Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ciekawe życzenia urodzinowe od Macieja Kurzajewskiego dla Hakiela. Napisał to rok temu pod rodzinnym zdjęciem
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.10.2022 08:12

Ciekawe życzenia urodzinowe od Macieja Kurzajewskiego dla Hakiela. Napisał to rok temu pod rodzinnym zdjęciem

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel, Maciej Kurzajewski EA
fot. TRICOLORS/East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Maciej Kurzajewski obecnie tworzy związek z Katarzyną Cichopek. Jak się jednak okazuje, kiedy aktorka była jeszcze mężatką, jej obecny partner ochoczo komentował posty w sieci. Nawet te, dotyczące Marcina Hakiela. Prześledziliśmy posty gwiazdy. Zaskakujące, co pod nimi pisał Maciej.

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wzbudził niemałe emocje. Nic więc dziwnego, że od kilku dni nie schodzą z pierwszych stron gazet, a ich życia, zachowania jak i aktywność w mediach społecznościowych są dokładnie analizowane.

Maciej Kurzajewski złożył życzenia Marcinowi Hakielowi

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się wiele lat temu, dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami", w którym wspólnie wystąpili. Dokładnie 20 września 2008 roku para sformalizowała swój związek w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem.

Niespełna miesiąc temu para obchodziłaby 14. rocznicę ślubu. Nieoczekiwanie w marcu 2022 roku Kasia i Marcin ogłosili rozstanie. Byli kochankowie postanowili nie usuwać z sieci wspólnych zdjęć i postów związanych z życiem rodzinnym. Wystarczy poświęcić małą chwilkę, by dotrzeć do romantycznych postów Kasi i Marcina.

Uwagę zwracają komentarze, znajdujące się pod zdjęciami. 6 czerwca 2021 roku Kasia opublikowała na swoim Instagramie rodzinną fotografię. Napisała również życzenia urodzinowe, skierowane do ówczesnego męża. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że post skomentował również sam Maciej Kurzajewski. Najlepszego urodzinowo dla zucha — napisał dziennikarz.

Obecnie pojawiło się wiele odpowiedzi do słów Maćka, sugerujących, że już wtedy miał rzekomo mieć romans z Kasią. W związku z tym internauci uznali publiczne pisanie do męża kochanki za nietaktowne.

Komentarz Maćka pod postem poświęconym rocznicy ślubu

To jednak nie koniec, bowiem 20 września 2021 roku na profilu Kasi Cichopek pojawiła się seria zdjęć ze ślubnej sesji zdjęciowej z Marcinem. Aktorka poświęciła post 13. rocznicy ślubu, a swojego Marcina nazwała najlepszym przyjacielem oraz miłością.

Do koronkowej rocznicy Kasi i Marcina również odniósł się Maciej Kurzajewski, który pod romantycznym wpisem zostawił swój komentarz o treści:

Najlepszego! Jak pokazał czas, Kasia i Marcin nie byli sobie pisani, a obecnie są już po rozwodzie. Z kolei wielka miłość kwitnie w nowo ogłoszonym związku Kasi i Macieja Kurzajewskiego, który zaledwie rok temu ochoczo składał życzenia rocznicowe małżeństwu.

Co więcej, Marcin Hakiel także nie omieszkał komentować zdjęć Macieja Kurzajewskiego wiele miesięcy temu. Pod jednym z postów przyznał, że jest zazdrosny o żonę. Więcej informacji na ten temat wraz ze screenami znajdziecie TUTAJ.

Zobacz zdjęcia:

Komentarz Macieja Kurzajewskiego
Komentarz Macieja Kurzajewskiego, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Komentarz Macieja Kurzajewskiego
Komentarz Macieja Kurzajewskiego, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.