Swiatgwiazd.pl
Rafał Brzozowski

TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski nagrał nową wersję utworu na Eurowizję. Zdania są podzielone

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Rafał Brzozowski zaskoczył internautów niespodziewaną decyzją - chodzi o zbliżającą się wielkimi krokami Eurowizję, a konkretnie utwór muzyczny "The Ride". Wokalista i jego ekipa postanowili nieco podrasować piosenkę, która ma reprezentować nasz kraj. W sieci zawrzało od komentarzy; podczas gdy jedni chwalą poprawki, drudzy nie widzą Polski w finale tegorocznego konkursu.

  • Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji

  • Wybór prowadzącego „Jaka to melodia?” wywołał spore zamieszanie

  • Tuż przed konkursem piosenkarz i jego ekipa nieco odmienili ostateczną wersję „The Ride”

  • Nowa odsłona utworu podzieliła internautów

Rafał Brzozowski jest znany tysiącom rodaków przede wszystkim jako prezenter telewizyjny - swego czasu prowadził teleturniej „Koło Fortuny”, obecnie przewodzi również programowi „Jaka to melodia?”. Wieść o tym, że to właśnie Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji natychmiast uaktywniła internautów. Wielu z nich, łagodnie mówiąc, patrzyło na decyzję TVP nieprzychylnym okiem.

Burza po ogłoszeniu Rafała Brzozowskiego reprezentantem Polski na Eurowizji

12 marca 2021 roku w magazynie śniadaniowym „Pytanie na Śniadanie” ogłoszono, iż to właśnie Rafał Brzozowski jest tegorocznym reprezentantem Polski na Eurowizji. Piosenkarz zapozna międzynarodową widownię z utworem „The Ride” skomponowanym przez szwedzkich producentów.

Decyzja rozpętała w sieci prawdziwą burzę. Internautom nie podobało się między innymi to, że utwór „The Ride” nie został wybrany przez głosowanie widzów, jak bywało w poprzednich latach. Dodatkowo wielu osobom nie przypadł do gustu fakt, iż na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji nie wysłano Alicji Szemplińskiej, która miała pojawić się na Eurowizji w 2020 roku - konkurs został jednak odwołany z uwagi na wybuch pandemii COVID-19.

Komentarze dostępne w Internecie nierzadko były tymi nienawistnymi i wyjątkowo uszczypliwymi. Sam Rafał Brzozowski tuż po ogłoszeniu wyboru TVP zaapelował do odbiorców o to, by udzielili mu kredytu zaufania. W oczach piosenkarza możliwość reprezentowania swojego kraju w Rotterdamie będzie zaszczytem.

[EMBED-1491]

- Ja teraz chcę postawić wszystko na jedną kartę, żeby tam się pokazać jak najlepiej. Żebyśmy wszyscy byli zadowoleni: telewizja, ja, wy, fani Eurowizji. Dlatego też proszę o taki kredyt zaufania - przekazywał Rafał Brzozowski w rozmowie z portalem Eurowizja.org.

Nowa wersja „The Ride” podzieliła internautów

65. Konkurs Piosenki Eurowizji coraz bliżej (finał 22 maja). Okazuje się, że Rafał Brzozowski i jego ekipa dokonali dodatkowych szlifów, a piosenkarz zaprezentuje odrobinę inną wersję „The Ride” niż ta, której dotychczas słuchali odbiorcy. „Eurovision revamp” do utworu Rafała Brzozowskiego ujrzał światło dzienne dziś, tj. 14 maja.

Nową, podrasowaną wersję „The Ride” opublikowano w serwisie YouTube na kanale wiwibloggs poświęconemu międzynarodowemu konkursowi Eurowizji. Zmianie uległ wokal Rafała Brzozowskiego, podkład instrumentalny oraz ostatni refren.

Nowa odsłona „The Ride” podzieliła użytkowników sieci (również tych zagranicznych). Podczas gdy jednym trudno wychwycić wprowadzone zmiany, drudzy są zdania, że dzięki poprawkom piosenka stała się zdecydowanie lepsza. O tym, jak Rafał Brzozowski poradzi sobie na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, przekonamy się już niebawem.

- O wiele lepiej! - ocenia jeden z internautów.

- Wokal tutaj jest dużo ciekawszy niż poprzednio - dodaje ktoś inny.

- Nie słyszę żadnej różnicy - napisała kolejna osoba.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Krzysztof Krawczyk Junior pominięty w testamencie. Adwokaci zamierzają walczyć

  • Wspólne zdjęcie Edyty Herbuś i Michała Wiśniewskiego. Co ich łączy?

  • Agnieszka Dygant znów spotkała się z bliską jej osobą. Ważny moment

Źródło: Pudelek, YouTube, Eurowizja.org

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >