Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szokujące wyznanie Małgorzaty Rozenek. W nowym wywiadzie przyznała się do zdrady
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.04.2024 22:39

Szokujące wyznanie Małgorzaty Rozenek. W nowym wywiadzie przyznała się do zdrady

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek ma na koncie kilka relacji. Od ponad siedmiu lat jej mężem jest Radosław Majdan. Teraz Perfekcyjna Pani Domu przyznała się do zdrady w związku. Co ujawniła?

Małgorzata Rozenek: rodzina, związki, mąż

Małgorzata Rozenek po raz pierwszy wzięła ślub, kiedy jeszcze była na studiach. Wtedy jej mężem został prawnik Łukasz Bukaczewski. Tamta relacja dość szybko skończyła się rozwodem. Znacznie dłużej przetrwało jej drugie małżeństwo. W 2003 poślubiła aktora Jacka Rozenka. Para doczekała się narodzin dwóch synów: Stanisława (w 2006) i Tadeusza (w 2010).

Z czasem jednak drogi Małgosi i Jacka zaczęły się rozchodzić. W 2013 roku, trzy lata po narodzinach drugiego syna, uzyskali rozwód. Niedługo później dzisiejsza gwiazda TVN poznała Radosława Majdana. Pobrali się 10 wrześnie 2016 roku. Cztery lata później urodził im się syn Henryk. Dla Perfekcyjnej rodzina jest bardzo ważna. Jej dzisiejsze wyznanie może narobić sporo zamieszania

Małgorzata Rozenek w kolejnej edycji "TzG"? Postawiła twardy warunek. Żadna z gwiazd nie miała takich wymagań Rozenek szykuje warty fortunę prezent na 18. urodziny syna. Ale to jej rodzice rozbiją bank. Mają gest

Co robi teraz Małgorzata Rozenek?

Rozenek straciła pracę w upragnionym “Dzień dobry TVN”, ale szybko stanęła na nogi. Ostatnio ruszył nowy program, z którym jest główną gwiazdą: “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Najbliższy odcinek już 23 kwietnia, o godzinie 21:35 w TVN. Wciąż jednak źle wspomina zwolnienie z “DDTVN”. Jej rodzina, czyli kochający mąż Radosław bardzo kibicował, kiedy dostała pracę w śniadaniówce. Ostatnio ujawniła, co się działo tuż przed zakończeniem tego etapu kariery.

Radosław patrzył na to zatroskany. To był trudny moment, bo długo trwał – powiedziała ostatnio Małgosia Światu Gwiazd.

Najwyraźniej Perfekcyjna postanowiła kontynuować niełatwe wyznania. Co zdradziła w rozmowie z Żurnalistą?

Małgorzata Rozenek przyznała się do zdrady w związku

Podcast Żurnalisty to miejsce, do którego często przechodzą największe gwiazdy. To właśnie jemu ujawniają to, czego nigdy wcześniej nie przekazały, w żadnym wywiadzie. To właśnie na fotelu tego dziennikarza Jakub Rzeźniczak udzielił swojego najbardziej kontrowersyjnego wywiadu o swoich byłych partnerkach. Teraz na osobiste wyznanie odważyła się Rozenek.

W trakcie rozmowy dziennikarz zadał Małgorzacie kilka pytań, na które musiała odpowiedzieć krótko, nie wdając się w wyjaśnianie kontekstu.

  • Zdradziłaś kiedyś kogoś w związku? – padło pytanie.
  • Tak – odpowiedziała Małgosia.
  • A sama zostałaś zdradzona? – brzmiało drugie pytanie.
  • Tak, oczywiście – odrzekła Rozenek, z bardzo wyrazistym, wieloznacznym spojrzeniem.

Domyślacie się, jakie historie mogą stać za tymi krótkimi wyznaniami?

Małgorzata Rozenek, nowy wywiad, zdrada
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, nowy wywiad, zdrada
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF