Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni miała raka
13.04.2024 13:44 Ania Wyszkoni chorowała na raka. Na tym jednak nie skończyły się jej poważne problemy

Anna Wyszkoni przez ponad dekadę występowała jako wokalistka zespołu Łzy. Dziś robi solową karierę. Po zakończeniu współpracy z grupą zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy. Gwiazda przeżyła wtedy dramatyczne chwile. Rak okazał się jednak dopiero początkiem walki o powrót do zdrowia.

Ania Wyszkoni
06.02.2024 19:46 Nowe zdjęcia córki Anny Wyszkoni pojawiły się w sieci. W końcu możemy zobaczyć, jak wygląda Pola. Podobna do mamy?

Ania Wyszkoni od lat zachwyca na scenie. W życiu prywatnym jest szczęśliwa z partnerem i spełnia się, jako mama. Jej córka Pola jest jak jej mała kopia. Zdjęcia.

Anna Wyszkoni w Dzień Dobry TVN
10.12.2023 18:19 Anna Wyszkoni skrytykowana za to, co zrobiła w „DDTVN”. Stacji też się oberwało

Anna Wyszkoni pojawiła się w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Po zakończeniu odcinka w internecie pojawiły się gorzkie komentarze pod adresem artystki. Oberwało się nie tylko wokalistce, ale tez stacji. 

Ania Wyszkoni EA
16.06.2022 18:18 Ania Wyszkoni zdradziła, co przygotowała na festiwal w Opolu. Jest już po pierwszych próbach

Już jutro zacznie się 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Za organizację i transmisję wydarzenia odpowiada Telewizja Polska. Jak zwykle na koncertach wystąpi wiele gwiazd, w tym Ania Wyszkoni. Artystka zdradziła, co przygotowała na tegoroczny festiwal.KFPP w Opolu potrwa od 17 do 20 czerwca. Szczegóły na temat konkretnych wydarzeń i koncertów poznacie TUTAJ. Szykują się spore emocje. Widać to też po zaangażowaniu i nastawieniu wielu artystów. Nie brakowało też pierwszych kontrowersji i dyskwalifikacji.