Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Robert Lewandowski złożył życzenia siostrze. Fani od razu zauważyli ogromne podobieństwo

9 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Robert Lewandowski złożył życzenia swojej siostrze, która w poniedziałek obchodziła 36. urodziny. Sportowiec opublikował ich wspólne zdjęcie. Internauci od razu zwrócili uwagę na uderzające podobieństwo rodzeństwa.

  • Siostra Roberta Lewandowskiego skończyła 36 lat
  • Piłkarz złożył jej życzenia na Instagramie
  • „Twarze niemal identyczne” – komentowali internauci
  • Kim jest siostra sławnego sportowca?

Latem 2019 roku media obiegło zdjęcie Roberta Lewandowskiego i jego siostry Mileny, na którym oboje są jeszcze dziećmi. Kobieta zdecydowała się na publikację fotografii z prostego powodu – 21 sierpnia jej brat obchodził urodziny. Teraz on zdecydował się na podobny gest.

Robert Lewandowski składa życzenia ukochanej siostrze

Mimo ogromnej sławy, którą może poszczycić się Robert Lewandowski, na jego profilach społecznościowych znaleźć można wiele zdjęć pochodzących z archiwum prywatnego. Piłkarz nie ukrywa bowiem informacji na temat swojego życia rodzinnego i chętnie dzieli się nimi ze swoimi obserwatorami.

Otwartość Roberta Lewandowskiego sprawia, że uchodzi on w sieci za osobę bardzo rodzinną. Na jego Instagramie nie trudno też o znalezienie zdjęć z bliskimi. Na najnowszej publikacji towarzyszy mu starsza siostra. Milena Lewandowska-Miros obchodziła w poniedziałek 36. urodziny.

- Wszystkiego najlepszego dla mojej siostry. Sto lat! – napisał pod zdjęciem Robert Lewandowski.

Marta Nieradkiewicz oskarża reżysera o przemoc psychiczną. „Prosiłam kolegów, aby nie zostawiali mnie z nim samej na próbie”Marta Nieradkiewicz oskarża reżysera o przemoc psychiczną. „Prosiłam kolegów, aby nie zostawiali mnie z nim samej na próbie”Czytaj dalej

Uderzające podobieństwo popularnego rodzeństwa

Wspólna fotografia Roberta Lewandowskiego i Mileny Lewandowskiej-Miros szybko podbiła internet. Fani piłkarza nie tylko zachwycali się uśmiechniętymi i elegancko ubranymi bohaterami zdjęcia, ale także zwracali uwagę na ich ogromne podobieństwo. Jak stwierdzili, genów nie da się oszukać.

- W tym przypadku nie potrzeba żadnego testu DNA. Pokrewieństwo widać jak na dłoni – napisał jeden z internautów.

- Twarze niemal identyczne – dodał kolejny.

Wielu komentujących dołączyło się także do wiadomości Roberta Lewandowskiego, życząc jego siostrze wszystkiego, co najlepsze.

Kim jest Milena Lewandowska-Miros?

Milena Lewandowska-Miros to starsza siostra Roberta Lewandowskiego, z którą sportowiec od zawsze utrzymuje bliski, a zarazem przyjacielski kontakt. 36-latka ma męża Radka, który jest właścicielem marki odzieżowej Singor Leone. Para doczekała się dwojga dzieci – syna i córki.

Milenie Lewandowskiej – podobnie jak jej młodszemu bratu – sport nie jest obcy. Kobieta w przeszłości grała w siatkówkę i była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Do dziś uczestniczy także w zajęciach fitness prowadzonych przez Annę Lewandowską. Kobiety mają ze sobą bardzo dobry kontakt.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Pudelek, Onet, WP Gwiazdy

Następny artykuł