Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Wyszkoni zdradziła, co przygotowała na festiwal w Opolu. Jest już po pierwszych próbach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.06.2022 18:18

Ania Wyszkoni zdradziła, co przygotowała na festiwal w Opolu. Jest już po pierwszych próbach

Ania Wyszkoni EA
TRICOLORS/East News

Już jutro zacznie się 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Za organizację i transmisję wydarzenia odpowiada Telewizja Polska. Jak zwykle na koncertach wystąpi wiele gwiazd, w tym Ania Wyszkoni. Artystka zdradziła, co przygotowała na tegoroczny festiwal.

KFPP w Opolu potrwa od 17 do 20 czerwca. Szczegóły na temat konkretnych wydarzeń i koncertów poznacie TUTAJ. Szykują się spore emocje. Widać to też po zaangażowaniu i nastawieniu wielu artystów. Nie brakowało też pierwszych kontrowersji i dyskwalifikacji.

Ania Wyszkoni na Festiwalu w Opolu

W 2022 roku mija dokładnie 20 lat od pierwszego występu Wyszkoni w Opolu. Co przygotowała z okazji tak niezwykłego jubileuszu? Ania udzieliła wywiadu gazecie "Super Express", w którym opowiedziała też o swoim pierwszym, debiutanckim występie.

- Nie miałam wtedy zbyt dużego obycia festiwalowego, więc czułam ogromną tremę. Tym większą, że występ w Opolu od zawsze był moim marzeniem, byłam więc niezmiernie podekscytowana, mogąc je spełnić. Od razu po zejściu ze sceny zadzwoniłam do mamy, żeby się dowiedzieć jak było, ponieważ emocje były tak wielkie, że nie pamiętałam ani sekundy ze swojego występu - opowiadała ze śmiechem gwiazda.

Wyszkoni dodała też, że najbardziej lubi wspominać swoje pierwsze pobyty w Opolu. Wtedy artyści mieli więcej czasu, by się spotkać, wymieniać plotkami oraz wspólnie bawić. Żałuje, że nie mogła uczestniczyć w tych jeszcze wcześniejszych edycjach, bo wtedy imprezy z udziałem artystów były jeszcze bardziej huczne.

Opole 2022: występ Ani Wyszkoni

Artystka w tym samym wywiadzie zdradziła, co przygotowała dla widzów na tegorocznym festiwalu. Podczas wydarzenia wystąpi kilka razy, chce więc wykorzystać tę okazję do pokazania się w różnych odsłonach.

Najważniejszy na pewno będzie dla mnie mój występ jubileuszowy. Towarzyszyć mu będzie przygotowana na tę okazję wyjątkowa oprawa wizualna, szyte są specjalnie zaprojektowane stroje, mam za sobą próby z zespołem i orkiestrą. Nie chcę zdradzać wszystkiego, ale na pewno nie będzie zaskoczeniem to, że zagram największe przeboje z mojego repertuaru. To przecież najlepsza okazja, żeby to zrobić – opowiada przejęta Wyszkoni.

Piosenkarka wyznała, że stara się odnaleźć równowagę "pomiędzy dźwiękiem i wizją", bo aspekt wizualny jej występów jest dla niej bardzo ważny. "Uważam, że to istotna część spotkań z publicznością na żywo. Chcę, żeby każdy mój był wyjątkowym wydarzeniem dla mnie i moich fanów. Lubię mieć wszystko dopracowane, ale pozwalam sobie również na spontaniczne sytuacje" dodaje na koniec.

Zobacz zdjęcia:

Ania Wyszkoni EA
Ania Wyszkoni, fot. TRICOLORS/East News

Opole EA
Scena w Opolu, fot. TRICOLORS/East News

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Marcin Dubiel, Natsu i Fagata reklamują "oszukane" płatki? Juszes pyta o składnik E120 2. Julia Wieniawa i Klaudia El Dursi nieodpowiedzialne? Terapeutka o ich sposobie na kaca: "To może być bardzo niebezpieczne"

3. Paulina Krupińska przeszła metamorfozę. Ma najmodniejszą fryzurę tego sezonu Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].