Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Małgorzata Rozenek w kolejnej edycji "TzG"? Postawiła twardy warunek. Żadna z gwiazd nie miała takich wymagań
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.04.2024 14:11

Małgorzata Rozenek w kolejnej edycji "TzG"? Postawiła twardy warunek. Żadna z gwiazd nie miała takich wymagań

Małgorzata Rozenek
fot.: KAPiF; swiatgwiazd.pl

Małgorzata Rozenek wyjawiła w rozmowie ze Światem Gwiazd, że bardzo chętnie wzięłaby udział w nowej edycji “Tańca z gwiazdami”. Postawiła tylko jeden, ale dość wymagający dla twórców programu warunek.

Małgorzata Rozenek w "Tańcu z gwiazdami"?

Jeszcze w 2022 r. w mediach huczało o możliwości angażu Małgorzaty Rozenek do “Tańca z gwiazdami”. W związku z opuszczeniem TVN-u przez Edwarda Miszczaka, i przejęciu przez niego funkcji nowego dyrektora programowego Polsatu, sprawa nie wydawała się aż tak niewykonalna.

Dziennikarz uznawany był bowiem za jednego z twórców fenomenu gwiazdy, a pójście w ślad za nim mogło być uznane za naturalny krok w jej karierze. Wszelkie nadzieje przepadły jednak gdy celebrytka zatrudniona została w “Dzień dobry TVN”.

Małgorzacie Rozenek nie długo przyszło jednak cieszyć się funkcją, której objęcie, jak sama podkreślała, było jej marzeniem. W czerwcu ubiegłego roku mediami wstrząsnęła informacja o nieoczekiwanych zwolnieniach w zespole show.

Pięknej willi Rozenek nie będzie? Oto co dzieje się na placu budowy jej domu Rozenek szykuje warty fortunę prezent na 18. urodziny syna. Ale to jej rodzice rozbiją bank. Mają gest

Małgorzata Rozenek rozpatruje nowe możliwości?

Wśród prezenterów, które musiały pożegnać się z “Dzień dobry TVN” znalazła się również Małgorzata Rozenek. Przyszłość gwiazdy w stacji stanęła pod znakiem zapytania. Wielu fanów obawiało się, że ich idolka może na zawsze rozstać się z medium.

Plotki o jej ewentualnym zatrudnieniu w “Czas na show. Drag me out” okazały się nie mieć pokrycia w faktach. Ostatecznie celebrytka otrzymała własny program - “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”.

Format spotkał się z mieszanymi opiniami widzów, a wielu komentatorów nie wróży mu sukcesu, a co za tym idzie, kolejnych edycji. Tymczasem Małgorzata Rozenek nieoczekiwanie wyraziła chęć udziału w “Tańcu z gwiazdami”.

Małgorzata Rozenek w "Tańcu z gwiazdami". Jaki warunek postawiła?

“Taniec z gwiazdami” to program, który od dawna rozpala emocje widzów. Trwająca właśnie edycja, za sprawą wyjątkowej obsady, zdaje się generować jeszcze większe zainteresowanie.

Okazuje się, że swojego udziału w programie nie wyklucza również Małgorzata Rozenek. Podkreślając jednak swoją wierność wobec TVN-u, przyznała, że twórcy show musieliby zdecydować się, spełnić postawiony przez nią warunek.

Jeżeli „Taniec z gwiazdami” wróci do TVN-u, to będę pierwsza, która się zgłosi do tego, żeby zatańczyć - orzekła w rozmowie ze “Światem Gwiazd”.

Zdaje się, że będzie to raczej trudne do spełnienia. 

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF