Swiatgwiazd.pl
Barbara_Pasek

TRICOLORS/East News

Barbara Pasek odchodzi z DDTVN. Gwiazda dodała wpis na swoim profilu

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Barbara Pasek, dziennikarka i prezenterka TVN podzieliła się dziś na swoim Instagramie szokującą wiadomością. Oznajmiła, że kończy współpracę z redakcją ,,Showbiz info". Podkreśla jednak, że nie oznacza to końca jej przygody z TVN

  • Barbara Pasek to jedna z bardziej lubianych dziennikarek TVN

  • Prezenterka zapowiedziała duże zmiany w swojej karierze - odchodzi z popularnego formatu

  • O zmianach poinformowała we wpisie na Instagramie

Barbara Pasek od niewiele ponad roku jest znana większości widzów jako prowadząca ,,Dzień Dobry TVN". Oprócz tego w telewizji TVN zajmowała się prowadzeniem programu ,,Showbiz Info". Niespodziewanie oznajmiła dziś zakończenie współpracy z drugim formatem.

Barbara Pasek odchodzi z ,,Showbiz Info"

Barbara Pasek to popularna prezenterka, głównie działająca w telewizji TVN. Niewiele ponad rok temu zadebiutowała jako prowadząca popularną śniadaniówkę ,,Dzień Dobry TVN". Oprócz dziennikarstwa zajmuje się również life coachingiem - prowadzi bloga o tej tematyce.

Dziennikarka zdecydowała się na niespodziewany krok, o czym poinformowała na swoim profilu w serwisie Instagram. Widzowie, którzy ją oglądali w formacie ,,Showbiz Info" mogą być rozczarowani. Pasek postanowiła pożegnać się z tą redakcją.

- Dziś jest moje ostatnie wejście w znanej Wam roli - w cyklu ShowBiz Info w Dzień Dobry TVN (...). Po mocnych doświadczeniach ostatnich miesięcy w życiu prywatnym (...) poczułam, że to czas na życiowe zmiany 🙏 - możemy przeczytać pod zdjęciem ze studia.


Mocne doświadczenia o których mówi dziennikarka najpewniej odnoszą się do jej problemów psychicznych, o których wprost szczerze opowiedziała (więcej tutaj). Skupia się teraz także na promocji swojej książki z dziedziny life coachingu. Czy teraz całkowicie się poświęci pisaniu?

Dawid_Nickel

Tylko u nas: Dawid Nickel opowiedział o kulisach filmu "Ostatni Komers"

CZYTAJ DALEJ

Czy Barbara Pasek kończy współpracę z TVN?

Decyzja dziennikarki wzbudziła wiele emocji oraz pytań, czy oznacza to zakończenie jej współpracy ze stacją TVN. Zaniepokojeni widzowie ,,Dzień dobry TVN" już zaczynali się martwić, jednak Barbara Pasek szybko ucięła spekulacje na ten temat.

- Nie żegnam całkiem Dzień Dobry TVN ani stacji TVN, ani z pewnością moich wspaniałych Rozmówców i Widzów - to dopiero początek 😍 - uspokaja Pasek w swoim poście.

Widać zatem, że decyzja prezenterki nie wynika z chęci zakończenia tej kariery, a bardziej skupienia się na innych rzeczach. Sama przyznaje, że chciałaby teraz się zająć nieco inną formą dziennikarstwa.

- Mój głos serca ciągnie mnie po prostu już do kolejnego etapu - do opowiadania telewizyjnie nieco innych tematycznie historii, do trybu życia, który będzie bardziej elastyczny - ambitnie zapowiada Barbara Pasek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram / Barbara Pasek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >