Swiatgwiazd.pl
Syn Zenka Martyniuka

Wywiad z Danielem Martyniukiem; screen youtube.com/PUDELEK

Syn Zenka Martyniuka w niepokojącym stanie zaczepiał przechodniów w Białymstoku. Sytuacja była napięta

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów trafiły nowe informacje dotyczące jedynego syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk, bo o nim właśnie mowa, był ostatnio widziany w Białymstoku, gdzie miał nie zachwycać swoim zachowaniem. Jak podaje Super Express, dorosła pociecha króla disco polo zwracała uwagę mieszkańców między innymi poprzez głośne śpiewanie.

  • Syn Daniela Martyniuka pojawił się ostatnio na rynku w Białymstoku

  • Nie zrobił ponoć na przechodniach najlepszego wrażenia

  • Po publikacji zdjęć Daniela Martyniuka z tamtego popołudnia w sieci zawrzało od komentarzy

Od pewnego czasu syn Zenka Martyniuka często pojawia się w mediach. Zainteresowanie jego osobą wzbudza przede wszystkim budzące kontrowersje zachowanie Daniela Martyniuka, który popadał w konflikty z prawem. Według doniesień Super Expressu syn piosenkarza ostatnio miał zaskoczyć mieszkańców Białegostoku swoim głośnym zachowaniem.

Syn Zenka Martyniuka na rynku w Białymstoku

Syn Zenka Martyniuka miał pojawić się w poniedziałek 10 maja na rynku w Białymstoku. Jak podaje tabloid, postępowanie Daniela Martyniuka było jednak dość osobliwe. Jego podobiznę udało się uchwycić tego dnia szklanemu oku kamery - zdjęcia opublikowano na oficjalnym profilu Super Expressu na Facebooku.

Na dostępnych w sieci zdjęciach syn Zenka Martyniuka siedzi na jednej z ławek w towarzystwie dwóch dorosłych mężczyzn. W dłoni dzierży puszkę piwa, nie ma na sobie również ochronnej maseczki.

Z relacji przedstawionej przez tabloid wynika, że Daniel Martyniuk zjawił się w centrum miasta z napojem alkoholowym w dłoni. Na tym jednak nie koniec. Syn Zenka Martyniuka miał również zaczepiać maszerujących po rynku przechodniów.

Niewielu ponoć było jednak chętnych na ucięcie sobie pogawędki z dorosłą pociechą króla disco polo. Według źródeł Super Expressu Daniel Martyniuk miał w pewnym momencie dodatkowo zacząć śpiewać i krzyczeć. Nieprzyjemnym doświadczeniem miał być dla niego, podaje tabloid, brak entuzjastycznej reakcji przechodniów.

- Sprawiał wrażenie zawiedzionego, że nikt go nie rozpoznaje i się nim nie interesuje, aż w końcu się uspokoił - czytamy w artykule.

Publikacja szybko uaktywniła internautów

Po publikacji zdjęć w sieci zawrzało. W mediach społecznościowych pokaźne grono internautów komentowało zachowanie syna Zenka Martyniuka - raczej nie mieli na jego temat nic pochlebnego do powiedzenia. Niektórzy dzielili się również przemyśleniami na temat życiowej sytuacji Daniela Martyniuka.

Podczas gdy jedni wyrażali współczucie dla rodziców, Zenona i Danuty Martyniuk, drudzy sugerowali, jakie działania mogłyby wpłynąć na postępowanie Daniela Martyniuka.

- Bardzo przykre dla rodziców, jedyny syn - napisała jedna z internautek.

- (...) Gość jest dorosły, odpowiada sam za siebie..... odciąć go od pieniędzy taty .... szybko powinien zmądrzeć - ocenia ktoś inny.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

Źródło: Pomponik, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >