Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozstanie u Beckhamów! Po tylu latach związku powiedzieli pas. Victoria jest załamana
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.02.2024 18:09

Rozstanie u Beckhamów! Po tylu latach związku powiedzieli pas. Victoria jest załamana

Rozstanie u Beckhamów
Rozstanie u Beckhamów, fot. instagram.com/victoriabeckham

Przykre informacje z domu Beckhamów. Przekazali w swoich mediach społecznościowych wieści, które wstrząsnęły zwłaszcza byłą członkinią Spice Girls. Czyżby wielkie plany gwiazdy legły w gruzach?

Rodzina Beckhamów na językach

David Beckham i jego żona Victoria to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych celebryckich par na świecie. Gdy gwiazdy zaczęły się spotykać, fani oniemieli z radości. On - przystojny i ceniony piłkarz, ona - piękna i utalentowana wokalistka Spice Girls. Przepis na idealny związek.

Choć oboje mają już za sobą zawodowe kariery, media wciąż chętnie rozpisują się na ich temat. Zwłaszcza że sami zainteresowani dostarczają niemało contentu, angażując się w nowe, ciekawe projekty.

Sporo mówi się również o pociechach pary: Romeo, Brooklynie, Cruzie i Harper. Pierwszy z wymienionych trafił jednak na nagłówki z powodów, które bardzo nie podobają się jego matce.

David Beckham przez lata ukrywał, z czym się zmaga. Cierpiała cała jego rodzina Błaszczykowski długo walczył o TAKIE zakończenie filmu o sobie. „Aż wreszcie napisałem: Ku**a, w końcu”. Łatwo nie było

Romeo Beckham i Mia Regan - co dalej z parą?

21-letni Romeo Beckham odziedziczył po ojcu zamiłowanie do piłki nożnej. Spełnia się w drużynie Brentford B, gdzie gra na pozycji napastnika. Jak przystało na gwiazdę futbolu, u jego boku była również obecna WAG.

Chodzi o modelkę Mię Regan, z którą młody sportowiec związany był od 16 roku życia. Wybranka serca młodzieńca zdołała wzbudzić ogromną sympatię w jego rodzicach, zwłaszcza Victorii Beckham.

Piosenkarka tak bardzo polubiła ukochaną syna, że zaprosiła ją nawet do wspólnego projektu odzieżowego. Niestety, wszystko wskazuje na to, że panie nie będą miały okazji już razem pracować.

Syn Davida i Victorii Beckhamów wraca "na rynek"

Niestety, związek Romeo Beckhama i Mii Regan jest już przeszłością. Na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych młody piłkarz oficjalnie ogłosił, że para postanowiła się rozstać.

Mooch i ja po pięciu latach postanowiliśmy podążać swoimi własnymi ścieżkami. Wciąż darzymy się ogromnym szacunkiem i podtrzymujemy przyjaźń, która przetrwa na zawsze - napisał na swoim Instagramie syn Davida i Victorii Beckham.

Wkrótce później głos zabrała również modelka, która potwierdziła słowa byłego partnera, dodając, że para ze związku przeszła w stan “strefy przyjaźni” (oryg. friendzone). Czy taka sytuacja odpowiada jednak Victorii Beckham?

Piosenkarka miała podobno wielkie plany dotyczące syna i niedoszłej synowej i z niecierpliwością oczekiwała ich ślubu. Jak informuje portal “The Sun”, gwiazda miała nadzieję na stworzenie czegoś w rodzaju show-biznesowej rodziny na wzór Kardashianów. Jej nieodzownym elementem miało być małżeństwo Romeo i Mii.

Źródło: thesun.co.uk