Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sebastian Karpiel-Bułecka przekazał radosne wieści. Razem z żoną mają powody do świętowania
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2022 09:31

Sebastian Karpiel-Bułecka przekazał radosne wieści. Razem z żoną mają powody do świętowania

Sebastian Karpiel-Bułecka
East News / Piotr Molecki

Sebastian Karpiel-Bułecka przekazał radosne wieści. Okazuje się, że wraz z małżonką obchodzą właśnie trzecią rocznicę ślubu. Muzyk zdobył się na romantyczne wyznanie. Podziękował ukochanej i opublikował zdjęcie ze ślubu. Fani są zachwyceni.

  • Sebastian Karpiel-Bułecka opublikował zdjęcie ze ślubu.

  • Okazuje się, że 26 lipca wraz z żoną obchodzą trzecią rocznicę ślubu.

  • Muzyk skierował kilka romantycznych słów w stronę ukochanej. Podziękował jej za czas spędzony razem.

Sebastian Karpiel-Bułecka pochwalił się na Instagramie romantycznym zdjęciem ze ślubu. Okazuje się, że 26 lipca wraz ze swoją żoną Pauliną Krupińską obchodzą 3. rocznicę ślubu. Pod wpisem posypały się gratulacje i życzenia. Czego fani życzyli zakochanym?

Sebastian Karpiel-Bułecka pochwalił się zdjęciem ze ślubu

Sebastian Karpiel-Bułecka z okazji 3. rocznicy ślubu opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcie z dnia ślubu. Pod zdjęciem pozwolił sobie na kilka czułych słów w kierunku swojej ukochanej żony:

-Dzisiaj nasza 3 rocznica ślubu. Dzięki @pkrupinska ❤️ że tyle ze mną wytrzymałaś 😜. Love.

Ślub małżonków odbył się w prawdziwie góralskim stylu. Na zdjęciu zarówno Paulina, jak i Sebastian ubrani są w góralskie stroje. Trzeba przyznać, że oboje prezentowali się wspaniale.

Przypomnijmy, że zakochani pobrali się 26 lipca 2018 roku. Ich związek rozpoczął się cztery lata wcześniej. Po raz pierwszy razem pokazali się na ślubie Rozalii Mancewicz.

Życzenia internautów

Pod postem Sebastiana od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci złożyli małżonkom życzenia i gratulowali tak udanego i szczęśliwego związku. Jak widać, para może cieszyć się ogromną sympatią fanów. Nic w tym dziwnego!

- Miłości i wytrwałości na dalsze lata ,oraz wzajemnego wsparcia.🙌 ❤️❤️🙌 Najważniejsze byście zawsze razem patrzyli w jednym kierunku -napisała jedna z obserwatorek.

- Wszystkiego dobrego na następne wspólne lata dużo miłości, zrozumienia i wzajemnego szacunku -czytamy w komentarzach.

My również dołączamy się do życzeń i gratulujemy! Musimy przyznać, że Paulina i Sebastian stanowią jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek.pl, instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: