Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Bomba odpowiada na pytanie ws. pogrzebu Jacka Ochmana. „Ostatni raz"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.08.2022 08:02

Sylwia Bomba odpowiada na pytanie ws. pogrzebu Jacka Ochmana. „Ostatni raz"

Sylwia Bomba
fot.instagram.com/sylwiabomba/

Sylwia Bomba od jakiegoś czasu zmaga się z żałobą po śmierci byłego partnera i ojca jej trzyletniej córki, Antoniny. Gwiazda podjęła ważną decyzję względem pogrzebu mężczyzny. Informacje przekazała internautom przez media społecznościowe.

Znana z programu telewizyjnego "Gogglebox" fotografka od jakiegoś czasu próbuje ułożyć sobie życie z nowym partnerem. Jej związek z Jackiem Ochmanem nie był usłany różami, jednak para przywitała na świecie córeczkę, Tosię. Po tragicznej śmierci mężczyzny samotna matka podjęła ważną decyzję w sprawie wiedzy pociechy o zmarłym rodzicu.

Sylwia Bomba nie przyjdzie z córką na pogrzeb byłego partnera

Wiadomość o śmierci 49-latka zaskoczyła polskie media, a internauci zwrócili się do gwiazdy z pytaniami o samopoczucie jej oraz małoletniej Antoniny. Początkowo Sylwia Bomba nie udzielała się medialnie w temacie byłego partnera, jednak pytania o córkę sprawiły, że postanowiła publicznie przekazać swoje stanowisko w tej kwestii.

Okazuje się, że 3-latka nie została poinformowana o śmierci rodzica. Sylwia Bomba wytłumaczyła, że podjęła taką decyzję po konsultacji z psychologiem, mając na myśli jedynie dobro dziecka. Co więcej, niedawno zdradziła również, że były partner nie utrzymywał kontaktu z dziewczynką od wielu miesięcy.

Internauci w serii pytań do gwiazdy na Instagramie zapytali o aktualne samopoczucie matki i córki oraz kwestie związane z pogrzebem mężczyzny. Sylwia Bomba stanowczo odpowiedziała, że małoletnia Tosia nie pojawi się na pogrzebie swojego ojca.

Ostatni raz odpowiem na tego typu pytanie. Antosia ma 3,5 roku. Nie widziała taty przez ostatnie 3 miesiące. Tosia nie wie, że jej tata zmarł. Nie będzie jej na pogrzebie. W jej imieniu na pogrzebie będę ja — odpisała na jedno z pytań internautów.

Sylwia Bomba spędza każdą chwilę z córką

Po zakończeniu wieloletniego związku 36-latka musiała odnaleźć się w roli samotnej matki. W mediach społecznościowych często udostępniała zdjęcia z 3-latką, podkreślając spędzony wspólnie czas.

Śmierć byłego partnera pogrążyła gwiazdę w żałobie, jednak z powodu podjętej decyzji nie może ona okazać smutku przy córce. Sylwia Bomba wróciła do aktywności na Instagramie, pokazując, jak w ostatnich dniach spędza czas z Antoniną.

Niczego nieświadoma dziewczynka z radością pozuje do zdjęć z mamą, która w głębi duszy przeżyła proces żałoby. Gwiazda pozostaje jednak silna dla dziecka, by zapewnić mu jeszcze jakiś czas błogiej niewiedzy.

Sylwia Bomba
Fragment relacji Sylwii Bomby na Instagramie (instagram.com/sylwiabomba/)
Sylwia Bomba
Fragment relacji Sylwii Bomby na Instagramie (instagram.com/sylwiabomba/)
Sylwia Bomba z partnerem i córką
Sylwia Bomba, Jacek Ochman i Tosia, fot. instagram.com/sylwiabomba

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Co za wiadomość, Roznerski pokazał zdjęcie z noworodkiem. Komentarz nie zostawił wątpliwości

  2. Tata Sary James przekazał ważną wiadomość, chodzi o półfinał Mam Talent. Decyzja zapadła

  3. Aktorka znana z największego hitu zgoliła włosy, jest nie do poznania. Na jaw wyszedł zdumiewający powód Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Sylwia Bomba