Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz zachwyca się synem i znowu wbija szpilę byłemu mężowi. "Dajmy żyć innym"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.10.2022 20:04

Paulina Smaszcz zachwyca się synem i znowu wbija szpilę byłemu mężowi. "Dajmy żyć innym"

Paulina Smaszcz EA
TRICOLORS/East News; instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski mają dwójkę synów. Kobieta właśnie opublikowała nowe nagranie w mediach społecznościowych, w którym z jednej strony zachwyca się potomkiem, z drugiej zaś zdaje się czynić aluzje do byłego męża. Wszystko zakończyła przedziwnymi słowami.

Od wczoraj nie cichną doniesienia na temat oficjalnego potwierdzenia związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zapewne nie byłoby o tym tak głośno, gdyby nie kontrowersyjne komentarze byłej żony dziennikarza. Teraz opublikowała film, w którym padło zaskakujące stwierdzenie.

Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim

Pierwszy syn pary, Franciszek, urodził się w 1997 roku. W 2006 przyszedł na świat Julian. Dziennikarka nigdy nie ukrywała wielkiej miłości do chłopców. Obecnie Julek ma 16 lat i najwyraźniej rozpoczyna pewien ważny rozdział w swoim życiu. "Teraz w moim życiu i w życiu moich synów nowe, wspaniałe, życiowe wyzwania, a dla mnie zawsze dobro dzieci było i jest najważniejsze" napisała Paulina w ostatnim wpisie na Instagramie.

Niestety, jej komentarze pod postami Kasi Cichopek, w których ujawniła, że dziennikarka przebywa w Izraelu z Maciejem Kurzajewskim i uszczypliwe uwagi nie przyniosły jej dobrej sławy. Jeszcze dzisiaj nie żałowała gorzkich słów na temat pary: "Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę?" brzmiała.

Dodała też, że "Marcin Hakiel jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach", które według jej słów rzekomo trwały od realizacji programu "Czar par". "Życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół" wymieniała ponuro. Znienacka jednak stwierdziła przed chwilą: "Dajmy żyć innym".

Paulina Smaszcz chwali syna. Zaskakujące słowa o Kurzajewskim

I cóż, g*wnoburza trwa, jedni się bawią w Izraelu, i niech się bawią, a ja lecę do mojego cudownego, najwspanialszego, najmądrzejszego na świecie syna, by wspierać go, bo przed nami mocne, życiowe, trudne projekty, dlatego potrzebujemy się wspierać – ogłosiła Smaszcz.

Wymienienie jednym tchem pochwał syna i aluzje do Kurzajewskiego i Cichopek to jednak nie wszystko. Dziennikarka dodała, że ona i Julek "zawsze byli razem i się wspierali". Podziękowała też odbiorcom "za wspaniałe słowa otuchy", po czym zakończyła:

I słuchajcie: dajmy żyć innym. Ja kocham i jestem kochana, i to jest najważniejsze – powiedziała Paulina.

Przeczy sama sobie?

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz EA
Paulina Smaszcz, fot. TRICOLORS/East News
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

  2. Nadchodzi pełnia księżyca w Baranie. To idealny czas na uwolnienie się od złych emocji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.