Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Komunikat Pauliny Smaszcz. Wyjaśniła, że liczy się dla niej dobro synów
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 08.10.2022 14:50

Komunikat Pauliny Smaszcz. Wyjaśniła, że liczy się dla niej dobro synów

Paulina Smaszcz EA
fot. TRICOLORS/East News, instagram.com/katarzynacichopek

Paulina Smaszcz niegdyś była żoną Macieja Kurzajewskiego. Kiedy w sieci pojawiło się potwierdzenie, że jej były mąż tworzy związek z Kasią Cichopek, nie omieszkała skomentować sprawy. Słowa Pauliny odbiły się szerokim echem w mediach i spotkały się z masą krytyki. Teraz przyszedł czas na wyjaśnienia.

Była żona Macieja Kurzajewskiego wytłumaczyła, dlaczego zamieściła na profilu Kasi niewybredne komentarze. W swojej wypowiedzi wspomniała o swojej rodzinie i wyjawiła, jak sprawa wpłynęła na ich życie prywatne.

Paulina Smaszcz skomentowała zdjęcie na profilu Kasi Cichopek

Na Instagramie Kasi Cichopek, w dniu jej 40. urodzin pojawiło się zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim. Aktorka w opisie napisała o miłości, jaka ją spotkała. Tym samem potwierdziła pojawiające się od dłuższego czasu plotki o jej związku z Maćkiem.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów oraz znanych gwiazd. Przeważały pozytywne słowa, gratulacje oraz życzenia. Do sprawy odniosła się również była żona Maćka, Paulina Smaszcz, która napisała:

— [...] Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale — podsumowała Paulina.

Paulina Smaszcz tłumaczy swoje komentarze

Słowa Pauliny zostawione pod zdjęciem Kasi i Maćka zaskoczyły wielu. Pojawiło się wiele krytyki skierowanej do byłej żony prezentera. Jak twierdzi jednak sama zainteresowana, sytuacja spowodowana ukrywaniem związku była "nie do zniesienia". Jednocześnie podkreśliła, że dobro synów jest dla niej najważniejsze. Paulina Smaszcz udzieliła Faktowi komentarza w sprawie i wyjaśniła, dlaczego zamieściła na profilu Kasi Cichopek komentarze.

— Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność. Teraz w moim życiu i w życiu moich synów nowe, wspaniałe, życiowe wyzwania, a dla mnie zawsze dobro dzieci było i jest najważniejsze — wyjaśniła Paulina. Warto wspomnieć, że Paulina Smaszcz ogłosiła również swoje plany na początek grudnia. Wówczas mają się bowiem odbyć warsztaty o nazwie "Pokochaj siebie". Wydarzenie nie zostało dobrze odebrane, a internauci zarzucili Paulinie brak pogodzenia się z przeszłością. Więc informacji na temat znajdziecie TUTAJ.

Zobacz zdjęcia:

Komentarze na profilu Kasi Cichopek
Komentarze na profilu Kasi Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

  2. Nadchodzi pełnia księżyca w Baranie. To idealny czas na uwolnienie się od złych emocji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: fakt.pl