Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sfotografowali Lady Gagę z dużym brzuchem. Od razu zareagowała na wieści o ciąży
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.06.2024 14:04

Sfotografowali Lady Gagę z dużym brzuchem. Od razu zareagowała na wieści o ciąży

Lady Gaga
fot. East News

Wiadomości o ciążach gwiazd w ostatnim czasie uderzają nas ze wszystkich stron. Zagraniczna prasa zawiadamiała o radosnych wieściach Lady Gagi, która zjawiała się na ślubie z dużym brzuchem. Jej sekret wyszedł na jaw? Piosenkarka musiała odezwać się do fanów.

Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze

W ostatnich miesiącach dowiedzieliśmy się o wielu ciążach gwiazdorskich par. Marcin Hakiel wraz z partnerką Dominiką postanowił powiadomić o wspólnym dziecku przed tłumem fotografów. Ich romantyczne zdjęcia wzbudzają emocje także w mediach społecznościowych.

Na pociechę czeka także Marcelina Zawadzka, Marina, żona Krzysztofa Ibisza, Aleksandra Grysz czy Hailey Bieber. Przyszłe mamy nie kryją radości i chętnie dzielą się z internautami przygotowaniami do narodzin.

Część gwiazd już zaczęła świętowanie z nowymi członkami rodziny. Narodzinami niemowląt cieszyliśmy się wraz z m.in.: Sandrą Kubicką i Baron oraz Anią i Kubą z "Rolnik szuka żony". Świeżo upieczone mamy potrafią namieszać wśród internautów.

Najnowszymi doniesieniami, tym razem od zagranicznych mediów, była informacja o ciąży gwiazdy muzyki. Lady Gaga została przyłapana przez paparazzi na prywatnej uroczystości z zaokrąglonym brzuchem. Teraz już nie ma czego ukrywać.

Lady Gaga ma płytę Dody. Wiemy, jak do niej trafiła. Co za historia Małgorzata Rozenek o kolacji z Lady Gagą. Tu wszystko zostało dokładnie zaplanowane

Lady Gaga jest w ciąży? Sfotografowali ją na ślubie siostry

Lady Gaga pomimo ogromnej ilości obowiązków znajduje czas dla najbliższych. Niedawno wraz z partnerem, Michaelem Polanskym, udała się na ważną rodzinną uroczystość. Piosenkarka i przedsiębiorca spotykają się już od 2019 roku. Choć prasa zawiadamiała o ich kryzysie, wygląda na to, że wiedzie im się jak najlepiej.

Podczas ślubu siostry gwiazda prezentowała się zjawiskowo w czarnej dopasowanej sukience. Paparazzi zrobili jej zdjęcia, które następnie obiegły cały internet. Wszystko z uwagi na jej ciało. Na kadrach widać lekko zaokrąglony brzuch. 

Informacja o ciąży gwiazdy rozniosła się błyskawicznie. Internauci zaczęli nawet składać gratulacje wokalistce. Po takich wiadomościach nie mogła dłużej czekać. W krótkim nagraniu przyznała się do wszystkiego. Nie tak chciała powiedzieć o tym publicznie.

Lady Gaga komentuje doniesienia o ciąży

Po pojawieniu się publicznie zdjęć ze ślubu siostry Lady Gaga nie mogła czekać. Wiadomość o jej rzekomej ciąży stała się głośnym tematem. Prawda okazała się jednak znacznie inna.

Piosenkarka w mediach społecznościowych zamieściła krótkie wideo, na którym zdementowała doniesienia o spodziewaniu się dziecka. Jak sama przyznał, jej ciało jest efektem "braku siłowni". Internauci docenili jej szczerość i zaczęli komplementować.

  • Jesteś piękna!
  • Nie słuchaj tych ludzi, jesteś cudowna.
  • To normalna figura.
  • Jak zawsze w punkt odpowiedź!

Na razie piosenkarka skupia się muzycznej twórczości i promocji nowego projektu. Afera udowodniła jedynie, że gwiazda jest w szczęśliwym związku oraz ma ogromny dystans do samej siebie.

@ladygaga

register to vote or check if you're registered EASILY at www.headcount.org

♬ I AM THE AESTHETIC _yaesthetician - yas 💚🌻🍭🫧
Lady Gaga, fot. East News
Lady Gaga komentuje doniesienia o ciąży, fot. East News
Lady Gaga, fot. East News
Lady Gaga komentuje doniesienia o ciąży, fot. East News