Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. "Miłość"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.10.2022 21:09

Katarzyna Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. "Miłość"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieścili w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z wymownymi opisami. Gwiazdy "Pytania na śniadanie" potwierdziły swój związek. Para spędza wspólnie czas na romantycznej wycieczce.

Z okazji urodzin Katarzyna Cichopek wybrała się w podróż do Izraela, skąd relacjonowała pobyt w mediach społecznościowych. Aktorka zabrała ze sobą Macieja Kurzajewskiego, a ich wspólne zdjęcie potwierdza medialne doniesienia sprzed kilku miesięcy.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem

Wiemy to z najnowszego zdjęcia opublikowanego przez parę w mediach społecznościowych i opisach, które pod nimi zamieścili. Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z kolegą z programu "Pytanie na śniadanie", Maciejem Kurzajewskim. Internauci zalali duet falą komentarzy.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... MIŁOŚĆ. Pozdrawiamy z Izraela — napisała pod ostatnim postem gwiazda "M jak miłość".

Na Instagramie Macieja Kurzajewskiego pojawiło się identyczne zdjęcie z równie czułym podpisem. Prowadzący porannego programu TVP nie chcą już ukrywać swojego związku.

Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą! — napisał dziennikarz.

Pod postami Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy, również przyjaciół z TVP. Nie zabrakło gratulacji od m.in.: Anny Muchy, Aleksandra Sikory, Marcina Mroczka oraz Joanny Koroniewskiej.

Zasługujesz na szczęście! — napisała Mucha.

Cudowności — gratulowała Koroniewska.

Radosne wiadomości wywołały również falę entuzjazmu wśród fanów gwiazdorskiego duetu. W komentarzach można było przeczytać wiele ciepłych słów wsparcia dla znanych prezenterów.

Piękne zdjęcie, widać szczęście.

Cudownie się na Was patrzy.

Szczęście było widać w oczach i szerokim uśmiechu — komentowali internauci.

Uczuć nie dało się ukryć

O przyjacielskiej relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego media mówiły już od początków przygody aktorki w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Gdy widzowie poznali charyzmatyczny duet, nie dało się nie zauważyć, że para od razu znalazła wspólny język.

Gdy internauci potrafili przyczepić się do nawet najmniejszych błędów gwiazdy "M jak miłość" ,to właśnie współprowadzący stawał w jej obronie. Media zaczęły się bliżej przyglądać ich relacji, gdy Katarzyna Cichopek poinformowała o zakończeniu wieloletniego małżeństwa z Marcinem Hakielem.

Tancerz w publicznym wywiadzie sugerował, że pogorszenie się partnerstwa mogło być spowodowane pojawieniem się nowej osoby w życiu kobiety. Gdy media coraz bardziej dopytywały o relację prowadzących "Pytanie na śniadanie" żadna ze stron nie chciała odpowiadać stanowczo na nurtujące pytania.

W dniu 40. urodziny Katarzyna Cichopek postanowiła być szczera ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Wraz z Maciejem Kurzajewskim udostępnili romantyczne zdjęcie, potwierdzając związek.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski , fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

  2. Nadchodzi pełnia księżyca w Baranie. To idealny czas na uwolnienie się od złych emocji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.