Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani wspierają Marcina Hakiela. Pod najnowszym zdjęciem lawina komentarzy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.10.2022 09:22

Fani wspierają Marcina Hakiela. Pod najnowszym zdjęciem lawina komentarzy

Marcin Hakiel EA
fot. TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili rozstanie w marcu bieżącego roku. Od tego czasu nieprzerwanie głośno jest o ich życiu, a fanów w szczególności interesują ich nowe związki. Byli małżonkowie obecnie układają sobie życia u boku nowych partnerów. Z kolei po oficjalnym ogłoszeniu związku Kasi i Maćka, pod postem Marcina pojawiło się mnóstwo słów wsparcia.

Branża medialna w Polsce w ostatnich dniach żyje związkiem Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Fani długo czekali na oficjalne potwierdzenie ich związku. Jak się okazuje, nie tylko fani, bowiem najbliżsi pary mogą już odetchnąć z ulgą i przestać żyć w długo skrywanej tajemnicy.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozpoczęli nowe życie

Zaledwie kilka miesięcy temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli uznawani za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Po 17 latach związku oficjalnie poinformowali o rozstaniu, które było ogromnym zaskoczeniem dla fanów pary.

Niedługo później tancerz wystąpił w programie "Miasto kobiet", gdzie udzielił szczerego wywiadu, sugerując tym samym, że jego była już partnerka wkroczyła w nowy związek. Wówczas oczy widzów skierowały się na Kasię i Macieja Kurzajewskiego, czy parę prezenterów "Pytania na śniadanie".

Nie minęło wiele czasu, kiedy Marcin Hakiel podzielił się ze światem swoim szczęściem. Ogłosił związek z tajemniczą blondynką, którą po dziś dzień chroni od błysku fleszy. Z kolei Kasia Cichopek kazała czekać fanom aż do swoich 40. urodzin, podczas których potwierdziła związek z Maćkiem.

Fani wspierają Marcina Hakiela

Oficjalna informacja o związku Kasi i Maćka spotkało się ze skrajnymi opiniami. Oprócz gratulacji i życzeń nie zabrakło krytyki, związanej z zatajeniem relacji, mimo iż w sieci od dawna mówiło się o ich związku.

Ponadto informacja ta poniekąd odcisnęła się na życiu najbliższych oraz byłych partnerów Kasi i Maćka, którzy przez wiele miesięcy musieli milczeć. Tuż po oficjalnym ogłoszeniu związku, Marcin Hakiel opublikował na swoim Instagramie zdjęcie. Widzimy na nim tancerza pozującego na tle górskiej panoramy. W opisie z kolei czytamy:

W zgodzie z samym sobą. Fani Marcina w dużej mierze zinterpretowali jego wpis jako odetchnięcie z ulgą, spowodowane wyjściem na jaw relacji byłej żony. Zapewne tancerz wiedział od dawna o związku Kasi i Maćka, jednak musiał milczeć. Ponownie sieć zalała masa komentarzy, tym razem przepełnionych wsparciem w stronę Marcina.

W całej tej szopce najbardziej poszkodowana osoba, a zarazem najrozsądniejsza. Tak trzymać i najważniejsze to nie dać się prowokować!

Szacun chłopie za to co musiałeś przeżyć i wyrzucić z siebie, aby dziś być wolny od obłudy.

Zyskał Pan sympatię w moich oczach, tak po prostu po ludzku, w odniesieniu do ostatnich rewelacji. A tak wieszali psy po Tobie kilka miesięcy temu, a tu człowiek wyszedł najbardziej obronną ręką z tego i do tego jest szczęśliwy — piszą internauci pod zdjęciem Marcina.

Zobacz zdjęcia:

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Kłamałeś przez kilka lat". Kurzajewski pod ostrzałem po ataku na byłą żonę, nie takiej reakcji się spodziewał?

  2. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.