Swiatgwiazd.pl > Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr
26.08.2023 09:15 Dramatyczne wieści o Jerzym Stuhrze, syn właśnie poinformował o wszystkim. "Traci kontakt z rzeczywistością"

Maciej Stuhr po raz pierwszy wypowiedział się na temat stanu zdrowia ojca. Niedawno słyszeliśmy o jego nagłym pobycie w szpitalu, a teraz takie informacje. Aż żal słuchać co się stało z legendarnym polskim aktorem. Z Jerzym Stuhrem ma być coraz gorzej…

Jerzy Stuhr
20.08.2023 19:38 Jerzy Stuhr pokazał się publicznie po raz pierwszy od wyjścia ze szpitala. Choroba bardzo go zmieniła. Przykry widok

Ostatnie miesiące nie wróżyły dobrze dla Jerzego Stuhra. Nie ucichło jeszcze echo jego wypadku samochodowego, a teraz pojawiają się nowe informacje w sprawie stanu zdrowia aktora. Pierwsze publiczne wystąpienie po wizycie w szpitalu wprawia w osłupienie.

Jerzy Stuhr
25.07.2023 21:33 Jerzy Stuhr prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Określił incydent "kompletną błahostką"

Jerzy Stuhr w październiku ubiegłego roku spowodował kolizję, w której ucierpiał motocyklista. Badanie wskazało, że w momencie incydentu aktor miał w wydychanym powietrzu 0,7 promila alkoholu. Ostatecznie trafił przed sąd, a za swoje czyny został ukarany. Teraz odniósł się do sprawy, określając siebie “osobą niewinną”, zaś całe zdarzenie nazwał “kompletną błahostką”. 

Jerzy S.
30.06.2023 18:20 Jerzy S. ponownie stanął przed sądem. Usłyszał wyrok, wszystko jest już jasne

Niedawno informowaliśmy o apelacji do wyroku w sprawie Jerzego S., za prowadzenie w stanie nietrzeźwości. Sąd pierwszej instancji orzekł karę zakazu prowadzenia pojazdów przez trzy lata, grzywny w wysokości 12 tys. zł oraz 6 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym, oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Dziś aktor usłyszał ostateczny wyrok w procesie apelacyjnym. Jak zadecydował Sąd Okręgowy w Krakowie?

Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr
15.06.2023 15:25 Przykre informacje na temat stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Maciej ujawnia przeszywające kulisy, to wtedy do niego dotarło

Jerzy Stuhr od wielu lat zmaga się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. W jednym z ostatnich wywiadów jego syn Maciej ujawnił, w którym momencie zrozumiał, że z ojcem jest coraz gorzej.

Jerzy Stuhr
22.05.2023 10:41 Wiemy, w jakim stanie jest Jerzy Stuhr. Niedawno zdiagnozowano u niego raka, lekarze walczyli z całych sił

Jerzy Stuhr po raz kolejny mierzy się z nowotworem. Jego syn zwrócił się w mediach społecznościowych do fanów i osób wspierających jego ojca. Podziękował za życzenia i słowa otuchy.Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów walczy z nierównym wrogiem i z tego, co przekazał Maciej Stuhr, odnosi zwycięstwo w batalii. Nie udałoby się to jednak bez specjalistycznej pomocy medyków.

Jerzy Stuhr
16.05.2023 12:20 Media: Jerzy Stuhr ma raka, jest już po operacji. Raz wygrał walkę, niestety ciężka choroba wróciła

Przykre doniesienia na temat stanu zdrowia wybitnego polskiego aktora. Jak informuje wyborcza.pl, Jerzy Stuhr właśnie przeszedł operację usunięcia raka krtani. Artysta przebywa obecnie w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.O problemach zdrowotnych swojego taty mówił w ostatnim wywiadzie Maciej Stuhr. Wówczas aktor nie zamierzał zdradzać powodów obecności ojca w szpitalu. Teraz głos zabrała inna osoba z jego otoczenia.

Jerzy Stuhr
16.05.2023 08:04 Jerzy Stuhr trafił na OIOM. Syn mówi o wózku inwalidzkim. Co się stało?

Jerzy Stuhr zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. O wszystkim opowiedział jego syn Maciej Stuhr podczas swojego ostatniego wywiadu w podcaście Wojewódzki&Kędzierski.Jakiś czas temu cała Polska żyła wypadkiem samochodowym spowodowanym przez 76-letniego aktora. Dzisiaj inna informacja na temat gwiazdora wstrząsnęła całym Internetem.

Jerzy S.
24.04.2023 16:00 Prokuratura składa apelację w sprawie Jerzego S, domaga się surowszej kary. Mamy komentarz rzeczniczki sądu

Aktor Jerzy S. znów stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Okazuje się, że prokuratura złożyła apelację od wyroku, jaki niedawno został wydany przez sąd w Krakowie. Mamy komentarz rzeczniczki sądu okręgowego w tej sprawie.W październiku 2022 roku gwiazdor został zatrzymany przez policję po tym, jak prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Doszło wtedy do kolizji z motocyklistą na krakowskiej Alei Mickiewicza.

Jerzy Stuhr
29.03.2023 21:05 Zapadł kolejny wyrok ws. Jerzego Stuhra. Polacy będą zaskoczeni

W październiku 2022 roku Jerzy Stuhr został zatrzymany po tym, jak wsiadł do samochodu w stanie nietrzeźwości. Jakiś czas temu usłyszał wyrok w tej sprawie. Teraz media poinformowały, że właśnie w krakowskim sądzie zapadł kolejny. Decyzja wymiaru sprawiedliwości jest wielkim zaskoczeniem.Poprzedni wyrok, jaki usłyszał aktor, wiązał się z grzywną w wysokości 12 tysięcy złotych, nakazem wpłacenia 6 tysięcy na fundusz postpenitencjarny i zakazem prowadzenia pojazdów na najbliższe trzy lata. O czym zadecydował sąd obecnie?

Jerzy Stuhr
16.03.2023 16:40 Jerzy Stuhr zostawia trudną przeszłość za sobą. Właśnie wraz z synem rozpoczął pracę nad nowym projektem

Jerzy Stuhr powraca na ekrany po burzliwym okresie w swoim życiu wywołanym przez incydent drogowy, za który całkiem niedawno usłyszał wyrok. Towarzyszyć będzie mu Maciej Stuhr. Serial “Mój agent” już wkrótce zawita do TVN-u. Z wypowiedzi Macieja Stuhra wynika, że relacje z ojcem są poprawne, ale nic ponad to. Czy na pogorszenie stosunków między nimi wpłynęła kolizja w Krakowie? Wiele wskazuje na to, że dużo w tym prawdy. 

Jerzy Stuhr
02.03.2023 08:21 Jerzy Stuhr skomentował wyrok sądu. Te słowa wywołają burzę, padły naprawdę

17 października doszło do wydarzeń, które zszokowały społeczeństwo. Jerzy Stuhr zdecydował się wówczas wsiąść za kółko, będąc pod wpływem alkoholu. Żeby tego było mało, potrącił motocyklistę. 1 marca aktor usłyszał wyrok w sprawie. Niebezpieczny incydent odbił się szerokim echem w mediach, a opinia publiczna nie szczędziła krytyki. Postanowiono więc skontaktować się z samym zainteresowanym, by odniósł się do sprawy. Komentarz Jerzego może was zaskoczyć.

Jerzy Stuhr
01.03.2023 12:37 Z ostatniej chwili: Jerzy Stuhr właśnie usłyszał wyrok. Sąd podjął decyzję w sprawie znanego aktora

17 października doszło do niebezpiecznego zdarzenia, które szybko obiegło media. Popularny aktor Jerzy Stuhr, jadąc samochodem, potrącił motocyklistę. Szybko wyszło na jaw, że artysta w tracie incydentu był pod wpływem alkoholu. Po kilku miesiącach od zdarzenia usłyszał wyrok.W środę 1 marca Sąd Rejonowy Kraków-Krowodrza wydał wyrok ws. aktora Jerzego Stuhra, który w październiku potrącił motocyklistę, kierując samochodem pod wpływem alkoholu. 

Maciej Stuhr
19.10.2022 09:47 Maciej Stuhr szczerze o uzależnieniach wśród aktorów. Sam przed laty wygrał z nałogiem

Wypadek spowodowany przez Jerzego Stuhra pozostaje jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich dni – wszystko za sprawą tego, że znany aktor prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. O problemach z alkoholem, tak swoich, jak i środowiska aktorskiego, wielokrotnie w przeszłości wypowiadał się zaś syn artysty – Maciej Stuhr. Po przekazanym za jego pośrednictwem oświadczeniu ojca, wcześniejsze słowa nabierają szczególnego znaczenia.Przypomnijmy, że 75-letni aktor potrącił motocyklistę na jednej z krakowskich ulic. Po zatrzymaniu przez policję okazało się, że w organizmie miał 0,7 promila alkoholu (co kwalifikuje czyn jako zagrożony karą grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do lat 2). Jerzy Stuhr przyznał się do winy, a także opublikował oświadczenie.

Jerzy Stuhr (EA)
18.04.2022 17:14 Jerzy Stuhr kończy 75 lat. Życie aktora nie było usłane różami

Jerzy Stuhr jest bez wątpienia jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Dzisiaj żywa ikona kina świętuje swoje 75. urodziny. Jak wyglądało życie i twórczość popularnego artysty?Artysta zaistniał dzięki roli w kultowym filmie "Seksmisja", która stała się jego przepustką do wielkiej kariery. Dziś jest jednym z najwybitniejszych aktorów filmowych, teatralnych i dubbingowych. W przeszłości zmagał się z wieloma poważnymi problemami zdrowotnymi, z których całe szczęście wyszedł obronną ręką.

Jerzy Stuhr
24.03.2022 09:59 Jerzy Stuhr będzie mniej grywać w teatrze? Przykre doniesienia dla fanów

Jerzy Stuhr to prawdziwa żywa legenda polskiego kina. Aktor pojawił się w wielu kultowych produkcjach, takich jak "Seksmisja", "Kiler" czy "Obywatel". Niedawno wybitny artysta wyraźnie podupadł na zdrowiu. Podczas ostatniego wywiadu syn gwiazdora Maciej Stuhr wyjawił plany ojca na przyszłość.Jerzy Stuhr ma za sobą poważne problemy zdrowotne. Całe szczęście teraz jest już lepiej, ale w związku z tym znany aktor musiał zrezygnować z niektórych aktywności zawodowych. W ostatnim wywiadzie Maciej Stuhr wyjawił, czy Jerzy Stuhr żegna się z aktorstwem.