Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Shannen Doherty ma ostatnie stadium raka i przerzuty. Pokazała nowe zdjęcie. Tu teraz przebywa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.09.2023 17:18

Shannen Doherty ma ostatnie stadium raka i przerzuty. Pokazała nowe zdjęcie. Tu teraz przebywa

Shannen Doherty ma ostatnie stadium raka i przerzuty, fot. Splash News/EAST NEWS; instagram.com/theshando
Shannen Doherty ma ostatnie stadium raka i przerzuty, fot. Splash News/EAST NEWS; instagram.com/theshando

Shannen Doherty zmaga się z ostatnim stadium raka. Gwiazda swoją wytrwałą walką inspiruje fanów na całym świecie i nie zamierza się poddawać. W swoich mediach społecznościowych pokazała, gdzie obecnie przebywa ciesząc się swoim życiem.

Shannen Doherty inspiracją dla nastolatków z całego świata

Shannen Doherty zyskała międzynarodową sławę dzięki roli w hitowym serialu “Beverly Hills 90210”, którego fenomen dotarł również do Polski. W latach 90. inspirował modę i sposób bycia młodzieży dorastającej w pierwszej dekadzie po upadku komunizmu.

Do postaci ciemnowłosej Brendy wykreowanej przez aktorkę wzdychały tysiące nastolatków na całym świecie i choć po zakończeniu produkcji sama Doherty nie powtórzyła już sukcesu serialu, wciąż pozostała w sercach wielbicieli, którzy chętnie obserwują ją w mediach społecznościowych.

Shannen Doherty (2).png
Shannen Doherty, fot. RHS / Splash News/EAST NEWS
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Shannen Doherty walczy z rakiem

Niestety, osiem lat temu Shannen Doherty przekazała druzgocące wieści na temat swojego stanu zdrowia. U aktorki zdiagnozowano nowotwór piersi, który pomimo kuracji i wytężonej walki powrócił w 2020 r.

Co więcej, całkiem niedawno gwiazda przekazała, że stwierdzono u niej przerzuty do mózgu. Gwiazda przechodzi przez czwarte, ostatnie stadium raka. Artystka na bieżąco informuje fanów o tym, jak się czuje, a swoją działalnością na rzecz poszerzania wiedzy na temat choroby oraz swojego optymizmu inspiruje świat jeszcze bardziej niż w czasie swojej kariery aktorskiej.

Mam dni, w których zastanawiam się: “Dlaczego ja?”. Kiedy indziej myślę sobie: “No cóż, dlaczego nie ja? Kto jeszcze? Kto jeszcze na to zasłużył?”. Nikt na to nie zasługuje... - tłumaczyła Shannen Doherty.

Shannen Doherty (3).png
Shannen Doherty zmaga się z czwartym stadium nowotworu piersi z przerzutami do mózgu, fot. Digital Focus / Splash News/EAST NEWS

Shannen Doherty pokazała nowe zdjęcie

Gwiazda stara się korzystać z życia pełną piersią, a kilka dni temu na Instagramie opublikowała zdjęcia ze swojego wypoczynku. 52-letnia aktorka przebywa na łonie przyrody, podziwiając z łodzi wspaniały morski krajobraz.

Fani z całych sił trzymają kciuki za Shannen Doherty i głęboko wierzą, że uda jej się wygrać tę nierówną batalię z jednym z największych wrogów ludzkości. W pewien sposób już dziś można ją nazwać zwyciężczynią.

Shannen Doherty (1).png
Shannen Doherty pokazała fanom zdjęcia z wypoczynku, fot. instagram.com/theshando
Shannen Doherty (5).png
Shannen Doherty wypoczywa na łonie przyrody, fot. instagram.com/theshando
Shannen Doherty (4).png
Shannen Doherty, fot. @ParisaMichelle / SplashNews.com/East News