Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz znowu rozprawia o byłym mężu, Cichopek i zdradach: "Trwały od realizacji programu"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.10.2022 15:47

Paulina Smaszcz znowu rozprawia o byłym mężu, Cichopek i zdradach: "Trwały od realizacji programu"

Paulina Smaszcz EA
Piotr Molecki/East News; TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz mierzy się z kryzysem wizerunkowym po jej krytycznych komentarzach w mediach społecznościowych na temat Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Teraz ogłosiła nowe rewelacje: wspomina o Marcinie Hakielu i zdradach.

Tuż przed tym, jak Kasia i Maciej ogłosili, że są w związku, była żona dziennikarza zamieściła na Instagramie komentarz, w którym złożyła aktorce bardzo "jadowite" życzenia urodzinowe. Po tym, jak wylała się na nią za to fala krytyki, postanowiła przerwać milczenie. Dolała jeszcze więcej oliwy do ognia.

Paulina Smaszcz o Kasi Cichopek, Marcinie Hakielu i byłym mężu

Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają. Niech zbudują ją na dekalogu wiary katolickiej, którą tak gorliwie wyznają – napisała na Instagramie Smaszcz.

Paulina stwierdziła ponadto, że Marcin Hakiel "jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu CZAR PAR". Warto wspomnieć, że odcinek, w którym wystąpili Kasia i Marcin, został zrealizowany w 2019 roku.

Dodaje też: "Na moich szkoleniach i warsztatach powtarzam kobietom, że zanim wejdą w kolejny związek muszą poznać partnera. Zapytać poprzednią partnerkę, dlaczego od niego uciekła, porozmawiać z dziećmi, by sprawdzić, jakim jest ojcem? Kobieta kobiecie winna jest tę prawdę. Mądra zrozumie, głupia odrzuci".

Zwoje wypowiedzi Smaszcz tłumaczy dobrem dzieci (więcej TUTAJ). Tylko czy słusznie? Na razie konflikt wydaje się eskalować. W internecie wrze: złość wylewa się w komentarzach na Instagramie zarówno na Paulinę, za jej styl komunikacji, jak i na Kasię i Macieja, za niedochowanie wierności (więcej TUTAJ).

Paulina Smaszcz pisze o zdradach. Dla dobra synów?

Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? – grzmi Paulina na Instagramie, w bardzo szczególnym sposób łącząc pozytywną intencję z resztą komunikatu.

Wiele miłych słów ma ona za to do powiedzenia o Marcinie Hakielu. "Pan Marcin jest mądrym mężczyzną, który już buduje swoje szczęście i bardzo trzymam za niego kciuki". Na koniec była żona Macieja Kurzajewskiego zachęciła do przybywania na jej szkolenia:

Zapraszam na moje szkolenia: jak poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych? Jak pokochać siebie? Jak żyć samoświadomie i po swojemu, według własnych zasad? Jak komunikować prawdę i być asertywnym? Jak rozwieść się po 23 latach i odnaleźć swoje szczęście? – reklamuje swoje zdolności Paulina.

Poszlibyście na kurs do niej?

Zobacz zdjęcie:

Paulina Smaszcz EA
Paulina Smaszcz, fot. TRICOLORS/East News
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. TRICOLORS/East News
Paulina Smaszcz EA
Maciej Kurzajewski w programie "Czar par", fot. Piotr Molecki/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

  2. Nadchodzi pełnia księżyca w Baranie. To idealny czas na uwolnienie się od złych emocji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.