Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Wiedziałam, że jest pozamiatane". Tak zwolnili Rozenek z "DDTVN". Radek nie mógł na to patrzeć
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.04.2024 14:18

"Wiedziałam, że jest pozamiatane". Tak zwolnili Rozenek z "DDTVN". Radek nie mógł na to patrzeć

Małgorzata Rozenek, Dzień Dobry TVN
fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek w sierpniu 2022 roku dołączyła do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN". Jej przygoda w telewizyjnej śniadaniówce nie trwała jednak długo, ponieważ już w następnym roku donoszono o jej zwolnieniu. Dopiero teraz opowiedziała o szczegółach. Przeczuwała decyzję produkcji?

Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

Prezenterka na antenie TVN robiła już furorę od 2012 roku. Wtedy to zasłynęła w show-biznesie jako "Perfekcyjna Pani Domu". Szybko okazało się, że stacja telewizyjna chce kontynuować z nią współpracę. Już po dwóch latach od zakończenia jednego projektu dołączyła do grona jurorek programu "Projekt Lady".

W 2022 roku powiadomiono o dołączeniu Małgorzaty Rozenek do gwiazd "Dzień Dobry TVN". Debiutując w telewizji śniadaniowej, stworzyła duet z Krzysztofem Skórzyńskim. Niestety jej wystąpienia często wiązały się z krytyką widzów.

Po niecałym roku współpracy zakończono z nią współpracę, choć niedawno w TVN pojawił się pierwszy odcinek nowego show z jej udziałem "Pokonaj mnie jeśli potrafisz", a to nie jedyne zapowiedzi. Małgorzata Rozenek otworzyła się na temat zwolnienia ze śniadaniówki. Przeczuwała taki finał?

Małgorzata Rozenek w kolejnej edycji "TzG"? Postawiła twardy warunek. Żadna z gwiazd nie miała takich wymagań Pięknej willi Rozenek nie będzie? Oto co dzieje się na placu budowy jej domu

Jak Małgorzata Rozenek radziła sobie w "Dzień Dobry TVN"?

Występy prezenterki w śniadaniówce TVN budziły wiele emocji w mediach społecznościowych. Część internautów bezkompromisowo krytykowało pracę gwiazdy, a inni stawali w jej obronie, podkreślając początki prezenterki. W końcu Małgorzata Rozenek stawiała swoje pierwsze kroki w programie na żywo.

Dopiero teraz w rozmowie u Żurnalisty opowiedziała o kulisach współpracy z "Dzień Dobry TVN". To, co widzieli widzowie, było zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Prezenterka odczuwała ogromną presję związaną z wejściami na antenę.

Sama na siebie nałożyłam zbyt dużą presję. Miałam niezwykle wspierającą redakcję. Relacje, które tam nawiązałam, trwają do tej pory i są bardzo pozytywne. Tylko ta presja, którą ja sama na siebie nałożyłam, spowodowała, że ja po raz pierwszy w życiu, i powiedziałam sobie, że ostatni, pozwoliłam odebrać sobie radość ze swojej pracy, ze swojego życia i działalności - przyznała.

Co więcej, Małgorzata Rozenek nie widziała się w roli "zadającej pytania". Bliscy szybko zauważyli problem z występami gwiazdy. To nie mogło zakończyć się w inny sposób.

Małgorzata Rozenek o zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN"

Rodzina Małgorzaty Rozenek od samego początku mocno ją wspierała w "Dzień Dobry TVN". Radosław Majdan wraz z synami pojawił się nawet w jednym z wydań, by wręczyć ukochanej kwiaty. Prywatnie jednak obawiał się o jej samopoczucie i rozwój kariery.

Radosław patrzył na to zatroskany. To był trudny moment, bo długo trwał - przyznała.

Prezenterka sama wiedziała, że nie zagrzeje długo miejsca w gronie gwiazd śniadaniówki TVN. Zrezygnować chciała już po zaledwie trzech miesiącach.

Wiedziałam, że to jest już pozamiatane - stwierdziła szczerze.

Obecnie Krzysztof Skórzyński występuje w "Dzień Dobry TVN" w duecie z Ewą Drzyzgą. Małgorzatę Rozenek możemy za to oglądać w programie "Pokonaj mnie jeśli potrafisz". Kolejne wyzwanie już we wtorek, 23 kwietnia, o godzinie 21:35 w TVN.

Małgorzata Rozenek, Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy zwolnienia z "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy zwolnienia z "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF

Źródło: podcast "Żurnalista-rozmowy bez kompromisu"