Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel przerwał ciszę. Wymowny wpis po ogłoszeniu związku Cichopek i Kurzajewskiego.
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.10.2022 20:42

Marcin Hakiel przerwał ciszę. Wymowny wpis po ogłoszeniu związku Cichopek i Kurzajewskiego.

Marcin Hakiel EA
TRICOLORS/East News

W sieci nie cichnie burza po ogłoszeniu związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. W sprawie wypowiedziała się nie tylko była żona dziennikarza, ale też wiele gwiazd show-biznesu. Teraz milczenie przerwał sam Marcin Hakiel. Dodał bardzo wymowny wpis.

Wśród wielu komentarzy, jakie pojawiły się w ostatnich dniach w mediach, brakowało jednej osoby: byłego męża Cichopek. Marcin nie zniknął jednak z mediów społecznościowych. Dziś dodał bardzo znaczący post.

Marcin Hakiel dodał wymowny post

Po tym, jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili, że są w związku, w internecie rozpętała się prawdziwa burza. Osób, które krytykują parę, zarzucając im hipokryzję i zdrady, jest tyle samo co tych życzących im szczęścia na nowej drodze życia.

Prawdziwą lawinę komentarzy wywołała była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz, która dosadnie podsumowała parę, dodając też, że zdrady miały rzekomo trwać już od 2019 roku (więcej TUTAJ). Także to oświadczenie spotkało się zarówno z głosami współczucia, jak i zarzutami o toksyczne, niepotrzebne wracanie do przeszłości.

Hakiel zachował jednak dystans od całej sytuacji. Wczoraj opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym stoi na łonie natury, wpatrzony w urokliwy, górski krajobraz. "W zgodzie z samym sobą" napisał tancerz, wyjaśniając tym samym, jak czuje się po rewelacjach byłej żony.

Marcin Hakiel skomentował związek Cichopek i Kurzajewskiego?

Dzisiaj tancerz opublikował w relacji na Instagramie kolejną fotografię. Stoi na niej na tej samej górskiej polanie, co na poprzednim zdjęciu, teraz jednak wpisowi towarzyszył bardzo wymowny komentarz.

W życiu nie chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko to, co postanowimy z tym zrobić – napisał Hakiel, dodając hasztag "Wdzięczny za każdy dzień".

Biorąc pod uwagę, jak szerokie kręgi zatacza cała afera, i jak wiele negatywnych emocji wywołuje (więcej TUTAJ), taka powściągliwość jest godna podziwu. Widać wyraźnie, że Marcin ruszył już dalej i stara się żyć swoim życiem, ciesząc się codziennością i zapewne nową ukochaną.

Zobacz zdjęcia:

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel EA
Marcin Hakiel, fot. TRICOLORS/East News
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.