Swiatgwiazd.pl
Kora

East News / TRICOLORS

Synowie Kory nie związali swojego życia z muzyką. Czym się zajmują?

8 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Kora była jedną z najbardziej uznanych polskich wokalistek, która oprócz swojego talentu odznaczała się też nietuzinkowym wizerunkiem. Artystka miała dwóch synów - Mateusza Jackowskiego i Szymona Sipowicza. Jak się okazuje, obaj nie poszli w ślady matki. Zajęli się czymś zupełnie innym.

  • Kora została mamą w latach 70. W 1972 roku urodził się jej pierwszy syn - Mateusz, a w 1976 na świat przyszedł Szymon.

  • Okazuje się, że Kora przez wiele lat nie mówiła im, że nie mają wspólnego biologicznego ojca. Zdecydowała się ujawnić prawdę dopiero gdy byli w wieku nastoletnim.

  • Zarówno Mateusz, jak i Szymon nie wybrali muzycznej ścieżki. Mateusz zajmuje się grafiką komputerową, a Szymon pasjonuje się jazdą na deskorolce.

Kora od zawsze była artystką kompletną - miała talent, charyzmę, wyrazistą urodę i przede wszystkim często wzbudzała kontrowersje. Chociaż zdawać by się mogło, że dzieci tak wybitnej i uznanej gwiazdy pójdą w jej ślady, nic bardziej mylnego. Czym zajmują się dzisiaj synowie Kory i jaką tajemnicę skrywała przed nimi przez lata?

Kora skrywała przed synami tajemnicę

Kiedy w 1976 roku na świat przyszedł drugi syn Kory - Szymon, wokalistka nie zdradzała nikomu, kto jest jego prawdziwym ojcem. Mateusz urodzony w 1972 roku był synem Marka Jackowskiego, dlatego przez lata obaj synowie myśleli, że to właśnie on jest ich wspólnym ojcem.

Prawda była jednak zupełnie inna. Ojcem Szymona okazał się Kamil Sipowicz, z którym artystka związała się nieco później. W 1984 roku Kora oficjalnie rozstała się z Jackowskim, Później przez 15 lat trwał jej romans z Kamilem, aż w końcu zdecydowali się razem zamieszkać.

Jak wokalistka wyznała swojemu synowi prawdę? Jak donosi Plejada, zrobiła to po jednym z koncertów pod wpływem impulsu.

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka walczy o odzyskanie zdrowia. Nie jest łatwo

CZYTAJ DALEJ

- Pewnego razu z jednego wróciłam do domu totalnie odmieniona, bo ogolona na łyso. Moi synowie obudzili się rano i Szymon zapytał, czy grałam w filmie science fiction. I ja nagle postanowiłam się pozbyć ciężaru tej tajemnicy. Wyjaśniłam sprawę - mówiła w RMF FM.

Czym zajmują się synowie Kory?

Wiele osób mogło spodziewać się, że synowie wybitnej piosenkarki, których życie naznaczone było światem muzyki, pójdą w ślady matki. Cóż, jak się okazuje, obaj wybrali zupełnie inną drogę.

Jak donosi Plejada, starszy syn Mateusz Jackowski pasjonuje się grafiką komputerową i to właśnie z tą dziedziną związał swoje zawodowe życie. Jest nawet autorem kilku okładek płyt Maanamu, m.in. Miłość jest cudowna.

Z kolei Szymon Sipowicz, jak opowiedział w jednym z odcinków Dzień dobry TVN, pasjonuje się jazdą na deskorolce. Jak wyznał w programie jego ojciec, Szymon jest bardzo oddany swojej pasji, do której miłość poczuł już w dzieciństwie. Jako dziecko często udawał, że idzie do szkoły, a w rzeczywistości jeździł wtedy na desce. Poza tym Szymon również, podobnie jak Mateusz, zajmuje się grafiką komputerową.

Obaj synowie Kory są już żonaci. Jak poinformował Fakt, Mateusz wziął ślub w Krakowie w 2015 roku. Gazeta donosiła, że Szymon ożenił się z dziennikarką Kasią Zielonką, z którą doczekał się już syna Leona Jazona.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >