Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przykry wypadek Małgorzaty Tomaszewskiej w Dubaju. Ciężarna gwiazda pokazała zdjęcia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.10.2023 09:15

Przykry wypadek Małgorzaty Tomaszewskiej w Dubaju. Ciężarna gwiazda pokazała zdjęcia

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska miała bolesny wypadek, fot. KAPiF/instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

Małgorzata Tomaszewska podczas oczekiwania na drugie dziecko postanowiła wraz z bliskimi opuścić Polskę. W mediach społecznościowych pokazała urocze zdjęcia z plaży w Dubaju. Jej wakacje szybko jednak przerodziły się w przykre doświadczenie.

Małgorzata Tomaszewska zniknęła z "Pytania na śniadanie"

Gwiazda jest jedną z popularnych prezenterek śniadaniówki TVP, która od czterech lat tworzy duet z Olkiem Sikorą. Ostatnio jednak coraz rzadziej pokazywała się widzom, a nawet zupełnie zniknęła z anteny, by w ciąży nieco odpoczać od pracy..

Małgorzata Tomaszewska (18).jpg
Małgorzata Tomaszewska miała bolesny wypadek, fot. KAPiF

Wbrew nerwowej sytuacji w Telewizji Polskiej, nieobecność Małgorzaty Tomaszewskiej nie ma nic wspólnego z zawodowymi problemami. Gwiazda z partnerem i synkiem postanowiła wylecieć do Dubaju na krótkie wakacje.

Małgorzata Tomaszewska w ciążowej sesji prosto z Dubaju. Piękne zdjęcia Ciężarna Małgorzata Tomaszewska na Roztańczony PGE Narodowy. Sukienka pięknie podkreśliła krągłości

Małgorzata Tomaszewska w Dubaju

Egzotyczne miejsce nie jest dla gwiazdy obce. To właśnie tam na co dzień mieszka jej mama, a Małgorzata Tomaszewska chętnie publikuje zdjęcia z wypoczynku w Dubaju. Tym razem z ukochanym wybrała się na plażę, gdzie w czarnym stroju kąpielowym prezentowała swoje krągłości.

Urocza sesja zdjęciowa zakończyła się niestety przykrym incydentem. Gwiazda pokazała internautom, co spotkało ją w wodzie. To musiało naprawdę zaboleć.

Małgorzata Tomaszewska (17).jpg
Małgorzata Tomaszewska miała bolesny wypadek, fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

Małgorzata Tomaszewska miała bolesny wypadek

Przyjemny dzień na plaży zakończył się bolesnym zdarzeniem. Gdy Małgorzata Tomaszewska pozowała z uśmiechem w wodzie, natknęła się na meduzę, która ją poparzyła. Resztę odpoczynku gwiazda TVP spędziła nad brzegiem morza.

Oparzenie przez meduzę objawia się  silnym bólem, nudnościami, tachykardią oraz obrzękiem płuc. Pomocy medycznej należy udzielić poparzonemu jak najszybciej - informuje portal medme.pl

Na szczęście nieprzyjemny incydent nie zakończył się poważnymi problemami. Przyszła mama nadal korzysta z uroków wakacji przed powrotem do telewizyjnych obowiązków.

Małgorzata Tomaszewska1.PNG
Małgorzata Tomaszewska miała bolesny wypadek, fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska/
Małgorzata Tomaszewska (20).jpg
Małgorzata Tomaszewska miała bolesny wypadek, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska (19).jpg
Małgorzata Tomaszewska miała bolesny wypadek, fot. KAPiF