Swiatgwiazd.pl
Sylwia_Dekiert

Piotr Molecki/East News

Szczere wyznanie Sylwii Dekiert o komentowaniu Euro. "Czasami ta praca bywa niewdzięczna"

19 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Właśnie rozgrywają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jedną z czołowych komentatorek Euro w Polsce jest dziennikarka TVP, Sylwia Dekiert. Po kilku dniach rozgrywek opowiada szczerze o kulisach swojej pracy.

  • Sylwia Dekiert to jedna z najpopularniejszych komentatorek tegorocznego Euro

  • Niedawno na dziennikarkę wylała się fala hejtu

  • Teraz opowiada o wyzwaniach stojących przed nią w związku z pełnioną przez nią funkcją

Wszyscy żyją teraz rozgrywanymi właśnie mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Jedną z postaci najważniejszych w tej kwestii dla polskich kibiców jest Sylwia Dekiert, komentatorka Euro z ramienia TVP. W szczerej wypowiedzi wyznała, że jej praca nie należy do najłatwiejszych.

Jak wygląda praca komentatorki Euro?

Sylwia Dekiert to dziennikarka kojarzona teraz przede wszystkim z piłką nożną. W ostatnich dniach zajmuje się komentowaniem tegorocznych rozgrywek Euro. Ze studia TVP na bieżąco relacjonuje mecze nie tylko polskiej reprezentacji.

Niedawno jednak miała miejsce niefortunna sytuacja w studio prowadzonym przez dziennikarkę. Podczas głośnego meczu Dania - Finlandia miał miejsce nieszczęśliwy wypadek - jeden z zawodników, Christian Eriksen nagle dostał zawału. Dziennikarka nie była na to przygotowana i została skrytykowana przez internautów, między innymi za pytania do gości jaka jest procedura żałoby w wypadku śmierci zawodnika.

- Przez 20 lat pracy nigdy nie miałam trudniejszego studia. Ch.Eriksen dochodzi do siebie i to jest najważniejsza informacja. Nie uśmierciłam go, więc nie rozumiem skali hejtu - odniosła się na Twitterze.

Teraz opowiedziała szczerze o swojej pracy. Wyjawiła, że za tym ogromnym wyróżnieniem idą ogromne obowiązki, które często są dla niej dużym wyrzeczeniem.

Anna_Powierza

Anna Powierza opowiedziała o kłopotach finansowych. Mogła liczyć na pomoc przyjaciół

CZYTAJ DALEJ

Sylwia Dekiert szczerze o pracy przy Euro

Sylwia Dekiert przyznaje, że choć rozgrywkami w piłce nożnej żyje cała Europa, to ona jako dziennikarka musi oglądać wszystkie mecze, bez wyjątku. Przyznaje, że bywa to męczące.

- By w trakcie takiego turnieju jak Euro być ciągle dobrze przygotowanym, trzeba obejrzeć wszystkie mecze od początku do końca. Staram się właśnie tak robić, ale kosztuje mnie to więcej wyrzeczeń i nieprzespanych nocy - przyznaje Dekiert.

Okazuje się, że dla dziennikarki dodatkowym minusem jest rozłąka z dziećmi. Wychowuje trójkę synów, w tym jednego półrocznego. Przyznaje, że życie na walizkach często koliduje z obowiązkami matczynymi.

-  Najtrudniej było mi teraz zostawić Lukę, który ma dopiero 6 miesięcy. (…) Trzeba przyznać - czasami ta praca bywa niewdzięczna. (…) Prosto z Sewilli miałam lecieć do Petersburga, ale nie jestem gotowa żeby zostawić dziecko na 7 dni - wyznaje.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Gwiazda DDTVN żegna się z programem. "Witajcie w moim nowym etapie"

  • Nie żyje aktor znany z seriali TVP

  • Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Fani patrzą tylko na jedno

źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >