Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To Anna Mucha namówiła Cichopek na ujawnienie związku z Kurzajewskim? "Zrób to teraz"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.10.2022 17:30

To Anna Mucha namówiła Cichopek na ujawnienie związku z Kurzajewskim? "Zrób to teraz"

Anna Mucha EA
TRICOLORS/East News

Anna Mucha i Kasia Cichopek poznały się lata temu na planie serialu "M jak miłość". Od tego czasu ich znajomość przerodziła się w przyjaźń. Czy to właśnie koleżanka namówiła ją do ujawnienia związku z Maciejem Kurzajewskim? W mediach społecznościowych pojawił się znaczący post.

Mucha postanowiła złożyć Kasi publiczne życzenia urodzinowe. W związku z tym dodała relację na Instagramie, w której życzyła jej wszystkiego najlepszego. Użyła przy tym bardzo specyficznych słów, a godzinę później pojawił się głośny wpis Cichopek i Kurzajewskiego. Przypadek?

Anna Mucha i Kasia Cichopek – wspólna historia

Aktorki poznały się na planie serialu TVP "M jak miłość". Grały w produkcji przyjaciółki, ale już wkrótce bliskie relacje nawiązały się między nimi i w prawdziwym życiu. Nie osłabły nawet wtedy, kiedy Mucha na pewien czas zniknęła z formatu.

W wywiadach Anna podkreślała, że przez lata dojrzały i wiele się u nich zmieniło, ale wciąż spędzają wspólnie czas i mają bardzo dobry kontakt. I rzeczywiście: kiedy się poznały, były jeszcze bardzo młode, teraz obie wychowują już dzieci. Media donosiły, że w okresie po narodzinach Adama Hakiela relacja kobiet uległa rozluźnieniu.

Na nowo miały zbliżyć się do siebie, kiedy i Anna została mamą. Wspólne doświadczenia rodzicielskie ponownie ożywiły ich relację. Teraz współpracują zawodowo nie tylko na planie produkcji TVP2. Mucha, pracując nad produkcją przedstawienia "Przygoda z ogrodnikiem", jedną z ról powierzyła Kasi Cichopek.

To Anna Mucha namówiła Cichopek do ujawnienia związku?

Aktorka zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie, przedstawiające Katarzynę i Annę, roześmiane od ucha do ucha. Poza napisem "Wszystkiego najlepszego" pojawiły się przy nim też takie życzenia:

Dziś ma urodziny ta wspaniała kobieta! Dobra – co jest rzadkie. Uczciwa, serdeczna, ciepła, czasem naiwna, kochająca, czasem święta. Ale dzięki bogu czasem też grzesznica, prawa i łagodna. Kaśka, zasługujesz na to, żeby być szczęśliwa. Zrób to teraz! – napisała Mucha w życzeniach do Cichopek.

Zaledwie godzinę później na Instagramie Kasi oraz Macieja pojawiło się słynne już zdjęcie, którym przyznawali, że są razem i są w sobie zakochani. Czy słowa Muchy o zasługiwaniu na bycie szczęśliwą i znaczący zwrot "Zrób to teraz" ostatecznie przekonały Cichopek do decyzji o ujawnieniu tajemnicy?

Zobacz zdjęcia:

Anna Mucha
Życzenia Anny Muchy, fot. instagram.com/taannamucha
Anna Mucha EA
Anna Mucha i Katarzyna Cichopek, fot. TRICOLORS/East News
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. instagram.com/taannamucha
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. instagram.com/taannamucha
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

  2. Nadchodzi pełnia księżyca w Baranie. To idealny czas na uwolnienie się od złych emocji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.