Swiatgwiazd.pl > Film i tv > "Ranczo" powraca na ekrany. Widzowie rozsiądą się przed telewizorami aż pięć razy w tygodniu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.05.2023 16:16

"Ranczo" powraca na ekrany. Widzowie rozsiądą się przed telewizorami aż pięć razy w tygodniu

Ranczo
Kadr z serialu "Ranczo", prod. TVP

Telewizja Polska przygotowała dla widzów prawdziwą gratkę na najbliższe miesiące. Ulubiony serial powraca do oferty programowej. Po raz kolejny będziemy mogli poznać historię bohaterów słynnego "Rancza".

Stacja do tej pory nie doczekała się produkcji, która cieszyłaby się aż tak dużym zainteresowaniem. Choć od zakończenia emisji minęło prawie 7 lat, widzowie nadal chętnie wracają do mieszkańców Wilkowyi. Teraz będą mogli obejrzeć ich przygody w telewizji.

"Ranczo" wraca do TVP

Gdy w 2006 roku wyemitowano pierwszy odcinek serialu, nikt nie przypuszczał, że historia Amerykanki Lucy (Ilona Ostrowska), która przenosi się do małej wioski, może tak wciągnąć widzów. Gwiazdorska obsada, nieprzewidywalna fabuła i mnóstwo niewymuszonych żartów okazało się strzałem w dziesiątkę.

Do dziś fani powracają do ulubionych odcinków i z uwagą obserwują rozwój gwiazd, które tworzyły serial. Teraz mamy szansę ponownie przeżyć zabawne przygody bohaterów "Rancza".

Rozpacz w rodzinie Anny Głogowskiej. Niedawno ślub, teraz żałoba

Kiedy można obejrzeć serial "Ranczo"?

Okazuje się, że serial powróci na antenę już 29 maja. Co więcej, odcinki będą emitowane pięć razy w tygodniu. Fani "Rancza" muszą znaleźć czas przed telewizorami od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Decyzja stacji wywołała prawdziwą euforię.

Oglądam powtórki do dziś i ciągle jest dużo śmiechu.

— Super! Uwielbiam ten serial.

— I to jest dobra wiadomość w poniedziałek — komentowano.

TVP przywraca dawny hit na otarcie łez widzów?

W czasie letnich miesięcy stacja telewizyjna wstrzymała emisję kilku popularnych seriali. Widzowie muszą czekać aż do jesieni, by poznać dalsze losy ulubieńców, co w wielu z nich wywołało rozczarowanie.

Powrót serialu "Ranczo" może być więc osłodą w czasie oczekiwania na premierę nowych odcinków innych produkcji TVP. Znany hit wielokrotnie rozbawiał do łez, a w takiej atmosferze aż miło spędzić wakacje.

Zobacz zdjęcia:

Ranczo.png
Kadr z serialu "Ranczo", prod. TVP
Ranczo (2).png
Kadr z serialu "Ranczo", prod. TVP