Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dom Roxie zmienił się w szpital! W środku nocy podpięli ją pod kroplówkę. Co dalej z "TzG"?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.04.2024 10:21

Dom Roxie zmienił się w szpital! W środku nocy podpięli ją pod kroplówkę. Co dalej z "TzG"?

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roksana Węgiel i Kevin Mglej przechodzą ostatnio bardzo intensywny czas. Teraz młoda wokalistka podzieliła się niepokojącym zdjęciem ze smutnym opisem. Fani mogą martwić się o młodą gwiazdę.

Roksana Węgiel zatańczyła z Kevinem w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel dominuje jako główna faworytka w bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami", jej występy zachwycają zarówno publiczność, jak i jurorów. W ostatnim odcinku uczestnicy mieli okazję zaprezentować się z bliskimi. Roksana poprosiła Kevina, aby z nią wystąpił. Ich wspólne tango było dosłownie oczarowujące dla Iwony Pavlovic. Za ich występ zdobyli maksymalną liczbę punktów, a partner Roxie, Kevin, nawet wykonał salto.

Udany związek zależy od właściwych osób. Kevin jest właściwą osobą. Jaki ty byłeś szczery i naturalny. Myślałam, że przyłożysz Michałowi - powiedziała Pavlović.

Po bardzo udanym występie zakochani zostali zalani komplementami, ale nie tylko to sprawiało im radość. Chętnie udzielali też wywiadów, opowiadając o przygotowaniach do występu. W tym czasie ujawnili coś, o czym nikt dotąd nie miał pojęcia. Dzień przed występem był dla nich wyjątkowo ciężki.

Tak Roxie i Kevin zachowywali się za kulisami "TzG". Nie mogli oderwać od siebie rąk. Tego nie pokazały kamery Roxie i Kevin zaatakowani. Nieprzyjemnie na profilu byłej partnerki Mgleja

Roxie i Kevin w żałobie

Roksana i Kevin mieli tylko tydzień na przygotowanie swojego występu do ćwierćfinału programu "Tańca z Gwiazdami". Para skonfrontowała się z trudnym zadaniem, ale młoda piosenkarka zebrała wszystkie punkty w tym odcinku i przeszła do półfinału.  

Kevin był bardzo zaniepokojony, czy poradzi sobie na parkiecie, ale zaprezentował się rewelacyjnie, a jurorzy nie szczędzili mu pochwał. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy, że zakochani przeżywają trudne chwile. Według informacji portalu ShowNews dzień przed występem Roksana i Kevin udali się do Lublina, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanej babci Mgleja.

Dzień wcześniej razem pojawili się w Lublinie na uroczystościach pogrzebowych, bo zmarła ukochana babcia Kevina – Basia. Bardzo przeżył jej odejście i zrezygnował z prób, by godnie pożegnać babcię – zdradził informator portalu. 

Teraz Roksana Wegiel podzieliła się niepokojącą relacją na Instagramie… Szczegóły poniżej.
 

Roksana Węgiel opublikowała smutny wpis

Roxie podzieliła się czarno-białym zdjęciem zaraz po północy. Widać, że emocje, które ostatnio jej towarzyszą, wzięły górę. Dodatkowo gwiazda jest podłączona pod kroplówkę.

Moment na regenerację przed półfinałem @tanieczgwiazdami. Trzymajcie kciuki… – napisała Roksana Węgiel.

Niewątpliwie intensywne treningi do “Tańca z Gwiazdami” i śmierć ukochanej babci Kevina rzutują na samopoczucie wokalistki. Na pewno czuje się w pewnym sensie przemęczona i przebodźcowana. Nie ułatwia fakt tego, że ciąży na jej miano faworytki do wygranej “TzG”.

 

 

Roxie Węgiel w środku nocy wrzuciła czarno-białe zdjęcie ze smutnym opisem, fot. Instagram
Roxie Węgiel w środku nocy wrzuciła czarno-białe zdjęcie ze smutnym opisem, fot. Instagram
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF