. Czy będą występować razem?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.10.2022 09:03

"Pytanie na śniadanie": Jest decyzja ws. dalszej współpracy Cichopek i Kurzajewskiego. Czy będą występować razem?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"

Niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie poinformowali, że są razem. Warto jednak pamiętać, że oprócz relacji miłosnych łączy ich praca, bowiem wspólnie prowadzą uwielbiany przez widzów program "Pytanie na Śniadanie". Czy ogłoszenie związku wpłynie na ich życie zawodowe?

Fani porannego programu zapewne nie kryją ciekawości związanej z prowadzeniem "Pytania na Śniadanie" przez Kasię i Maćka. Produkcja zabrała głos w sprawie i wyjawiła, czy z powodu ich relacji romantycznej możemy spodziewać się zmian.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski będą prowadzić "Pytanie na Śniadanie"?

Aktorka i prezenterka Katarzyna Cichopek dołączyła do ekipy programu "Pytanie na Śniadanie" we wrześniu 2020 roku. Poranny program po dziś dzień prowadzi u boku dziennikarza sportowego, Macieja Kurzajewskiego.

Para w ekspresowym tempie zaskarbiła sobie sympatię widzów, którzy podejrzewali, że prowadzących łączy coś więcej. Ich przypuszczenia okazały się trafne, a dokładnie w dzień 40. urodzin Kasi w sieci pojawiło się oficjalne potwierdzenie związku.

Od oświadczenia nie minęła doba, a zainteresowani pojawili się w telewizji. Przypomnijmy, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski połączyli się z prowadzącymi "Pytania na Śniadanie", Idą Nowakowską i Tomaszem Wolnym, którym opowiedzieli o swojej miłości.

Myślę, że to nasze podróżowanie wynika z naszej wspólnej ciekawości świata, którą mam nadzieję, nasi widzowie również widzą. Cudownie jest poznawać miejsce nowe, odkrywać te, które znamy na nowo z kimś, kogo się kocha i z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie. To jest najszczęśliwszy czas — powiedział Maciej w programie.

Poruszenie związane z ogłoszeniem przez Kasię i Maćka związku sprawiło, że wielu widzów zaczęło zastanawiać się nad dalszą emisją programu z ich udziałem. Pod znakiem zapytania stanął ich udział w śniadaniowym programie.

Wszystkie wątpliwości rozwiał serwis wirtualnemedia.pl, który przekazał, że już 19 października Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą program "Pytanie na Śniadanie". Ponadto biuro prasowe stacji TVP przekazało mediom, iż odcinki z Kasią i Maciejem są chętnie oglądane przez widzów, a ich relacje nie mają zależności służbowych.

W związku z tym, że pomiędzy Katarzyną Cichopek a Maciejem Kurzajewskim nie ma zależności służbowych, a wydania, które prowadzą widzowie chętnie oglądają, nie ma powodu, aby z racji ich prywatnej relacji to zmieniać — poinformowało Wirtualne Media biuro prasowe TVP.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski , fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: wirtualnemedia.pl