Swiatgwiazd.pl
Rafał Mohr

Kadr z 14 odc. serialu "BrzydUla" TVN; screen youtube.com/TVN7

Rafał Mohr ma nowy zawód. Czym się zajął?

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów spływają niespodziewane doniesienia w sprawie jednego z aktorów znanych z serialu „BrzydUla” - Rafał Mohr, bo o nim mowa, postanowił nieco się przebranżowić. Jest pierwszym w Polsce mężczyzną, który zajął się soul coachingiem. Wiemy, czy oznacza to rozstanie gwiazdora z zawodem aktora.

  • Rafał Mohr, znany między innymi z serialu „BrzydUla”, ma nowy zawód

  • Aktor zdobył certyfikat z soul coachingu

  • Wiemy, czy zamierza zrezygnować z pracy na planie zdjęciowym

Rafał Mohr to aktor filmowy i teatralny, znany z takich produkcji jak „Pitbull. Ostatni pies” czy „Hotel 52”. Dużą rozpoznawalność przyniosła mu również rola w serialu TVN „BrzydUla”, gdzie wciela się w Mirosława. Ostatnio aktor wystąpił w magazynie śniadaniowym wspomnianej stacji. Zgodził się opowiedzieć o swoich planach na dalszy rozwój zawodowy.

Rafał Mohr zyskał nowy zawód

Rafał Mohr jest aktorem z wykształcenia. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie, gdzie uczyły się również takie postacie polskiego show-biznesu jak Piotr Adamczyk, Piotr Fronczewski czy Ewa Błaszczyk.

Ostatnio Rafał Mohr gościł w magazynie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”; zgodził się opowiedzieć telewidzom o swych kolejnych zawodowych krokach. Okazuje się, iż aktor postanowił rozwijać się w zupełnie nowym kierunku. Rafał Mohr zamierza pomagać ludziom, którzy chcą nad sobą pracować.

Rafał Mohr, jako pierwszy mężczyzna w Polsce, zdobył certyfikat z soul coachingu. Zainspirowała go do tego amerykańska terapeutka, Denise Linn. W rozmowie z prowadzącymi „Dzień Dobry TVN” aktor wyjaśnił, na czym właściwie polega wspomniana dziedzina i co odróżnia ją od innych metod szlifowania własnego charakteru.

Olga Frycz

Olga Frycz stanęła w obronie Mai Bohosiewicz. Uderzyła w feministki

CZYTAJ DALEJ

- Soul coaching jest systemem, który pozwala nam oczyścić się mentalnie z wewnętrznych śmieci, po to, żebyśmy usłyszeli głos płynący z naszego wnętrza i mogli kierować się nim w życiu - wyjaśniał Rafał Mohr.

Gwiazdor serialu „BrzydUla” wyszczególnił, iż w soul coachingu za „wewnętrzne śmieci” uznaje się na przykład toksyczne relacje bądź niekoniecznie dobre przyzwyczajenia. Jak wyjaśnia aktor, ideą soul coachingu jest wybieranie tego, co podpowiada danej osobie właśnie dusza.

Soul coaching ma tym samym umożliwić lepsze poznanie własnego „ja”. W praktyki w nowym zawodzie Rafał Mohr ma zaangażować się po tegorocznych wakacjach.

Czy gwiazdor zamierza zrezygnować z aktorstwa?

Wobec powyższego w głowach fanów mogło pojawić się pytanie o to, czy Rafał Mohr zamierza zakończyć karierę aktora i poświęcić się rozwijaniu jako soul coacher. Aktor zapytany o to przez prowadzących „Dzień Dobry TVN” udziela jasnej odpowiedzi - na ten moment nie zamierza rezygnować z pojawiania się na planie czy scenie teatralnej.

- Nie, w żadnym wypadku. Ja przed chwilą skończyłem jeden film, tydzień temu wszedłem w następny projekt serialu - mówił Rafał Mohr.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Paulla wspiera Andrzeja Piasecznego. Wyznała także co myśli o tolerancji

Źródło: Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >