Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. Przypominamy głośny wywiad
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.04.2022 09:27

Paulina Smaszcz o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. Przypominamy głośny wywiad

Paulina Smaszcz / Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/maciejkurzajewski; instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 23 lata. Rozwiedli się w 2020 roku. Temat przyczyn ich rozstania powrócił ostatnio przy okazji Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Przypominamy najważniejsze treści z głośnego wywiadu, którego dziennikarka udzieliła niedługo po zakończeniu związku.

Wiele osób zastanawia, czemu Kurzajewski i Smaszcz rozstali się po tylu latach wspólnego życia. W 2020 roku sama dziennikarka mocno dała do myślenia, udzielając szczerego wywiadu magazynowi "Viva!". Nie żałowała w nim gorzkich słów o swoim byłym mężu.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski — przyczyny rozstania

Para wzięła ślub w 1996 roku. Doczekali się dwóch synów: Franciszka i Juliana. Uchodzili za bardzo szczęśliwe małżeństwo, jednak w 2020 roku media obiegła informacja o rozwodzie. Był to bardzo trudny rok dla dziennikarki: chorowała, straciła pracę, mierzyła się ze śmiercią ojca - a na sam koniec - z rozwodem.

Paulina udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!" w którym bardzo szczerze opowiedziała o okolicznościach rozstania. Wiele słów prezenterki jest bardzo znaczących. Mówiła o zawiedzionych oczekiwaniach, obojętności byłego męża oraz uczuciu goryczy.

Końca miłości nie "zapowiada" krzyk, awantury, emocjonalna szarpanina, tylko cisza. W domach, w których nie ma miłości, jest coraz ciszej. Nikt już ze sobą nie rozmawia, nikt nie ma sobie nic do powiedzenia. Tylko że u mnie było odwrotnie. To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam – wyznała Smaszcz, ujawniając, że to Kurzajewski ją zostawił.

Dziennikarka zapewniła, że go szanuje jako człowieka i ojca. Z bólem zauważyła jednak, że w pewnym momencie przestał się nią interesować: jej samopoczuciem i życiem. Nie był zainteresowany jej pracą ani doktoratem. Czuła też, że przestała mu się podobać, mimo że słownie zapewniał ją, że jest inaczej.

Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim: "To nie byłoby życie, tylko wegetacja"

Na pytanie dziennikarki "Vivy!", czy miała myśli, by zostać w tej relacji, Smaszcz odpowiedziała wyraźnie:

Nie. Ponieważ to nie byłoby życie, tylko wegetacja. Ja i Maciek zasługujemy na dobre, szczęśliwe, spełnione życie i relacje – wyznała, bolejąc, że nie zrobiła wcześniej doktoratu i nie korzystała z możliwości rozwoju kariery, skupiając się na potrzebach jej rodziny.

W Polsce jest przyzwolenie społeczne na to, że dojrzałą czy starą kobietę można porzucić byle jak i z byle powodu. Nikt nie krytykuje faceta. Mam takie obserwacje, że nieważne, co zrobi mężczyzna, czy bije swoją żonę, czy ją zdradza, może czuć się bezkarny. Społeczeństwo mu wybaczy. Wchodzi w nowy związek i wszyscy się zachwycają, jaką ma młodą narzeczoną – dodała też dziennikarka.

Obecnie Kurzajewski mierzy się z problemem, jakim są nagrania prywatnych rozmów jego oraz Kasi Cichopek, które trafiły do redakcji polskich portali (więcej TUTAJ). O jego serdecznych relacjach z aktorką mówiło się już od jakiegoś czasu. Jak myślicie, czy ta sprawa będzie miała ciąg dalszy?

Zdjęcia:

Źródło: Viva!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gdy Sokołowska wparowała do studia "DDTVN" widzowie zaniemówili. Nieoczekiwanie padły słowa o cudzie

  2. Uwielbiany gwiazdor nagle przekazał najgorsze wieści, fani są zdruzgotani. "Dzielnie walczy w szpitalu"

  3. Koszmarna wiadomość dla trzech znaków zodiaku, muszą bardzo uważać. Wszystko zacznie się już jutro

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].