Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szokujące wyznanie Michała Szpaka. Jeszcze nigdy o tym nie mówił: "Może pojadę do Tajlandii i będę Michaliną"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.11.2023 14:54

Szokujące wyznanie Michała Szpaka. Jeszcze nigdy o tym nie mówił: "Może pojadę do Tajlandii i będę Michaliną"

Szokujące wyznanie Michała Szpaka, fot. KAPiF
Szokujące wyznanie Michała Szpaka, fot. KAPiF

Michał Szpak nie stroni od kontrowersji, jednak w ostatnim wywiadzie zdobył się na wyznanie, którym zaszokował jak nigdy dotąd. Gwiazdor zasugerował, że wciąż prowadzi poszukiwania swojej autentycznej tożsamości.

Michał Szpak wciąż zaskakuje

Michał Szpak to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Gwiazdor dba o to, by na jego występach publiczność nigdy nie miała powodu do nudy. Oprócz niezwykłego talentu wokalnego, prezentuje jej zatem również wymyślne, nietuzinkowe stroje i stylizacje.

W kwestii życia prywatnego artysta pozostaje dość skryty. Nie waha się twierdzić, że są pewne sfery, do których fani nigdy nie będą mieli dostępu. Nieoczekiwanie postanowił jednak bardzo otworzyć się w jednym z ostatnich wywiadów.

Michał Szpak poszedł na całość i zapozował bez ubrań. Fani natychmiast ruszyli z komentarzami Michał Szpak w samej bieliźnie na szpitalnym korytarzu. Jest zdjęcie! Co tam się stało?

Michał Szpak o życiu uczuciowym

Michał Szpak udzielił wywiadu Żurnaliście, w którym postanowił opowiedzieć co nieco na temat swoich relacji romantycznych. Przyznał, że w swoim życiu czterokrotnie był zakochany, a gdy już na kimś mu zależy, bardzo trudno mu wyzwolić się z tej miłości.

Jeśli nie mogłem być z osobą, w której się zakochałem, był to dla mnie bardzo bolesny proces. Bardzo długo trwało odkochiwanie się - zwierzył się piosenkarz.

Najbardziej szokującym momentem rozmowy z Michałem Szpakiem był jednak ten, gdy artysta zasugerował, że wciąż poszukuje swojej autentycznej tożsamości i bije się z myślami, czy zdecydować się na radykalny krok w tej materii.

Michał Szpak o poszukiwaniu tożsamości

Michał Szpak już w przeszłości wyznał, że identyfikuje się jako osoba queerowa, tym razem wydaje się jednak, że poszedł o krok dalej. Tak bardzo otwarty nie był chyba w żadnym z poprzednich wywiadów.

Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? Mam totalną potrzebę eksploracji. Porównam to niefortunnie do Michaela Jacksona. Zmienił siebie, stał się innym człowiekiem. Jedna część mnie bardzo się do tego wyrywa. Połowa. Druga połowa mówi mi: "Spokojnie. Przemyśl to. Na pewno tego chcesz? Bo to proces nieodwracalny" - orzekł artysta.

Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF

Źródło: “Żurnalista”