Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Starsza córka Rubików skończyła 15 lat. Helena zachwyca urodą. To istna kopia Agaty
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.05.2024 14:53

Starsza córka Rubików skończyła 15 lat. Helena zachwyca urodą. To istna kopia Agaty

Agata Rubik/Piotr Rubik
fot. KAPiF, Instagram

Agata i Piotr Rubik świętują 15. urodziny córki, Heleny. Dumna mama podzieliła się pięknym zdjęciem nastolatki. Cóż za piękność!

Małżeństwo Piotra i Agaty Rubików

Piotr Rubik to znany i doświadczony muzyk. Emocje w mediach wzbudza jego życie prywatne. Przyszłą żonę, Agatę poznał, gdy ta miała 18 lat. Para szybko wpadła sobie w oko, a ich ślub odbył się w 2008 roku. 

Muzyk jest starszy od ukochanej o 19 lat, dlatego ich związek odbił się szerokim echem w tabloidach. Małżeństwo jednak nic nie robiło sobie z negatywnych komentarzy i skupiło się na budowaniu rodzinnego szczęścia. W 2009 roku powitali na świecie pierwsze dziecko, córkę Helenę, a pięć lat później Agata Rubik urodziła Alicję.

W zeszłym roku muzyk wraz z żoną spełnili swoje wielkie marzenie i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Tak 15-letnia córka Rubików imprezuje w Stanach! Rodzice o wszystkim wiedzą? "Kupiliśmy bilety do Polski". Agata Rubik długo nie wytrzymała bez ojczyzny. Wiadomo, kiedy przylatują

Rubikowie i ich amerykański sen

Agata i Piotr Rubik w zeszłe wakacje postanowili zmienić swoje życie i zdecydowali się, że to odpowiedni czas, by spełnić swój amerykański sen i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Małżeństwo wraz z córkami zamieszkali w słonecznym Miami. Ich pomysłem, by podbić tamtejszy rynek, było założenie muzycznego przedszkola, co sprawdziło się w Warszawie. 

Początki za oceanem nie okazały się jednak dla Rubików najłatwiejsze, dlatego Piotr co jakiś czas wracał do ojczyzny, by występować na różnych muzycznych wydarzeniach i zarobić pieniądze, by utrzymać żonę i córki. 

Para musiała się też zmierzyć z problemem młodszej córki, Alicji, która początkowo miała trudność, by zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Z kolei Helena od początku jest zachwycona nowym życiem w Ameryce.

Córka Agaty i Piotra Rubików skończyła 15 lat

Helena Rubik, starsza córka Piotra i Rubików od początku świetnie czuje się w Miami. Dziewczyna doskonale radzi sobie z językiem angielskim i od razu znalazła grono koleżanek, z którymi spędza wolny czas i świetnie się bawi. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie z jednego ze wspólnych spotkań. Agata Rubik w poniedziałek 20 maja podzieliła się z obserwującymi informacją, że Helena skończyła 15 lat.

15! Piasku na stopach, soli we włosach, a w sercu miłości i słońca. Kocham Cię Hela, jesteś super - napisała żona Piotra.

Nie da się ukryć, że Helena coraz bardziej przypomina piękną mamę, a obok siebie wyglądają jak siostry.

Najlepsze życzenia z okazji urodzin od redakcji Świata Gwiazd!

Helena Rubik, fot. Instagram
Helena Rubik, fot. Instagram
Helena Rubik, fot. Instagram
Helena Rubik, fot. Instagram