Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Prywatnie nagranie z Kasią Cichopek trafiło do mediów? Zdumiewające doniesienia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.04.2022 15:38

Prywatnie nagranie z Kasią Cichopek trafiło do mediów? Zdumiewające doniesienia

z ostatniej chwili
TRICOLORS/East News

Do mediów przedostało się nagranie, które ma zawierać prywatne rozmowy Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Nie wiadomo jeszcze, kto nagrał prowadzących program "Pytanie na śniadanie". Działania takie są oczywiście nielegalne i karalne. Aktorka ponoć skontaktowała się już z prawnikami.

Portal "Super Express" przekazał, że nagranie miało trafić też do pracodawców Cichopek i Kurzajewskiego. Informuje również, że o sprawie wiedzą już ponoć prawnicy aktorki. Gazeta donosi, że w miniony weekend do mediów trafił anonimowy mail, który zawierał nagranie telefoniczne.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski byli nagrywani?

Nie wiadomo jeszcze, kto wysłał nagranie, jednak warto pamiętać, że rejestrowanie rozmów drugiej osoby bez jej wiedzy jest niezgodne z prawem. Grożą za to nawet dwa lata więzienia. Jest zatem możliwe, że sprawą zajmie się policja. Na razie sami zainteresowani nie komentują tej nieprzyjemnej sytuacji.

Warto dodać, że wczoraj wyemitowano wywiad, którego Marcin Hakiel udzielił w programie "Miasto Kobiet" na TVN Style. Niektóre słowa tancerza mogą sugerować, że Cichopek nie była mu wierna (więcej TUTAJ).

- Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - wyznał w programie Marcin.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - rozstanie staje się coraz bardziej bolesne?

Kiedy para 11 marca opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie o zakończeniu związku, poinformowała też, że żadne z nich nie będzie komentować okoliczności i powodów rozstania. Hakiel złamał to postanowienie, udzielając wywiadu; teraz widać, że inne osoby także nie chcą pozwolić, by temat zamilkł w mediach.

Kasia po emisji wywiadu jej byłego partnera zablokowała komentarze na swoim Instagramie (więcej TUTAJ). Można się domyślić, że po rozmowie Marcina w "Mieście Kobiet" internauci zareagowali w sposób niekoniecznie miły dla aktorki. To szczególnie trudna sytuacja dla osoby, która używa mediów społecznościowych także w celach zawodowych.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gdy Sokołowska wparowała do studia "DDTVN" widzowie zaniemówili. Nieoczekiwanie padły słowa o cudzie

  2. Uwielbiany gwiazdor nagle przekazał najgorsze wieści, fani są zdruzgotani. "Dzielnie walczy w szpitalu"

  3. Koszmarna wiadomość dla trzech znaków zodiaku, muszą bardzo uważać. Wszystko zacznie się już jutro

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].