Swiatgwiazd.pl
DDTVN

Beata Zawadzka/East News

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

19 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W redakcji ,,Dzień Dobry TVN" nadchodzą poważne zmiany. Lubiana prezenterka i prowadząca poranny program oznajmiła, że żegna się z formatem TVN. Przyczyną mają być nowe cele zawodowe oraz... problemy zdrowotne.

  • Barbara Pasek oznajmiła wczoraj, że kończy współpracę z ,,Showbiz Info"

  • Dziennikarka podzieliła się, że chciałaby się skupić na innych formach telewizyjnych

  • Okazuje się, że za decyzją Pasek stoją poważne problemy zdrowotne

Barbara Pasek z ,,Dzień Dobry TVN" podzieliła się w Internecie dużą zmianą w swoim życiu. Prezenterka zdecydowała się pożegnać z prowadzonym przez nią formatem w telewizji TVN. Ujawniła jakie powody stoją za jej decyzją.

Barbara Pasek żegna się z programem TVN

Barbara Pasek od niewiele ponad roku jest jedną z prowadzących popularnego programu ,,Dzień Dobry TVN". Oprócz tego odpowiedzialna była za prowadzenie plotkarskiego formatu ,,Showbiz Info". Charyzmatyczna dziennikarka szybko podbiła serca widzów, z którymi utrzymuje regularny kontakt za pośrednictwem swoich social mediów.

Niedawno oznajmiła na swoim profilu na Instagramie, że podjęła odważną, zawodową decyzję. W wyniku różnych zmian i zawirowań w jej życiu prywatnym zdecydowała się pożegnać z redakcją prowadzonego przez nią ,,Showbiz Info" (więcej tutaj).

W obszernym wpisie zapewniła, że jej decyzja jest dobrze przemyślana. Podkreśliła również, że nie oznacza to końca jej współpracy z ,,Dzień Dobry TVN".

- Dziś jest moje ostatnie wejście w znanej Wam roli - w cyklu ShowBiz Info w Dzień Dobry TVN nie tylko w tym sezonie. Po mocnych doświadczeniach ostatnich miesięcy w życiu prywatnym (...) poczułam, że to czas na życiowe zmiany 🙏🏼


Krzysztof Zakrzewski

Nie żyje Krzysztof Zakrzewski. Zasłynął z ról dubbingowych i seriali TVP

CZYTAJ DALEJ

Czy Barbara Pasek odchodzi z TVN?

Dziennikarka TVN ma też swoją drugą pasję, której poświęca dużo czasu i uwagi. Jest nią samorozwój, Pasek posiada wykształcenie oraz doświadczenie w zakresie life coachingu. Prowadzi własnego bloga poświęconego tej tematyce oraz niedawno wydała książkę poświęconą zdrowemu myśleniu - ,,Odzyskaj błysk w oku".

Okazuje się, że prezenterka cierpi na poważną chorobę. Na swoim blogu ,,Barbra Belt" poinformowała czytelników, że po przechorowaniu wirusa COVID-19 uaktywniło się u niej groźne schorzenie. Było to dla niej poważne zagrożenie, które skłoniło ją do dużych zmian w swoim życiu.

-  Osłabienie psychiczne spowodowało osłabienie całego organizmu, natychmiast złapałam COVID, następnie Covid gwałtownie obudził moją uśpioną przez lata neuroboreliozę (jak pamiętacie kiedyś o krok od śmiertelnej) - podzieliła się w przejmującym wpisie na swoim blogu.

Życzymy dużo zdrowia i powodzenia na nowej ścieżce kariery.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >