Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Reakcja Seleny Gomez na dziecko Justina Biebera
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.05.2024 13:44

Reakcja Seleny Gomez na dziecko Justina Biebera

Reakcja Seleny Gomez na dziecko Justina Biebera
fot. Instagram

Wczoraj świat obiegła wieść, że Hailey i Justin Bieberowie spodziewają się dziecka. Teraz była dziewczyna piosenkarza Selena Gomez zareagowała na tę wieść. Oto co opublikowała po tej nowinie.

Historie związków Justina Biebera

Historia romantycznych związków Justina Biebera od lat była tematem gorących dyskusji w środowisku plotkarskim na całym świecie. Zwłaszcza relacja z aktorką i piosenkarką Seleną Gomez stale przyciągała uwagę mediów, głównie ze względu na ich burzliwe rozstania i powroty.  

W 2018 roku w jego życiu pojawiła się modelka Hailey Baldwin, co wzbudziło ogrom spekulacji. Wielu podejrzewało, że ich romans będzie przelotny, a Bieber wróci do Gomez. Jednak para zaskoczyła wszystkich, ogłaszając zaręczyny w lipcu 2018 roku, a już we wrześniu biorąc ślub. Mimo formalnego związku niektórzy wciąż mieli wątpliwości co do autentyczności ich uczucia. 

Chociaż małżonkowie często pojawiają się razem na eventach medialnych, a ich profile w mediach społecznościowych obfitują w romantyczne zdjęcia, wielu internautów nadal wątpiło w szczerość ich miłości. Teksty piosenek Biebera były analizowane w poszukiwaniu odniesień do jego poprzedniego związku, a Hailey Bieber była krytykowana za rzekome naśladownictwo stylu i wizerunku byłej dziewczyny swojego męża. Teraz jednak para zaskoczyła wszystkich radosną nowiną. 

Mało kto wierzył, że ich miłość przetrwa. Justin Bieber właśnie przekazał najradośniejsze wieści. Nie posiada się ze szczęścia Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Nie wystąpi w Krakowie

Hailey Bieber jest w ciąży

Plotki dotyczące oczekiwania dziecka przez Justina Biebera i jego żonę, Hailey Bieber, zostały oficjalnie potwierdzone. Para, znana jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie, podzieliła się tą radosną nowiną na swoich profilach w mediach społecznościowych.  

Na Instagramach zarówno Hailey, jak i Justina, pojawiło się to samo wideo oraz kilka zdjęć, na których widoczny jest zaokrąglony brzuszek modelki ubranej w piękną, białą, koronkową sukienkę.  

Post szybko zyskał popularność, zgromadzając ponad milion lajków w krótkim czasie, co sugeruje, że może stać się jednym z najpopularniejszych zdjęć opublikowanych na serwisie. Justin Bieber zawsze jasno wyrażał swoje pragnienie zostania ojcem, więc spełnienie jego marzenia jest już blisko.

Wszyscy czekali teraz na komentarz Seleny Gomez dotyczący tej nowiny. Gwiazda nic nie skomentowała, ale opublikowała wymowne zdjęcie. 

Reakcja Seleny Gomez na wieść o dziecku Biebera

Po rozstaniu z Justinem Bieberem Selena Gomez zaczęła umawiać się z różnymi osobami, takimi jak Orlando Bloom, Zedd czy Samuel Krost. Jednak żadne z tych związków nie przetrwało długo. W końcu jednak wydaje się, że znalazła prawdziwą miłość. Od kilku miesięcy fani Seleny mogą śledzić rozwój jej związku z producentem Bennym Blanco. 

Wczoraj wieczorem Selena postanowiła podzielić się swoim szczęściem, publikując czarno-białe zdjęcie na Instagramie, na którym trzymała się za ręce z Bennym. Warto zauważyć, że zrobiła to tuż po tym, jak Justin i Hailey Bieberowie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Być może chciała dać do zrozumienia, że jest równie szczęśliwa, co jej były chłopak.

Zdjęcie Seleny Gomez, fot. Instagram
Zdjęcie Seleny Gomez, fot. Instagram
Hailey Bieber jest w ciąży, fot. Instagram
Hailey Bieber jest w ciąży, fot. Instagram