Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozwód Kajry i Sławomira na tapecie. Jest komentarz pary: "Najbardziej to rodzina dopytuje"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.04.2024 18:00

Rozwód Kajry i Sławomira na tapecie. Jest komentarz pary: "Najbardziej to rodzina dopytuje"

Sławomir/Kajra
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF

Sławomir i Kajra to jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie. W mediach po raz kolejny pojawiły się doniesienia o ich rozwodzie. Artyści zabrali głos. Szczegóły. 

Sławomir i Kajra na scenie

Sławomir Zapała to aktor i piosenkarz. Karierę muzyczną rozpoczął w 2014 roku. Trzy lata później wydał debiutancki album “The Greatest Hits”. Krążek uzyskał status poczwórnej platyny, a teledysk do najpopularniejszego singla z płyty -  “Miłość w Zakopanem" ma dziś 253 mln odtworzeń na platformie YouTube. Muzyk brał również udział w programach rozrywkowych, takich jak “Taniec z gwiazdami” czy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. 

Aktualnie występuje na wielu imprezach w Polsce, a na scenie towarzyszy mu żona Kajra. 

Kajra weszła na profil Koroniewskiej i szybko tego pożałowała. Ledwo powstrzymała się od przekleństw po tym, co zobaczyła Kajra pokazała synka. Niesamowite jak wygląda Kordian. Jakie on ma długie włosy! Słodziak

Małżeństwo Sławomira i Kajry

Muzyk w 2011 roku ożenił się z Magdaleną “Kajrą” Kajrowicz" aktorką i piosenkarką. Poznali się podczas studiów, jednak ich związek rozpoczął się kilka lat później, gdy spotkali się w Stanach Zjednoczonych. Magdalena opowiadała, że ich uczucie narodziło się na scenie:

Po powrocie pracowaliśmy razem w kabaretach, operze, w teatrach. Pamiętam, że Sławomir śpiewał piosenkę „Cudowna dziewczyna” podczas naszej próby generalnej kabaretu i wówczas zrozumiałam, że to mój przyszły mąż.

W 2016 roku doczekali się syna Kordiana, a dziś występują razem i rozwijają zespół muzyczny “Sławomir”. 

Sławomir i Kajra rozwodzą się?

Sławomir i Kajra stanowią zgrany duet nie tylko na scenie, ale i w życiu. Są małżeństwem od 13 lat, a w mediach często pojawiają się spekulacje na temat ich rozwodu. Para odniosła się do tego typu newsów w rozmowie z portalem “Pomponik”. Okazuje się, że wokaliście nie przejmują się takimi doniesieniami, nie omieszkali również zapewnić, ze ich związek ma się dobrze.

Chyba się już przyzwyczailiśmy. Właściwie to chyba tak najbardziej to nasza rodzina dopytuje, czy na pewno, a czy może już, czy to faktycznie już ten moment, że ten rozwód będzie. No nie. Myślę, że nasza ostatnia piosenka pokazała, że mimo wszystko i mimo moich tych nerwów i trzaskania drzwiami, to ciągle jednak sobie przysięgaliśmy i tak tkwimy w tym - powiedziała Kajra. 

Jednak przyznają, że jak każdemu zdarzają się im nieporozumienia i kłótnie

W Sławomira absolutnie nie celuję, ale ściany i to, co na nich wisi, potrafią ucierpieć. Cóż czasami puszczają mi nerwy. Ostatnio pokłóciliśmy się przy montażu teledysku, ponieważ mieliśmy trochę inne wizje, ale na szczęście doszliśmy do porozumienia.

Sławomir zdradził w rozmowie z “Super Expressem”, że nie wyklucza, że niedługo mogą powitać na świecie drugie dziecko. 

Któż to może wiedzieć. Życie przynosi różne prezenty od losu. Jesteśmy otwarci, a co będzie, to będzie.

Muzyk i jego żona nie ukrywają, że rodzina jest dla nich bardzo ważna. Każdego dnia starają się poświęcić pełnię czasu Kordianowi. 

Staramy się każdego dnia poświęcić przynajmniej po godzinie dla niego. Wtedy odkładamy pracę i telefony. Nie wyobrażamy sobie przedkładać pracy nad relacje rodzinne - mówił.

Co Wy na to?

Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF