Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak 15-letnia córka Rubików imprezuje w Stanach! Rodzice o wszystkim wiedzą?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.04.2024 16:36

Tak 15-letnia córka Rubików imprezuje w Stanach! Rodzice o wszystkim wiedzą?

Agata Piotr Rubik
fot. KAPiF, Instagram

Córka Agaty i Piotra Rubików pochwaliła się w sieci zdjęciami z imprezy w towarzystwie amerykańskich koleżanek. Te kadry robią wrażenie, a co na to rodzice?

Związek Agaty i Piotra Rubików

Agata i Piotr Rubikowie poznali się, gdy kobieta miała 18 lat. Ich ślub odbył się w 2008 roku, a związek był szeroko komentowany przez media ze względu na 19-letnią różnicę wieku między małżonkami. Oni jednak nie zwracali uwagi na złośliwe przytyki i skupili się na swoim szczęściu. Rok po zawarciu związku małżeńskiego powitali na świecie córkę Helenę, a w 2014 roku urodziła się Alicja. 

W wakacje zeszłego roku małżeństwo podjęło ważną decyzję. 

"Kupiliśmy bilety do Polski". Agata Rubik długo nie wytrzymała bez ojczyzny. Wiadomo, kiedy przylatują Caroline Derpienski bezlitośnie drwi z nowego mieszkania Rubików w Miami. "To jest nic"

Przeprowadzka Rubików do Ameryki

W ubiegłym roku para podjęła decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Agata Rubik jej sławny mąż postanowili spróbować życia w słonecznym Miami. Para postanowiła założyć muzyczne przedszkole. Ten pomysł sprawdził się w Warszawie. W ten oto sposób chcą podbić amerykański rynek. Jednak, jak się okazało, nie jest to takie proste i Piotr często wraca do ojczyzny, by dawać koncerty na różnych wydarzeniach, żeby zarobić i utrzymać rodzinę za oceanem.

Początkowo w mediach pojawiały się informacje o młodszej córce pary, Alicji, która miała problem z zaaklimatyzowaniem się w nowym kraju i szkole. Natomiast teraz głośno jest o jej starszej siostrze.

Starsza córka Rubików imprezuje za oceanem

Starsza córka Agaty i Piotra Rubików Helena w przeciwieństwie do siostry nie miała problemu z odnalezieniem się w nowym państwie i szkole. Nastolatka świetnie opanowała język angielski, gdyż w Warszawie uczęszczała do brytyjskiej szkoły. 

Helena Rubik niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych wspólnymi fotografiami z koleżankami z Miami. Nastolatka prowadzi otwarty profil. Do tej pory wrzucała niepozorne zdjęcia. Jednak najnowsze kadry różnią się od poprzednich. Córka Rubików z uśmiechem na ustach pozuje z przyjaciółkami oraz na samochodzie. 

Myślicie, że rodzice wiedzieli o imprezie, na której była Helena?

Helena Rubik, fot. Instagram
Helena Rubik, fot. Instagram
Agata i Piotr Rubik z córkami, fot. KAPiF
Agata i Piotr Rubik z córkami, fot. KAPiF