Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr
13.07.2024 21:12 Nekrolog Jerzego Stuhra. Odważne słowa rodziny

Za kilka dni odbędzie się ostatnie pożegnanie wybitnego aktora Jerzego Stuhra. Jak się okazuje wielkie emocje budzi nekrolog. Zawarto w nim kontrowersyjne słowa. 

Jerzy Stuhr
13.07.2024 14:05 Będą aż trzy pożegnania Stuhra. Nie wszystkie w Krakowie

9 lipca pojawiła się informacja o śmierci wielkiego polskiego artysty, Jerzego Stuhra. W mediach społecznościowych nie brak wspomnień dotyczących znanego aktora, a jego pogrzeb będzie poprzedzony dodatkowymi pożegnaniami. Hołd będą mogli oddać fani nie tylko z Krakowa.

Jerzy Stuhr
12.07.2024 14:57 Zaskakujące wieści o pogrzebie Jerzego Stuhra. Ceremonia nie przebiegnie typowo

9 lipca pojawiła się wiadomość o śmierci cenionego artysty, Jerzego Stuhra. W mediach społecznościowych nie brak wspomnień o aktorze od osób, które miały okazję z nim pracować. Pogrzeb nie będzie przypominał jednak standardowej ceremonii. Podano szczegóły.

Pogrzeb Jerzego Stuhra
10.07.2024 17:43 Zapadła decyzja ws. pogrzebu Jerzego Stuhra. Przed śmiercią aktora zdewastowano miejsce pochówku

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Jerzego Stuhra? Znane są data i miejsce pochówku. Grobowiec, w którym spocznie ciało aktora, został jakiś czas temu zdewastowany, o czym pisał w mediach Maciej Stuhr. 

Jerzy Stuhr/ Grażyna Szapołowska
10.07.2024 15:04 Szapołowska o pierwszym spotkaniu ze Stuhrem. Emocje wzięły górę: "Po 30 min zaczął się denerwować"

Jerzy Stuhr nie żyje. Gwiazdy żegnają słynnego aktora w wywiadach i mediach społecznościowych. Głos zabrała Grażyna Szapołowska, która powróciła wspomnieniami do pierwszego spotkania z artystą. 

Jerzy Stuhr
10.07.2024 14:11 Syna Jerzego Stuhra znają niemal wszyscy. A kim jest jego córka?

Jerzy Stuhr zapisał się w naszej pamięci jako jeden z najznakomitszych aktorów polskiego show-biznesu. W jego ślady poszedł także syn, z którym miał okazję nawet wystąpić w filmowej produkcji. O wiele mniej wiadomo za to na temat córki aktora. Czym zajęła się Marianna Stuhr?

Jerzy Stuhr
10.07.2024 09:59 Wnuczka Jerzego Stuhra żegna dziadka w nietypowym wpisie. "Ja nie opłakuję"

Jerzy Stuhr był jednym z najlepiej rozpoznawalnych aktorów polskiego shwo-biznesu. Produkcje z jego udziałem zapisały się już jako kultowe i towarzyszyły kilku pokoleniom kinomaniaków. Wiadomość o śmierci artysty była wstrząsająca. Wnuczka opublikowała ich wspólne zdjęcie z wyjątkowym opisem.

Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr
09.07.2024 23:22 Maciej Stuhr nie miał łatwej relacji z ojcem. Tak skomentował jego śmierć

Jerzy Stuhr i jego syn Maciej Stuhr mieli bardzo skomplikowane, trudne relacje. Oboje nie ukrywali tego w wywiadach. Teraz młody Stuhr bardzo długo nie komentował śmierci ojca. Wreszcie pożegnał go jednym słowem – jakim?

Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Stuhr
09.07.2024 20:09 Tak Stuhr potraktował Kożuchowską na planie. Dopiero po jego śmierci ujawniła szczegóły

Jerzy Stuhr jest teraz wspominany przez wiele gwiazd. Co mówi o nim Małgorzata Kożuchowska? Ujawniła, co działo się na planie filmu “Kiler”.

Jerzy Stuhr
09.07.2024 18:15 Kim jest żona Jerzego Stuhra? Żyła w jego cieniu, wykonując oklaskiwany zawód

Jerzy Stuhr w ciągu kariery wcielił się w setki postaci. Jedna rola była niezmienna: mąż pięknej artystki, poznanej jeszcze w dzieciństwie. Kim była żona aktora? Barbara była z nim do końca.

Mateusz Morawiecki, Jerzy Stuhr
09.07.2024 17:11 Tak Mateusz Morawiecki pożegnał Jerzego Stuhra. Internauci zniesmaczeni

Mateusz Morawiecki pożegnał Jerzego Stuhra, a w internautach się zagotowało. Komentują w bardzo 

Jerzy Stuhr
09.07.2024 15:54 Widziała się ze Stuhrem na krótko przed jego śmiercią. Tak wspomina ich ostatnie spotkanie

Jerzy Stuhr nie żyje. Przed śmiercią walczył z potworną chorobą. Jak zachowywał się i co robił w ostatnich tygodniach? Żona Daniela Olbrychskiego opowiedziała o ich ostatnim, prywatnym spotkaniu.

Jerzy Stuhr
09.07.2024 14:47 Tak Jerzy Stuhr mówił o pogrzebie. Miejsce pochówku? "Mam dobre sąsiedztwo"

Jerzy Stuhr odszedł 9 lipca 2024 roku w wieku 77 lat. Tak artysta mówił o swoim pogrzebie i miejscu pochówku. Szczegóły. 

Jerzy Stuhr
09.07.2024 14:12 Gwiazdy żegnają Jerzego Stuhra. "Marzył, żeby umrzeć na scenie i prawie tak się stało"

Jerzy Stuhr zmarł 9 lipca 2024 roku. Gwiazdy żegnają wybitnego aktora w mediach społecznościowych. Te słowa łamią serce. 

Jerzy i Maciej Stuhr
09.07.2024 14:06 Jerzy Stuhr miał trudną relację z synem. "Jeśli czegokolwiek żałuję, to..."

Jerzy Stuhr i jego żona Barbara byli razem ponad pół wieku. Doczekali się dwójki dzieci. Gwiazdor i jego syn Maciej Stuhr przed laty udzielili szczerego do bólu wywiadu, w którym opowiedzieli o swojej skomplikowanej relacji. Oto prawda o życiu rodzinnym zmarłej legendy polskiego kina.

Jerzy Stuhr
09.07.2024 12:59 Pod koniec życia Jerzy Stuhr podpadł nawet wiernym fanom. Aktor miał problemy z prawem

Jerzy Stuhr zmarł. Wybitny aktor znany m.in. z produkcji “Wodzirej”, czy “Kiler” miał w przeszłości problemy z prawem. Artysta kilka lat temu spowodował kolizję drogową.

Jerzy stuhr ostatni wywiad
09.07.2024 12:23 Jerzy Stuhr uciekał ze szpitala. W ostatnim wywiadzie obnażył prawdę o chorobie

Ostatni wywiad z Jerzym Stuhrem. Nie pominął wątku śmierci i choroby. Przyznał, że uciekał ze szpitala. Mamy fragment rozmowy.

Jerzy Stuhr
09.07.2024 12:06 "Tracił kontakt z rzeczywistością". Przyczyna śmierci Jerzego Stuhra ujawniona

Jerzy Stuhr nie żyje. Na co zmarł? Wybitny aktor w ostatnich chwilach życia zmagał się z chorobą.

Jerzy Stuhr
09.07.2024 12:02 Ten sekret Jerzy Stuhr zabrał do grobu. To była rysa na jego wizerunku

Jaki sekret Jerzy Stuhr zabrał do grobu? Aktor, który zmarł na początku lipca, zapowiadał, że pisze książkę. Miał w niej ujawnić to, co zostawiło rysę na jego wizerunku.

jerzy stuhr ostatnie zdjęcia
09.07.2024 11:41 Ostatnie zdjęcia Jerzego Stuhra. Tak legendarny aktor wyglądał krótko przed odejściem

Jerzy Stuhr nie żyje. Wybitny aktor do końca pozostawał aktywny zawodowo. Ostatni raz pokazał się publicznie kilka tygodni temu, promując spektakl “Geniusz”. Jak wtedy wyglądał?

Jerzy Stuhr
09.07.2024 11:17 Jerzy Stuhr nie żyje. Wybitny polski aktor zmarł w wieku 77 lat

Smutne wieści ze świata polskiej kultury. Nie żyje Jerzy Stuhr. Legendarny artysta miał 77 lat.

Jerzy Stuhr
17.02.2024 21:17 Jerzy Stuhr znów tłumaczy się z pijackiego rajdu. Nazywał go "błahostką". Te słowa też wywołają burzę

Jerzy Stuhr wciąż mierzy się z konsekwencjami kolizji, do jakiej doprowadził w 2022 roku. Wyrok sądu w tej sprawie jest już prawomocny, a jak po czasie tłumaczy się aktor? Jeszcze nie tak dawno jego słowa wywołały potężne oburzenie.

Maciej Stuhr apeluje o wpłaty na leczenie, fot. Instagram
25.09.2023 18:44 "Przerzuty do kości, jest bardzo źle". Maciej Stuhr pilnie apeluje o pomoc dla bliskiej osoby. Liczy się każda złotówka

Maciej Stuhr apeluje o wpłaty na leczenie. Nowotwór określił mianem “najokrutniejszej choroby, jaką można sobie wyobrazić”. Podał link do zbiórki online. Sprawa jest poważna – liczą się każda minuta i każda złotówka. 

Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr
26.08.2023 09:15 Dramatyczne wieści o Jerzym Stuhrze, syn właśnie poinformował o wszystkim. "Traci kontakt z rzeczywistością"

Maciej Stuhr po raz pierwszy wypowiedział się na temat stanu zdrowia ojca. Niedawno słyszeliśmy o jego nagłym pobycie w szpitalu, a teraz takie informacje. Aż żal słuchać co się stało z legendarnym polskim aktorem. Z Jerzym Stuhrem ma być coraz gorzej…

Jerzy Stuhr
20.08.2023 19:38 Jerzy Stuhr pokazał się publicznie po raz pierwszy od wyjścia ze szpitala. Choroba bardzo go zmieniła. Przykry widok

Ostatnie miesiące nie wróżyły dobrze dla Jerzego Stuhra. Nie ucichło jeszcze echo jego wypadku samochodowego, a teraz pojawiają się nowe informacje w sprawie stanu zdrowia aktora. Pierwsze publiczne wystąpienie po wizycie w szpitalu wprawia w osłupienie.

Jerzy Stuhr
25.07.2023 21:33 Jerzy Stuhr prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Określił incydent "kompletną błahostką"

Jerzy Stuhr w październiku ubiegłego roku spowodował kolizję, w której ucierpiał motocyklista. Badanie wskazało, że w momencie incydentu aktor miał w wydychanym powietrzu 0,7 promila alkoholu. Ostatecznie trafił przed sąd, a za swoje czyny został ukarany. Teraz odniósł się do sprawy, określając siebie “osobą niewinną”, zaś całe zdarzenie nazwał “kompletną błahostką”. 

Jerzy S.
30.06.2023 18:20 Jerzy S. ponownie stanął przed sądem. Usłyszał wyrok, wszystko jest już jasne

Niedawno informowaliśmy o apelacji do wyroku w sprawie Jerzego S., za prowadzenie w stanie nietrzeźwości. Sąd pierwszej instancji orzekł karę zakazu prowadzenia pojazdów przez trzy lata, grzywny w wysokości 12 tys. zł oraz 6 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym, oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Dziś aktor usłyszał ostateczny wyrok w procesie apelacyjnym. Jak zadecydował Sąd Okręgowy w Krakowie?

Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr
15.06.2023 15:25 Przykre informacje na temat stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Maciej ujawnia przeszywające kulisy, to wtedy do niego dotarło

Jerzy Stuhr od wielu lat zmaga się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. W jednym z ostatnich wywiadów jego syn Maciej ujawnił, w którym momencie zrozumiał, że z ojcem jest coraz gorzej.

  • 1
  • 2