Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Radosne wieści o aktorce znanej jako Lucy z "Ranczo". Fani gratulują, będzie ślub?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.10.2021 02:00

Radosne wieści o aktorce znanej jako Lucy z "Ranczo". Fani gratulują, będzie ślub?

Ilona Ostrowska
TRICOLORS/East News

Ilona Ostrowska znana między innymi jako Lucy z serialu "Ranczo" przeżywa właśnie niesamowicie radosny okres w swoim życiu. Aktorka niedawno zaręczyła się ze swoim wieloletnim ukochanym. Znajomi gwiazdy informują, że ślub pary zbliża się wielkimi krokami.

Ilona Ostrowska ma za sobą ciężki rozwód i nieciekawe wspomnienia z mężczyznami. Czy teraz gwiazda serialu "Ranczo" w końcu ma szczęście w miłości?

Ilona Ostrowska, czyli Lucy z "Rancza" szykuje się do ślubu

Ilona Ostrowska największą popularność zdobyła dzięki roli sympatycznej Amerykanki Lucy w hitowym serialu TVP "Ranczo". Gwiazda może pochwalić się rolami w wielu znanych filmach. Pojawiła się między innym w takich produkcjach, jak "Swingersi" czy "Ile waży koń trojański?". Niestety, w przeciwieństwie do kariery aktorskiej, do tej pory Ilona Ostrowska nie mogła pochwalić się zbyt dużymi sukcesami na tle miłosnym.

Gwiazda "Rancza" ma za sobą bardzo ciężkie nieudane małżeństwo. W 2012 roku rozwiodła się z reżyserem i aktorem Jackiem Boruchem. Owocem ich związku jest córka o imieniu Miłosława. Po rozwodzie aktorka wielokrotnie powtarzała, że nie zamierza jeszcze raz wychodzić za mąż. Następnie Ilona Ostrowska spotykała się z Krzysztofem Garbczewskim, ale ten związek również okazał się niewypałem.

Lucy z "Rancza" zaręczona. Kto skradł serce Ilony Ostrowskiej?

Obecnie gwiazda w końcu może pochwalić się udanym życiem miłosnym. Ilona Ostrowska przeżywa teraz niesamowicie radosny czas w swoim życiu, a wszystko to jest spowodowane przygotowaniami do ślubu. Obecnie ukochana Lucy z "Rancza" spotyka się z muzykiem Patrykiem Stawińskim. Para zaręczyła się już trzy lata temu, niedługo po udziale aktorki w programie TVN "Agent — gwiazdy". Zakochani doczekali się także synka Gustawa.

Patryk Stawiński funkcjonuje w show-biznesie pod pseudonimem Pat i współpracuje z takimi gwiazdami jak Natalia Przybysz, Maria Peszek, Tomasz Makowski czy zespół Kobiety. 46-latek jest kompozytorem, basistą, producentem muzycznym i realizatorem dźwięku. Pat jest także współzałożycielem zespołu Homosapiens, a niedawno odbierał drugiego w swojej karierze Fryderyka. Według informatorów muzyk pracuje obecnie nad albumem, w którym mają pojawić się piosenki napisane z myślą o Ilonie Ostrowskiej.

Wygląda na to, że wesele Lucy z "Rancza" oraz Pata Stawińskiego jest coraz bliżej. Przyjaciel pary w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" zdradził, że zakochani chcą pobrać się jeszcze przed pójściem ich synka Gustawa do pierwszej klasy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: se.pl, pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].