Swiatgwiazd.pl > Newsy > Specjalny odcinek "Milionerów". Cezary Pazura wystąpił z córką. Kim jest Anastazja Pazura?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.05.2022 22:30

Specjalny odcinek "Milionerów". Cezary Pazura wystąpił z córką. Kim jest Anastazja Pazura?

Milionerzy EA
fot. Piotr Molecki/East News

Znany teleturniej TVN "Milionerzy" szykuje specjalny odcinek z niesamowitymi gośćmi. Z ogólnymi pytaniami zmierzą się m.in.: Cezary Pazura z córką. Telewizyjne widowisko zostanie wyemitowane już za kilka dni.

Bezkonkurencyjne show prowadzone przez Huberta Urbańskiego od lat przyciąga widzów do szklanych odbiorników, a ci z zainteresowaniem oglądają zmagania uczestników z pytaniami z wiedzy ogólnej. W "Milionerach" dobra pamięć i znajomość informacji warta jest prawdziwą fortunę.

Do rywalizacji niedługo staną gwiazdy show-biznesu wraz z najbliższymi. Podczas emisji specjalnego odcinka teleturnieju z okazji Dnia Dziecka z pytaniami zmierzą się m.in.: Cezary Pazura wraz z córką, Anastazją.

Specjalny odcinek "Milionerów". Kim jest Anastazja Pazura?

Już 1 czerwca widzowie TVN będą świadkami wyjątkowego epizodu popularnego teleturnieju, gdy w fotelach uczestników zasiądzie znany aktor wraz z córką. Rodzina Pazurów będzie wspólnymi siłami próbowała odpowiedzieć na wymagające pytania prowadzącego z wiedzy ogólnej. Fani programu zastanawiają się, czy uczestnicy zdobędą wysoką nagrodę pieniężną.

Cezary Pazura praktycznie samodzielnie wychował najstarszą córkę, Anastazję, gdy matka dziewczynki odeszła od niego. Aktor zastępował dorastającej dziewczynie oboje rodziców, zabierając ją również do teatru, gdzie czekały na niego zawodowe obowiązki.

Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować. Pamiętam prane w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe — wspominał w jednym z wywiadów.

Trudna relacja rodzinna bardzo zbliżyła do siebie ojca i córkę. Choć Anastazja jest dziś dorosłą kobietą, zawsze pamięta o więzi łączącej ją z Cezarym Pazurą. W wielu przypadkach aktor grał podwójną rolę również w zaciszu własnego domu.

Dzwonię do taty również z okazji Dnia Matki, bo jest dla mnie wszystkim — i tatą, i mamą. Ma mocno rozwiniętą kobiecą stronę. Jest bardzo wrażliwy, więc mi mamusiował z takim rzeczami bardzo dziewczęcymi, kobiecymi — mówiła podczas rozmowy z dziennikarzami "Kulis sławy Uwagi! TVN".

Anastazja Pazura początkowo poszła w ślady sławnego ojca, kończąc szkołę aktorską. Dziewczyna pracowała nawet przed kamerą, występując w takich serialach jak: "Na dobre i na złe" oraz "Barwy szczęścia". Ostatecznie zrezygnowała z aktorstwa, jednak ciągle związana jest ze sztuką. 33-latka pracuje jako grafik komputerowy, dzieląc się pracami w mediach społecznościowych.

Zgrany duet zaprezentuje swoje możliwości podczas specjalnego odcinka "Milionerów", w którym zawalczą o główną nagrodę pieniężną. Być może dzięki wspólnym wysiłkom uda im się dojść do okrągłego miliona.

Milionerzy EA
fot.Piotr Molecki/East News

Kto jeszcze pojawi się w "Milionerach"?

Okazuje się, że wspomniany już duet to tylko część uczestników, którzy zaskoczą widzów TVN swoją wiedzą podczas specjalnego odcinka. W Dzień Dziecka o nagrodę zawalczy również Jan Peszek ze swoim synem, Błażejem.

Potomek znanego aktora już od dawna postanowił podążać zawodową ścieżką ojca i rozpocząć karierę w branży filmowej. Po debiucie w krakowskim teatrze Błażej Peszek spróbował swoich sił przed kamerą. Kinomaniacy z pewnością kojarzą jego role w takich produkcjach jak m.in.: "Julia", "Czas honoru", "Ojciec Mateusz" czy "Wielkie ucieczki".

Aktorki duet spróbuje wspólnie odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania przygotowane przez ekipę Huberta Urbańskiego, by zwyciężyć "Milionerów". Jeśli wykształcenie artystycznie nie okaże się pomocne podczas wymagających pytań, zawsze będą mogli skorzystać z jednego z trzech kół pomocniczych.

Milionerzy EA
fot. Piotr Molecki/East News

Produkcja "Milionerów" przygotowała dla swoich odbiorców niezwykłą niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Widzowie z pewnością tłumnie ruszą do oglądania specjalnego odcinka teleturnieju, który sprawdzi wiedzę znanych osobowości show-biznesu.

Emisja odbędzie się już 1 czerwca na antenie stacji telewizyjnej TVN.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Dawid Kwiatkowski zostanie ojcem? Właśnie zabrał głos, zdradził prywatne szczegóły

2. Małgorzata Ohme o odejściu mamy. "Zdawała sobie sprawę, że mnie zraniła"

3. Gdy się poznali, oboje byli w związkach. Trudno pojąć, jak potoczyły się losy Warchulskiej i Sadowskiego

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Se.pl; Viva.pl

Tagi: Milionerzy