Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Fala krytyki po oświadczeniu Macieja Kurzajewskiego ws. byłej żony. "Kłamałeś przez kilka lat"

9 Października 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Maciej Kurzajewski z pewnością nie spodziewał się, że spadnie na niego tak ogromna fala krytyki. Wszystko przez oświadczenie, w którym ostro skrytykował swoją byłą żonę, Paulinę Smaszcz. Dziennikarz zareagował na jej doniesienia o zdradzie i kłamstwach.

Konflikt pomiędzy Kurzajewskim a Smaszcz, którzy rozwiedli się w 2020 roku, przybiera na sile. Paulina opublikowała wczoraj wpis, w którym zaatakowała byłego męża i Kasię Cichopek, nie szczędząc złośliwości. Kiedy Maciej zareagował na tę wypowiedź, internauci nie mieli litości.

Maciej Kurzajewski reaguje na wpisy Pauliny Smaszcz

Paulina zamieściła wczoraj długi, wyczerpujący wpis na Instagramie. Wywołało to sporo zamieszania, nie tylko przez jej podsumowanie zachowań Kurzajewskiego i Cichopek. Smaszcz stwierdziła, że zdrady trwały od emisji programu "Czar par" w 2019 roku. Show prowadził wtedy Maciej, a jego gośćmi byli Kasia i Marcin Hakiel.

Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? No ile? Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność. [...] Życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają – grzmiała Smaszcz.

Post spotkał się z gwałtowną reakcją Macieja. "Nigdy nie komentowałem relacji z moją byłą żoną, ani tego, co działo się wewnątrz rodziny. Nadal nie zamierzam tego robić, ale też nie pozwolę, by moja była żona, z którą – przypominam – rozwiodłem się przed trzema laty, swoimi wypowiedziami celowo wprowadzała w błąd opinię publiczną, i tym samym raniła mnie i bliskie mi osoby" napisał, przy okazji myląc się o rok w dacie rozwodu.

Fala negatywnych komentarzy pod postem Kurzajewskiego

Próbując bronić swoich racji, dziennikarz chyba nie przewidział, ile krytycznych komentarzy pojawi się pod jego wpisem. "Panie Macieju, warto być uczciwym człowiekiem i nie żyć w kłamstwie, a Pan okłamywał od kilku lat wszystkich, łącznie z bliskimi" czytamy wypowiedź internauty. Inne są bardzo podobne:

Nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu, nawet jeśli ty już byłeś po rozwodzie, to twoja kochanka jeszcze nie. Rozbiliście dwie rodziny a zakłamywanie rzeczywistości, że było inaczej, nie zmieni tego, że swoim postępowaniem zraniliście wiele osób. A trzeba było tylko nie oszukiwać, zakończyć poprzednie związki i z czystym sumieniem wejść w nowy związek.

Sami epatujecie swoim prywatnym życiem, dzieląc się dosłownie wszystkim. Cichopek zdradzała męża, pojechała do Jerozolimy, narobiła zdjęć, jaka jest święta. Sami się doigraliście. Pani Paulina tylko obnażyła Wasza hipokryzję.

Nie rób z siebie ofiary byłej żony. To ona jest ofiarą twojego braku dojrzałości. Powiedz prawdę na temat twojej relacji z Katarzyną i od kiedy to trwa. Bo chyba od 2019 roku ukrywałeś ten fakt, bo ci tak pasowało. Do błędu nie umiesz się przyznać. Nie kompromituj się. Z twoją byłą żoną przeżyłeś 23 lata i masz 2 dzieci, to nie mów, że ona rani twoich bliskich, to bo ty ją zraniłeś bardziej.

Ale to Pan zranił panią Paulinę najbardziej. Poza tym rozwód państwo wzięli 2 lata temu. Proszę nie być hipokrytą. No i w końcu jest szansa, że Pan poinformuje opinię publiczną o prawdzie? Chcąc nie chcąc jest Pan sprawcą zamieszania. I tylko dlaczego mam wrażenie, że większość ludzi interesujących się tym tematem (w tym ja) nie uwierzy w Pana tłumaczenia – piszą wzburzeni internauci.

A co wy sądzicie o tej sprawie?

Zobacz zdjęcia:

Maciej Kurzajewski EA
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz, fot. TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To Anna Mucha namówiła Cichopek na ujawnienie związku z Kurzajewskim? "Zrób to teraz"

  2. Paulina Smaszcz znowu rozprawia o byłym mężu, Cichopek i zdradach: "Trwały od realizacji programu"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Julia Wieniawa zachwyciła stylizacją i... wyznała prawdę o relacji z Rozbickim. Nie ma już wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Szczere wyznanie Karoliny Gilon przed kamerami. "Może za rok będę tutaj z dziewczyną?"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk pochodzą zróżnych światów. Mimo to kochają się na zabój
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"MasterChef" z nową obsadą. Ujawniono nazwisko kolejnego jurora, ale zaskoczenie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Agnieszka Hyży chwilowo rezygnuje z pracy, boryka się z chorobą zakaźną. W jakim jest stanie?
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Justyna Kowalczyk wspomina cudowne chwile sprzed lat. Rozczulający kadr trafił do sieci
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]