Swiatgwiazd.pl
Pasek_Wendzikowska

Instagram

Basia Pasek szczerze o depresji. „Nie byłam szczęśliwa”

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Barbara Pasek to dziennikarka TVN i life coach, która otwarcie mówi o swoim zdrowiu psychicznym i zachęca innych do zdrowego podejścia do swojej psychiki. Ostatnio opowiedziała o jej zmaganiach z depresją.

  • Barbara Pasek od 2019 jest jedną z prowadzących ,,Dzień Dobry TVN".

  • Poza dziennikarstwem zajmuje się coachingiem i prowadzi bloga oraz warsztaty z zakresu life coachingu.

  • Niedawno opowiedziała szczerze o swoich problemach psychicznych.

32-latka niedawno wydała książkę, która skupia się na zdrowiu psychicznym. Dziennikarka ma w tym zakresie nie tylko szeroką wiedzę, ale i własne, przykre doświadczenia, którymi się podzieliła w ostatnim wywiadzie.

Kim jest gwiazda TVN, Barbara Pasek?

Barbara Pasek mimo młodego wieku może już się pochwalić szerokim wachlarzem doświadczeń. Zanim dołączyła do składu prowadzących program ,,Dzień Dobry TVN" przeprowadzała wywiady ze znanymi osobistości, miała doświadczenie w modelingu, zajmowała się prowadzeniem eventów

Poza dziennikarstwem i pracą w showbiznesie Pasek zajmuje się life coachingiem. Ukończyła w tym zakresie studia na elitarnej uczelni we Francji i zajmuje się prowadzeniem warsztatów na których uczy zdrowego podejścia do swojego życia. Od 12 lat prowadzi również bloga, na którym dzieli się radami i przemyśleniami życiowymi.

Prezenterka niedawno wydała swoją pierwszą książkę - ,,Odzyskaj błysk w oku", w której zebrała najważniejsze rady ze swoich kursów. W jednym z wywiadów przy okazji premiery swojej publikacji szczerze opowiedziała, że przeszła przez trudną chorobę. Nie jest jedyną gwiazdą TVN zmagającą się z problemami psychicznymi - niedawno Filip Chajzer również wyznał, że zmagał się z depresją (więcej tutaj).

Krystyna Janda - ea

Krystyna Janda szczerze o sytuacji w polskich teatrach. „Niekończąca się niesprawiedliwość”

CZYTAJ DALEJ

Barbara Pasek o swojej depresji

Mimo odnoszonych teraz sukcesów Pasek przyznała, że nie zawsze jej życie było usłane różami. W szczerym wywiadzie opowiedziała o tym jak po przeprowadzce z małego miasta do Warszawy zmagała się z problemami psychicznymi.

- Jako dziewczyna z małego miasta, z rodziny, która nie mogła mi zapewnić tak pięknego życia, jakim ja wtedy żyłam, naprawdę przyjechałam do Warszawy z flamastrem i szukałam jakiegoś pokoju, żeby było mnie na niego stać. (...) To był czas, w którym nie odpowiadałam sobie na pewne pytania, aż zakończyło się to depresją - opowiedziałą dziennikarka. 

Smutne doświadczenia jednak przekuła w coś pozytywnego i zaczęła się edukować w zakresie life coachingu i psychologii. Dziś opowiada, że chce pomagać innym - dlatego między innymi napisała swoją pierwszą książkę.

- Później zyskałam wielką pasję, żeby pomóc też innym (...) prowadzę innych, aby odzyskali błysk w oku, organizuję warsztaty i właśnie o tym jest - między innymi - ta książka - wyznaje.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >