Robert Biedroń z partnerem Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Robert Biedroń opowiedział, jak poznał ukochanego. Ich relacja zaczęła się od pewnego podstępu

15 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Robert Biedroń i jego życiowy partner, Krzysztof Śmiszek, o historii swojego związku. Wyjawiają, jak zaczęło się ich trwające prawie dwie dekady uczucie. Europoseł wyjaśnia, że relacja miała swój skromny początek podczas ich pobytu w Berlinie; Śmiszek powiedział wówczas, że nie zna miasta, co zaowocowało wspólnym spędzaniem czasu.

  • Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek poznali się w pracy
  • Ich dzisiejsza relacja zaczęła kształtować się podczas wyjazdu służbowego do Berlina
  • Do dziś trwają w zgodnym związku

Relacja Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka zaczęła budować się w 2002 roku. Panowie pracowali w jednej organizacji, spotykając się w biurowych warunkach na co dzień. W tym przypadku to służbowy wyjazd do Berlina okazał się przełomowy. Zapoczątkował więź, która trwa nieprzerwanie od niemal 20 lat.

Początki relacji Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek to para, która od lat cieszy się dużym medialnym zainteresowaniem. O czym nie każdy wie, trwała relacja miała swój skromny początek.

Jak relacjonuje Robert Biedroń, to Krzysztof pierwszy ujrzał ich wspólną przyszłość w swojej głowie. Coś poruszyło serce Śmiszka, gdy ten zobaczył swego obecnego partnera w jednej z gazet. Dopiero wspólny wyjazd do Berlina zapoczątkował ich wspólne życie.

- Wziął mnie na taki trik, że powiedział, że nie zna Berlina, a ponieważ nasze spotkania skończyły się późno, a on mieszkał w innym miejscu, zapytał, czy nie mógłby zostać u mnie na noc. Do niczego nie doszło, ale zacząłem się domyślać, że coś jest na rzeczy. Tak się zaczęło - relacjonuje Robert Biedroń.

Skandal w serialu TVP. Skandal w serialu TVP. "Wymazali" z biografii Osieckiej dwie kluczowe postaciCzytaj dalej

Od tamtych pamiętnych chwil Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek stali się nierozłączni. Para obchodzi swoją rocznicę w najromantyczniejszy dzień roku - dzień Świętego Walentego. Ich związek z powodzeniem kwitnie mimo częstych wyjazdów, z jakimi jest związana polityczna kariera Roberta Biedronia. Gdy europoseł pracował na stanowisku prezydenta Słupska, partnerzy dzielili swoje życie prywatne na dwa miasta.

Uroki wspólnej codzienności

Po wypełnieniu wszystkich obowiązków Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek cieszą się wspólną codziennością. Zgodzili się opowiedzieć o jej urokach w jednym z wywiadów. Jak się okazuje, partnerzy starają się dzielić domowymi zadaniami sprawiedliwie.

- Dzielimy się obowiązkami tak, jak w każdym innym związku partnerskim, gdzie każdy ma swoje zadanie - przekazywał Krzysztof Śmiszek.

Na jednym polu Robert Biedroń raczej ustępuje swemu partnerowi. Mowa o gotowaniu - to Krzysztof Śmiszek dyżuruje w kuchni, gdy para zaprasza do siebie znajomych.

- Słynę z tego, że bardzo dobrze gotuję. Gdy zapraszamy przyjaciół, to zawsze ja jestem w roli głównej w tym momencie - opowiada.

RB

Źródło: Instagram.com/robertbiedron

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Fakt, WP, Plejada

Następny artykuł