Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Rozenek omal nie zginął w basenie. Wszystko przez jej zachowanie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.05.2024 08:23

Syn Rozenek omal nie zginął w basenie. Wszystko przez jej zachowanie

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF/Instagram

Małgorzata Rozenek wyznała, że jej syn o mało nie utonął w basenie. Do sytuacji doszło podczas wspólnej zabawy. Wszystko z jej winy.

Małgorzata Rozenek w programie "Pokonaj mnie, jeśli chcesz"

Małgorzata Rozenek to postać doskonale znana telewidzom. Karierę w telewizji rozpoczęła od prowadzenia programu “Perfekcyjna Pani Domu”, gdzie dawała porady innym kobietom w kwestii sprzątania i organizacji w domu. Kolejnym formatem z jej udziałem była “Bitwa o dom” i “Piekielny hotel”. 

Z mężem, Radosławem Majdanem byli uczestnikami programu “Azja Express” oraz “Iron Majdan”. Rozenek przez pięć lat była także gospodynią “Projekt Lady” oraz jedną z prowadzących “Dzień Dobry TVN”. 

Tej wiosny Małgorzata bierze udział w nowym formacie stacji telewizyjnej TVN “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. W formacie podejmuje się ona wyzwań rzucanych jej przez innych uczestników - mężczyzn z zakresu dyscypliny, w której panowie się specjalizują. Rozenek musi się z nimi zmierzyć w danym wyczynie sportowym. 

W programie biorą także udział: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz, a także Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska, które służą pomocą Małgorzacie w trakcie przygotowań do danego starcia. 

Chudziutka Rozenek w szałowej kreacji. Tak się kradnie show Rozenek z synem na salonach. Metamorfoza Stasia robi wrażenie

Rodzina Małgorzaty Roznek

Rozenek po rozwodzie z pierwszym mężem, w 2003 roku ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, a jej wybrankiem był aktor, Jacek Rozenek. Marzeniem pary było, by zostać rodzicami, jednak naturalne metody ich zawiodły, dlatego zdecydowali się na zabieg in vitro. Dzięki tej możliwości Małgorzata w 2006 roku urodziła syna, Stanisława. Cztery lata później na świat przyszedł Tadeusz. Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu i w 2013 roku Rozenkowie się rozwiedli. 

W tym samym roku Małgorzata zaczęła spotykać się z byłym piłkarzem, Radosławem Majdanem. Para trzy lata później wzięła ślub, a w wywiadach opowiadali, że bardzo chcieliby mieć wspólne dziecko. Poddając się procedurze in vitro, Rozenek w 2020 roku wrodziła Henryka. Para często dzieli się rodzinnymi kadrami w mediach społecznościowych z obserwującymi. Małgorzata niedawno zabrała najstarszego syna, Stanisława na salony. 

Aktualnie jest skupiona na nowym programie, a podczas jednego z odcinków zdecydowała się na mocne wyznanie. Co stało się w basenie?

Wypadek syna Małgorzaty Rozenek w basenie

Małgorzata Rozenek w nowym programie “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” wdała się z innym uczestnikiem w rozmowę na temat przegrywania. “Perfekcyjna” wyznała wprost, że nie znosi przegrywać i zrobi wszystko, by do tego nie doszło. Wtedy opowiedziała o wydarzeniu z udziałem jej syna w basenie. 

Słuchaj, ja utopiłam mojego syna prawie, bo graliśmy w piłkę wodną i ja tak strasznie walczyłam o piłkę, że go przydusiłam. Własne dziecko - wyznała Rozenek.

I kontynuowała:

Więc uwierz mi, ja nie umiem przegrywać.

Małgorzata nie zdradziła, którego z synów ma na myśli. Jednak można przyjąć, że w tej sytuacji mówiła o najstarszym, Stanisławie lub średnim Tadeuszu. Najmłodszy syn Rozenek, Henio niedługo skończy cztery lata, gdy mama grała w piłkę wodną, ten zapewne przyglądał się z bezpiecznej odległości zabawie. 

Co Wy na to?

Mąż i synowie Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram
Mąż i synowie Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram 
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF