Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel już rok temu dał znać, że coś jest nie tak. Wymowny komentarz
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.10.2022 15:00

Marcin Hakiel już rok temu dał znać, że coś jest nie tak. Wymowny komentarz

Marcin Hakiel EA
fot. TRICOLORS/East News

Trudno powiedzieć od kiedy Kasia Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim. Swoją relację oficjalnie potwierdzili zaledwie kilka dni temu i to prosto z Izraela. Szybki przegląd mediów społecznościowych udowadnia, że Marcin Hakiel już wcześniej podejrzewał, że między jego żoną a dziennikarzem jest coś więcej. Tancerz rok temu dobitnie skomentował zdjęcie Maćka.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek przez lata tworzyli zgrane małżeństwo i szczęśliwą rodzinę. Kiedy aktorka otrzymała angaż w programie "Pytanie na Śniadanie", jej mąż nie krył zazdrości. Napisał wprost, co myśli. Swoje obawy opublikował na profilu Macieja Kurzajewskiego.

Marcin Hakiel rok temu poinformował Macieja Kurzajewskiego, że jest zazdrosny o żonę

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie "Taniec z Gwiazdami". Połączył ich nie tylko taniec, ale również prawdziwa miłość. W 2008 roku para zdecydowała się sformalizować swój związek, a niedługo później doczekali się dwójki dzieci. Swego czasu ich duet uznawany był jako jeden z najlepiej dobranych, a małżeństwo doczekało się pokaźnego grona fanów.

Jesienią 2020 roku Kasia Cichopek dołączyła do ekipy programu "Pytanie na Śniadanie". Program po dziś dzień prowadzi u boku Macieja Kurzajewskiego, z którym niemalże od razu odnalazła wspólny język. Oboje prowadzących już wtedy ochoczo publikowało wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Jedno z nich skomentował ponad rok temu sam Marcin Hakiel. Na profilu Maćka, pod zdjęciem z Kasią napisał:

Nie powiem, żebym nie był zazdrosny — napisał Marcin.

Jak pokazał czas, obawy tancerza okazały się słuszne, a dziś pod jego komentarzem pojawiło się wiele odpowiedzi internautów.

— Miał pan rację.

— Podejrzenia okazały się prawdą.

— Miałeś nosa wariacie — czytamy.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie parą

O romansie Kasi i Macieja plotki krążyły już wiele miesięcy temu. Przez cały ten czas zainteresowani milczeli. Dopiero w dzień 40. urodzin aktorki w sieci pojawił się post, który rozwiał wszystkie wątpliwości.

Od kilku dni temat związku prezenterów śniadaniowego programu wzbudza skrajne emocje. Fani pary ochoczo gratulują i składają życzenia, jednak są i tacy, których zdanie w sprawie jest skrajnie inne.

Dodatkowo o sprawie wypowiedziała się była żona Macieja, która zamieściła w sieci serię komentarzy oraz postów, a także przy okazji postanowiła zareklamować organizowane przez siebie warsztaty dla kobiet. Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

Zobacz zdjęcia:

Komentarze na profilu Macieja Kurzajewskiego
Komentarze na profilu Macieja Kurzajewskiego, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski , fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/katarzynacichopek/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Kłamałeś przez kilka lat". Kurzajewski pod ostrzałem po ataku na byłą żonę, nie takiej reakcji się spodziewał?

  2. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.